» »

Kateri mobitel v rangu Galaxy Ace-a se še splača?

Kateri mobitel v rangu Galaxy Ace-a se še splača?

Dromar ::

Pozdravljeni!

Pri Simobilu bi si na Orto u nulo rad podaljšal razmerje in bi pri tem vzel ali Ace-a, ali pa kaj v tem rangu s podobnimi zmogljivostmi, če je tu seveda še kak boljši deal.

Prejšnjič sem sprobaval Ace-a v Simobilu v Mercator Centru Šiška in se je obupno slabo odzival touchscreen, pa me malo skrbi, če je le-ta neodziven v primerjavi z zasloni denimo iPhonov ali pa dražjih Android naprav. V poštev pridejo vsi predlogi, tako platforma Android, Windows kot ios, pri ceni pa sem tudi fleksibilen - če recimo Motorola Motoluxe za 190€ ponuja bistveno boljšo stvar kot Ace za 120, sem pripravljen dati več, sicer pa bi okrog 120€ se držal.

Rad bi klasiko - telefoniranje, sleek sistem gledanja mailov (na Nokii C3 se mi mail posodobi takrat, ko ga odprem, zato traja včasih tudi po 5min, da naloži, če par tednov nisem odprl prej.), fajn internetni vmesnik in kakšne cukre.

Tralala999 ::

Tudi jaz sem gledal že po android platformi, tudi za Ace-a, itak sem hotel touchscreen. Pa bom tako rekel, čeprav vem, da me bo marsikateri android fan okrcal; ostani na Nokii, če si se pripravljen zapraviti okoli 200€.
Ima sestra galaxy ace, pa prijatu xperio ray...ti telefoni se čez nekaj časa "nasičijo" in imaš občutek, da zadeva šteka, torej ni primerjave z dražjimi napravami.
Nokia s belle operacijskim sistemom, probaj (tu mislim nokia 603, 700, 701) sploh po update-u belle FP1.
Telefoniranje (tu je nokia še vedno super), maili se mi obnovijo v sekundah (tudi več dni ne pogledam v predal), internet je ok (naložiš Opero), cukri so pa res najboljši:
-brezplačna navigacija
-dolby zvok za slušalke
-NFC

Sory, upam, da ne delam kao reklame, samo iz mojih izkušenj se za ta denar izogibaj samsunga oz. drugih android naprav. ios, za ta denar težko dobiš:), windows pa bi jaz počakal vsaj na windows 8.
LP

djordjevic ::

Dromar je izjavil:

Pozdravljeni!

Pri Simobilu bi si na Orto u nulo rad podaljšal razmerje in bi pri tem vzel ali Ace-a, ali pa kaj v tem rangu s podobnimi zmogljivostmi, če je tu seveda še kak boljši deal.

Prejšnjič sem sprobaval Ace-a v Simobilu v Mercator Centru Šiška in se je obupno slabo odzival touchscreen, pa me malo skrbi, če je le-ta neodziven v primerjavi z zasloni denimo iPhonov ali pa dražjih Android naprav. V poštev pridejo vsi predlogi, tako platforma Android, Windows kot ios, pri ceni pa sem tudi fleksibilen - če recimo Motorola Motoluxe za 190€ ponuja bistveno boljšo stvar kot Ace za 120, sem pripravljen dati več, sicer pa bi okrog 120€ se držal.

Rad bi klasiko - telefoniranje, sleek sistem gledanja mailov (na Nokii C3 se mi mail posodobi takrat, ko ga odprem, zato traja včasih tudi po 5min, da naloži, če par tednov nisem odprl prej.), fajn internetni vmesnik in kakšne cukre.

Vzemi za ta denar HTC One V.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Dromar ::

One V stane 230€ na Orto u nulo. 270 je že iPhone 3GS, tako da ta cena res ne bo zdržala pri meni.
Nokio bom še sprobal, vendar se malo bojim tega, da mi njihove platforme ne bodo všeč in da mi nekako najbolj odgovarja Android (iPod Touch 1 al 2g imam pa že dve leti in pol, tako da bi tudi nekaj drugačnega kot ios).

O Galaxy Ace-u še zna kdo kaj več povedat? Kakšni so konkurenti le-temu telefonu znotraj lastnega razreda (cena pri Orto u nulo okrog 120€) in kaj več dobim, če vzamem nekaj za okrog 200€ (Motorola Motoluxe 190€ recimo).

nightbird ::

jaz mam Galaxy Ace-a. s telefonom se zadovoljen. seveda se moraš zavedati, da ne moreš takega telefona primerjati z SGSII ali iphonom, kajti glede laganja, odzivnosti in touchscreena je kar razlika. še posebej se to opazi pri odzivnosti, ker Ace pač rabi nekaj cajta da zloada stvari. z custom romi se marsikaj pridobi ampak še vedno je slabše. jaz sem za to kolko sem plačal za Ace-a zadovoljen. če pa maš možnost dati več pa kar pojdi v višji rang, al pa pogledaj za rabljenimi SGSI in SGSII, bo boljše :)

če pa te še kaj specifičnega zanima pa kar vprašaj :)

lp

sloxl8 ::

Točno tako, kot je napisal nightbird. Za ta denar je to povsem soliden telefon, vsaj za stvari, za katere telefon navadni smrtniki uporabljajo, ne moreš pa pričakovati ne vem kaj.

Pithlit ::

Ace je čisto lepo odziven. Za ta denar (ker smo ljudje pač pri budget-u omejeni) je to super telefon. Če pa gor daš kak soliden custom rom je pa naravnost fantastičen.

Ne, ne more se primerjat z unimi cegli za 400-600EUR... ampak saj se niti ne pretvarja. Kar me mene moti je švoh ločljivost (ampak se navadiš...). Če bi morala zdaj kupit nov telefon bi ponovno kupila Ace-a. Aja, če ti je flash nuja... kupi kaj drugega. Podpora sicer je, ampak je porazna.
Life is as complicated as we make it...

SLO_Matej ::

Vzemi Lumio 710 z Windows Phone, morda še malo dodatnega mobilnega interneta in dobiš telefon, ki se po odzivnosti in hitrosti lahko, ne le primerja, temveč tudi prekaša najdražje, za manj kot 100 eur. ;)

Pazi, da se ne zafrkneš kot ta tukaj, ki je vzel Android zadevo v rangu Aca: Nov telefon

djordjevic ::

Če že moraš po vsej sili vzeti Nokio, potem res vzemi tako z WP. Ker Symbian bi bilo dandanes kvečjemu treba kaznovati za zločine proti človeštvu, ne pa da to nulo od sistema še kar tiščijo na telefone.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Lonsarg ::

To upam da je samoumevno, da se z Nokio misli WP:) Drgač pa SLO_Matej link do teme kamor si dal ma model probleme z defektnim/zanič softwerjem na svojem telefonu, druga stvar.

WP platforma te pa lahko samo zmoti kako pomankanje aplikacij/funkcij, kaj drugega te ne more zmotit, je super zadeva. Tak da jaz vsekakor priporočam WP v tem cenovnem rangu, kjer ni perfektno odzivnih Androidov, ki so več ali manj samo tadražji. Razen če si res en tak, ki rabi določene stvari, ki ji WP "še" nima. Pa sem jaz tak, ki ima res celo goro raznoraznih stvari, pa bi še vedno preživu na WP nekak.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

SLO_Matej ::

Lonsarg je izjavil:

Tak da jaz vsekakor priporočam WP v tem cenovnem rangu, kjer ni perfektno odzivnih Androidov, ki so več ali manj samo tadražji.

No, sej to sem tudi mislil. :)

Zgodovina sprememb…

BladE_ ::

Na Orto smart paketu(najboljši paket za 20€) imaš SE Ray za 130€ ali pa recimo za 200€ Arc S... Ace se tudi približno ne more primerjati z tema dvema telefonoma! Če nekako nisi "mahnjen" na velike zaslone pa pride v poštev tudi Live with walkman, ki se po strojni opremi lahko primerja z obema zgoraj navedenima, razlika je samo v zaslonu in kameri.
Akcija - Reakcija

Marat ::

Tralala999 je izjavil:

Pa bom tako rekel, čeprav vem, da me bo marsikateri android fan okrcal; ostani na Nokii, če si se pripravljen zapraviti okoli 200€.

Jaz sem Android fan, pa se strinjam s tabo. Ljudje, ne kupujte crappy (cheap) smartphoneov! Ker če pa kej ne prenesem, je pa ko se nekdo pizdi nad Androidom, ker mu njegov crappy telefon šteka. Ni ti Android kriv, ampak bolj to da je telefon manj zmogljiv, še najbolj pa to da velika večina ljudi ne zna lepo ravnat s svojimi smartphoni. Inštalirajo si en kup brezveznih aplikacij in widgetov, ki jim delujejo v ozadju in obremenjujejo telefon. Potem pa zakaj telefon šteka?!?

Če boš kupoval Nokio, vzemi le takšno z Windows Phone 7, raznih Symbianov ali pa Meego sploh ne glej, ker se jim je Nokia odpovedala.

Na simobilu zgledajo v redu telefoni: xperia ray, lumia 710, tudi motoluxe. Če pa kje lahko dobiš Nexus S, pa vzemi takoj, to je no brainer :) Primerjaj malo specifikacije na gsmarena.com ;)

btw, zakaj se galaxy ace še zmeraj prodaja, nexus s (mnogo boljši telefon) pa ne?

djordjevic ::

Klasika - ko postanejo top-tier telefoni kakšno leto stari, jih raje vzamejo iz ponudbe, ker bi jim morali znižati celo do te mere, da bi se jih prodalo precej več kot budget sranja, po specifikacijah pa bi hodili v zelje tudi zadnjim mid-end do high-end telefonom za isto ali precej višjo ceno. To je to.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Tralala999 ::

To da se je Nokia odpovedala Symbianu in Meegoo-tu, ne drži ravno. Za sam Symbian je podpora do leta 2016. Nokia N9, spet nov popravek in pri mobitelu jo dobiš za 219 €. Vsaj sprobajte nov Symbian Belle s popravkom FP1. Telefon je super odziven, nobenega laga.
Tudi sam nameravam na WP enkrat, vendar onemogočen prenos podatkov preko bluetootha, brez NFC, sta bila zame jasna odločitev. Počakati na WP8.
Nisem nokia fan, vidim dobre android telefon, a ti se pomoje začnejo nad 300€ in še več.

SLO_Matej ::

Marat je izjavil:

Jaz sem Android fan, pa se strinjam s tabo. Ljudje, ne kupujte crappy (cheap) smartphoneov! Ker če pa kej ne prenesem, je pa ko se nekdo pizdi nad Androidom, ker mu njegov crappy telefon šteka. Ni ti Android kriv, ampak bolj to da je telefon manj zmogljiv, še najbolj pa to da velika večina ljudi ne zna lepo ravnat s svojimi smartphoni. Inštalirajo si en kup brezveznih aplikacij in widgetov, ki jim delujejo v ozadju in obremenjujejo telefon. Potem pa zakaj telefon šteka?!?

Deloma se strinjam s tabo. Vendar je vseeno krivda tudi močno na strani Androida. Pa naj Google postavi minimalne strojne zahteve. WP7 dela hitro in tekoče tudi s samo enojedrnim 1 GHz procesorjem, 256 MB RAM-a in Adreno 200 GPU-jem. Rad bi videl Androida, ki bo na taki strojni opremi tekel vsaj delno tako lepo kot WP7. Pa ga ni. Na WP7 si lahko namestim katerokoli aplikacijo iz Marketplaca, pa še vedno po več kot letu dni uporabe dela povsem enako hitro in tekoče, tako kot prvi dan. Spet, krivda Androida ali Googla, ki ne pregleduje aplikacij za uvrstitev v Market tako strogo.

Marat ::

SLO_Matej je izjavil:

Marat je izjavil:

Jaz sem Android fan, pa se strinjam s tabo. Ljudje, ne kupujte crappy (cheap) smartphoneov! Ker če pa kej ne prenesem, je pa ko se nekdo pizdi nad Androidom, ker mu njegov crappy telefon šteka. Ni ti Android kriv, ampak bolj to da je telefon manj zmogljiv, še najbolj pa to da velika večina ljudi ne zna lepo ravnat s svojimi smartphoni. Inštalirajo si en kup brezveznih aplikacij in widgetov, ki jim delujejo v ozadju in obremenjujejo telefon. Potem pa zakaj telefon šteka?!?

Deloma se strinjam s tabo. Vendar je vseeno krivda tudi močno na strani Androida. Pa naj Google postavi minimalne strojne zahteve. WP7 dela hitro in tekoče tudi s samo enojedrnim 1 GHz procesorjem, 256 MB RAM-a in Adreno 200 GPU-jem. Rad bi videl Androida, ki bo na taki strojni opremi tekel vsaj delno tako lepo kot WP7. Pa ga ni. Na WP7 si lahko namestim katerokoli aplikacijo iz Marketplaca, pa še vedno po več kot letu dni uporabe dela povsem enako hitro in tekoče, tako kot prvi dan. Spet, krivda Androida ali Googla, ki ne pregleduje aplikacij za uvrstitev v Market tako strogo.

Saj se zavedaš da je Android odprtokodni OS, a ne?
na 1ghz in 256 mb ram dela android čisto ok, če res nisi eden tistih userjev ki ne zna ravnat s telefonom, in inštalira ter poganja v ozadju vsega boga. Taki imajo tudi probleme z windowsi na PC-ju. Strožji kriteriji za objavo appa na Google Play ti tukaj nič ne pomagajo.

ko pa že omenjaš WP marketplace, dokler jih bo tako malo (in pa tudi malo uporabnikov wp telefonov), jaz wp ne povoham ne kot user, ne kot developer. Raje iOS, kot pa WP.

Tralala999 ::

Marat je izjavil:

SLO_Matej je izjavil:

Marat je izjavil:

Jaz sem Android fan, pa se strinjam s tabo. Ljudje, ne kupujte crappy (cheap) smartphoneov! Ker če pa kej ne prenesem, je pa ko se nekdo pizdi nad Androidom, ker mu njegov crappy telefon šteka. Ni ti Android kriv, ampak bolj to da je telefon manj zmogljiv, še najbolj pa to da velika večina ljudi ne zna lepo ravnat s svojimi smartphoni. Inštalirajo si en kup brezveznih aplikacij in widgetov, ki jim delujejo v ozadju in obremenjujejo telefon. Potem pa zakaj telefon šteka?!?

Deloma se strinjam s tabo. Vendar je vseeno krivda tudi močno na strani Androida. Pa naj Google postavi minimalne strojne zahteve. WP7 dela hitro in tekoče tudi s samo enojedrnim 1 GHz procesorjem, 256 MB RAM-a in Adreno 200 GPU-jem. Rad bi videl Androida, ki bo na taki strojni opremi tekel vsaj delno tako lepo kot WP7. Pa ga ni. Na WP7 si lahko namestim katerokoli aplikacijo iz Marketplaca, pa še vedno po več kot letu dni uporabe dela povsem enako hitro in tekoče, tako kot prvi dan. Spet, krivda Androida ali Googla, ki ne pregleduje aplikacij za uvrstitev v Market tako strogo.

Saj se zavedaš da je Android odprtokodni OS, a ne?
na 1ghz in 256 mb ram dela android čisto ok, če res nisi eden tistih userjev ki ne zna ravnat s telefonom, in inštalira ter poganja v ozadju vsega boga. Taki imajo tudi probleme z windowsi na PC-ju. Strožji kriteriji za objavo appa na Google Play ti tukaj nič ne pomagajo.

ko pa že omenjaš WP marketplace, dokler jih bo tako malo (in pa tudi malo uporabnikov wp telefonov), jaz wp ne povoham ne kot user, ne kot developer. Raje iOS, kot pa WP.


Kaj rabi odprtokodni sistem userju, ki ga ti imenuješ NE ZNA RAVNATI S TELEFONOM.
Halo, pametni telefon..... in nismo vsi developerji.
Android res ima ogromno aplikacij, pa so že prešteli tiste, ki so za en kakec? Sarkazem on.
USER

bf4ed ::

Ace je bolj odziven od mojega SGS1 :(

Mam pa custom rom na svojem in ace original, pa je ace boljši. In celo flash ima.

djordjevic ::

SLO_Matej je izjavil:

WP7 dela hitro in tekoče tudi s samo enojedrnim 1 GHz procesorjem, 256 MB RAM-a in Adreno 200 GPU-jem. Rad bi videl Androida, ki bo na taki strojni opremi tekel vsaj delno tako lepo kot WP7.

HTC Legend = 650 Mhz in 256 MB rama. Po letu in pol ne deluje bistveno počasneje kot prvi dan.
No grave is deep enough to keep us in chains.

SLO_Matej ::

djordjevic je izjavil:

SLO_Matej je izjavil:

WP7 dela hitro in tekoče tudi s samo enojedrnim 1 GHz procesorjem, 256 MB RAM-a in Adreno 200 GPU-jem. Rad bi videl Androida, ki bo na taki strojni opremi tekel vsaj delno tako lepo kot WP7.

HTC Legend = 650 Mhz in 256 MB rama. Po letu in pol ne deluje bistveno počasneje kot prvi dan.

In to s tovarniškim OS, ki je trenutno najnovejše različice Androida? No, WP7 pa dejansko nič počasneje ne deluje. ;)

Tralala999 ::

djordjevic je izjavil:

SLO_Matej je izjavil:

WP7 dela hitro in tekoče tudi s samo enojedrnim 1 GHz procesorjem, 256 MB RAM-a in Adreno 200 GPU-jem. Rad bi videl Androida, ki bo na taki strojni opremi tekel vsaj delno tako lepo kot WP7.

HTC Legend = 650 Mhz in 256 MB rama. Po letu in pol ne deluje bistveno počasneje kot prvi dan.


Bistveno počasneje ne, a vseeno počasi;)

djordjevic ::

SLO_Matej je izjavil:

djordjevic je izjavil:

SLO_Matej je izjavil:

WP7 dela hitro in tekoče tudi s samo enojedrnim 1 GHz procesorjem, 256 MB RAM-a in Adreno 200 GPU-jem. Rad bi videl Androida, ki bo na taki strojni opremi tekel vsaj delno tako lepo kot WP7.

HTC Legend = 650 Mhz in 256 MB rama. Po letu in pol ne deluje bistveno počasneje kot prvi dan.

In to s tovarniškim OS, ki je trenutno najnovejše različice Androida? No, WP7 pa dejansko nič počasneje ne deluje. ;)

Nope. Pazi to - s froyom, torej androidom 2.2. Upočasnitev po letu in pol delovanja (s številnimi naknadno dodanimi aplikacijami) je mogoče 15-odstotna, kar je povsem sprejemljivo. Jasno, ni raketa kot One X, but it gets the job done. V primerjavi z random freeze nokiami je formula ena. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

SLO_Matej ::

No, vidiš, meni, ki sem navajen na odlično delovanje WP7, ni sprejemljiva nikakršna upočasnitev, ne glede na čas uporabe in št. nameščenih ali odstranjenih aplikacij. ;)

djordjevic ::

Blagor tebi za superioren os. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

SLO_Matej ::

No ja. Lahko bi ga imel tudi ti, če smo že pri tem. :)

Zgodovina sprememb…

djordjevic ::

Sem sprobal WP7 in se mi je zdel zanimiv, sploh pristop je bil zelo out-of-the-box (pun intended), ampak mi vseeno ne potegne najbolj. Brez skrbi, gre Legend počasi v odstrel in bo domov romalo nekaj od One serije, se pa še nisem čisto stoodstotno odločil, kateri bo. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Dromar ::

Da ne odpiram še ene teme, bi vprašal še o enem mobitelu, ki bi ga rada vzela punca.
Noče imeti touchscreena, ker ji ni fajn tipkat nanje, po drugi strani pa veliko časa porabi na internetu, za kar ji bi pa touch bolj prav prišel.

Zato sem ji predlagal, da ubere vmesno pot in sicer Alcatel OT 910, ki ima hkrati QWERTY in touchscreen z 2.3 Gingerbread OSom.
Skepsa je seveda v tem, da je Alcatel nama še iz mladosti poznan kot najslabše, kar se je lahko zgodilo v svetu mobilnih telefonov in me zanima, če so po tej slabi kakovosti poznani še danes. Ponavadi si pogledam kake recenzije na youtubu, tokrat pa razen španskih ne najdem nič.
Sicer bo vzela pač Nokio C3, kakršno sem jaz imel do danes, ker ji je ql.

SLO_Matej ::

Predlagam, da gre na Mobitel ali Si.mobil in preizkusi tipkovnico na Windows Phonu (npr. Lumia 710 je v tem rangu), saj je njegova tipkovnica res dobra in natančna ter se je sploh ni težko navaditi oz. tipkati nanjo.

69charger ::

Povedal bom takole. Sem imel že vse od Nokie C6,sedaj Wildfire S,sprobal sem tudi Lumio 800 in Galaxy S in lahko povem da je bil še najbolj odziven Lumia 800. Res da še ni toliko zadev na Marketu in nekaj funkcij manjka ampak je Nokia najavila da bodo vsi njihovi WP telefoni dobili vsaj še WP8 posodobitev. Pomojem je trenutno Lummia 710/800 win. Android telefoni brez custom romov so pa za moje pojme šrot(NOTE: Imam tudi sam Android).
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Janac ::

kaj pa nokia 700

djordjevic ::

69charger je izjavil:

(NOTE: Imam tudi sam Android).

Katerega?
No grave is deep enough to keep us in chains.

Bananovec ::

Dromar je izjavil:

One V stane 230€ na Orto u nulo. 270 je že iPhone 3GS,

Sry, ampak iPhone 3GS težko primerjaš z One V. Verjamem, da ga One V poseka po celi črti.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

2x'=2 ::

69charger je izjavil:

Povedal bom takole. Sem imel že vse od Nokie C6,sedaj Wildfire S,sprobal sem tudi Lumio 800 in Galaxy S in lahko povem da je bil še najbolj odziven Lumia 800. Res da še ni toliko zadev na Marketu in nekaj funkcij manjka ampak je Nokia najavila da bodo vsi njihovi WP telefoni dobili vsaj še WP8 posodobitev. Pomojem je trenutno Lummia 710/800 win. Android telefoni brez custom romov so pa za moje pojme šrot(NOTE: Imam tudi sam Android).


Mi lahko prosim prilepiš kaki link, kjer Nokia zagotavlja posodobitev na WP8, ker sam nisem nikjer našel.

69charger ::

Sem pozabil kje sem to dobil ampak je baje predstavnik Nokie US ponevedoma izdal da naj bi updati prišli tudi na Lumio 800 in 900(nisem siguren za 710).

EDIT: TUKAJ je malce več podatkov. Ne morejo razkriti posodobitev dokler Microsoft javno ne razkrije celotnega WP8.
OK, še en trši proof KLIK
In še malce brskanja razkrije da je update ubistvu pred vrati KLIK

djordjevic: Imam Wildfire S, se pa vsake toliko časa igram z Galaxy S in se mi zdi da občasno deluje še počasneje(nov,brez krame itd.).
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Zgodovina sprememb…

2x'=2 ::

ja, ampak v drugem linku na koncu prispevka zadevo že zanikajo.
http://www.theverge.com/2012/4/17/29564...

69charger ::

Ne bodo se šli toliko zajebat. Izdali so dober telefon ampak če ne bo posodobitve bodo pa eventuelno res propadli(podobna zadeva je bila z Blackberry, obljubljali posodobitve,sedaj se pa bližajo propadu).
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

2x'=2 ::

Upam da res bo (update).

partisguy ::

mene zanima če se kdo spozna kaj na grafiko na telefonih. ker se odločam med sgs2 in xperio s. Xperia s sgs2 v vsem prekaša, kaj pa v grafiki? sgs2: Mali-400MP
sony xperia s: Adreno 220. katera grafika je boljša?
Nokia sucks!

Marat ::

69charger je izjavil:

djordjevic: Imam Wildfire S, se pa vsake toliko časa igram z Galaxy S in se mi zdi da občasno deluje še počasneje(nov,brez krame itd.).

sprobaj nexus s, tam je original android os (sgs ima samsungov UI)

69charger ::

Nexus S/Nexus Galaxy je pomojem eden edinih Android telefonov(poleg HTC Sensationa) ki je vreden svojega denarja (odklenjen, strogo narejen po Googlovih zahtevah, dober hardware, veliko podpore/posodobitev).
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

mokasin ::

Sem lastnik htc sensationa in morem rect da je telefon vreden svojega denarja (400€). Gor mam ice cream sandwicha in pa dvojderni 1.5 procesor tud dobr deluje. V primerjavi z sgs2 nima amoled zaslon, zato pa ima dost bolso resolucijo ekrana. Tebi priporočam da vzameš sgs1 saj ima samoled zaslon (bolj žive barve). Seveda je malo dražji kot ace vendar ti verjetno ne bo žal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lumia 520 Mnenja,nasveti...

Oddelek: Mobilne tehnologije
479796 (7511) luxxx7
»

Nakup novega telefona - pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8725595 (22217) zadetek
»

Windows Phone prehitel BlackBerry, Android še povečal naskok

Oddelek: Novice / Android
4715147 (12270) Gregor P
»

Sony Xperia P vs Nokia Lumia 710 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7720011 (16156) SLO_Matej
»

Nov telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
458093 (7550) Lonsarg

Več podobnih tem