» »

El Camino de Santiago

El Camino de Santiago

seu_ ::

Letos pozno poleti (konec avgusta-konec septembra) načrtujem pot do Santiaga - peš cca 800 km, in iščem sopotnika/co (zaželjena študentska leta), predvsem zaradi "varnosti". Če koga zanima, naj mi piše na ZS, datum in točna pot je stvar dogovora, tudi ni nujno, da celo pot prehodiva skupaj.

Lp
  • poskusilo klonirati: seu_ ()

Yugos ::

duhovno romanje ali potep?

seu_ ::

Potep :)

Yugos ::

pa kako ti misliš it, kok km na dan, imaš prenočišča že urejena?

kuglvinkl ::

Nice :)

seu_ ::

Ne še, ker najprej rabim sopotnika/co, sama ne grem. 25 km na dan računam, s stroški (torej vlak do tja in nazaj) cca 800 evrov. Imam informacije iz prve roke (kolega je bil lani), razmišljam pa, da bi šla po "francoski poti", ker je najbolj obljudena...ampak to je še vse v povojih.

To je v severni Španiji, poguglaj :)

kuglvinkl ::

Super, super, držim pesti :)

Janac ::

A to mislis iti od slovenije pes do santiaga ali kako?

kuglvinkl je izjavil:

Super, super, držim pesti :)


+1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

panteist ::

Kakšen mesec nazaj sem tudi sam razmišljal o tej poti, ker je prekrasno okolje, hodim tudi rad, edini problem je še čas :S

seu_ ::

Ne, nameravam najprej z vlakom/letalom do tja in potem peš cca 780 km po tej poti:


Tudi meni je problem čas, ker pa sem študentka, imam načeloma september prost, če bom pridna. :)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

panteist ::

Mene pa predvsem diploma preganja, ki jo imam septembra in še dosti dela do takrat...drugače bi se ti v tem trenutku pridružil :)

stock ::

Torej glede na predvideno hitrost misliš hodit 1 celi mesec brez prestanka? Nevem koliko športaš ampak jaz bi šel magar eno leto najprej do morja peš, pa potem drugo leto tako turo. Taka pot tudi za vrhunskega športinka nebi bila šala, kaj šele če imaš kak problem (ki se bo pokazal šele 5 dan hoje).. Polek tega v dvoje samo še na potenco rastejo problemi..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stock ()

rokv ::

prosim, če se mi javiš, ker me stvar zanima...zelo...

rok

rokvolfand@hotmail.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Malo samote na hrvaški obali ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5121537 (19416) msjr
»

Kako daleč se vozite v službo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7511314 (8577) gzibret
»

S kolesom na morje

Oddelek: Loža
3917778 (14445) BrezCilja
»

Argentina

Oddelek: Loža
91834 (1357) Tody
»

Kako najceneje prit v Gardaland?

Oddelek: Loža
369137 (7968) bzp

Več podobnih tem