» »

Prenosnik kot prikazovalec slike iz fiksnega računalnika

Prenosnik kot prikazovalec slike iz fiksnega računalnika

shadeX ::

Torej imam prenosnik ter stacionarni računalnik.
Rad bi priključil stacionarni PC na prenosnik ( se pravi preko VGA vhoda, da bo prenosnik prikazoval sliko iz pcja ). To vem da se da, sedaj me pa zanima ali je mogoče uporabljati tudi tipkovnico od prenosnika, ter slušalke , miško itd itd priključeno na prenosnik? Ali moram res vse prinesti s sabo ter priključiti na PC ? Ali obstaja kaka možnost?

Razlog za to pa je ker mi prenosnik ne poganja špilov oz. zelo slabo in bi mi fiksni PC prišel še kako prav =)

repetitor ::

Tvoj prenosnik ima VGA izhod. Sliko iz stacionarnega računalnika ne boš mogel prikazati na prenosniku na tak način.
Dropbox - http://db.tt/QsWCWPSg

smile- ::

remote desktop oz. njegove alternative je ena možnost...

shadeX ::

ne ne, remote desktop ne pride v poštev.

Uglavnem, sedaj sem iz prenosnika spravil sliko na navaden monitor. Se pravi monitor je lepo prikazoval sliko iz prenosnika.

A potem iz stacionarnega računalnika sploh ne morem prenesti slike na monitor mojega prenosnika?? Pod nobenim pogojem? Prenosnik ima VGA priključek ter tudi HDMI.

rdecaluc ::

Ne deluje na tak način.

Remote desktop je pomoje najbližje temu kar želiš doseči.
Est modus in rebus. ,typos

shadeX ::

verjemmi da iger nebi rad igral prek remote desktop..

boogie_xlr ::

Prenosniki imajo VGA izhod in/ali HDMI izhod. Iz stacionarnega računalnika preko VGA torej ne bo šlo, ker bi na stacionarcu priklopil na izhod, na prenosniku pa prav tako na izhod. V najslabšem primeru pa se ti lahko povrh vsega še kaj skuri, če boš tako priklapljal.

Frenckie ::

Ustvari si domače omrežje, potem pa daj željene stvari v skupno rabo. Pa boš brskal s prenosnikom po PC-ju in obratno in lahko počel še druge stvari.

Icematxyz ::

sedaj me pa zanima ali je mogoče uporabljati tudi tipkovnico od prenosnika, ter slušalke , miško itd itd priključeno na prenosnik? Ali moram res vse prinesti s sabo ter priključiti na PC ? Ali obstaja kaka možnost?


Če imaš usmerjevalnik bi lahko uporabil Synergy za souporabo tipkovnice in miške na obeh računalnikih, se pravi oken programov ne moreš prenašati med zasloni.

Glede zvoka pa odvisno, kaj takšnega, kjer bi zvok iz stacionarnega računalnika preko kabla pripeljal na vhod zvočne kartice prenosnika (podpora je odvisna od strojne opreme in gonilnikov in lahko se pojavi zamik zvoka):



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

T2 ponudnik in domače omrežje

Oddelek: Omrežja in internet
433827 (2505) MrStein
»

LCD in naključne zelene pike

Oddelek: Strojna oprema
231390 (1055) Siddh
»

HDMI Problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
275819 (4754) Alessio983
»

Domače omrežje preko ruterja (kar naenkrat ne vidim več drugih računalnikov v mreži)

Oddelek: Pomoč in nasveti
82270 (2201) sasok
»

LCD od prenosnika na PC???

Oddelek: Strojna oprema
71099 (1022) jukoz

Več podobnih tem