» »

Smeh! (eko pridelava hrane)

Smeh! (eko pridelava hrane)

guest #44 ::

Strokovno utemeljeno gnojenje se razlikuje od ekološkega zlasti po tem,
• da ne odobrava izčrpavanja zalog hranil (N,P,K) v tleh (razen, če so zaloge prevelike),
tudi če je izčrpavanje še tako počasno;
• ne priporoča homeopatskih, t.i. biološko-dinamičnih in drugih pripravkov, katerih
stimulativno delovanje naj bi temeljilo na kozmičnih vplivih.


http://www.arhiv.mkgp.gov.si/fileadmin/...


Kaj naj rečem, cepal sem se od smeha ko sem v evropsko požegnjenem priporočilu prebral zgornje.

Sej razumem, danes z vsemi informacijami je folk še vedno precej tup, ampak vseeno.

francek1 ::

To je pač produkt "strokovnjakov" , ki jih producira današnji šolski sistem in je na to celo ponosen. Pravi kmeti pa ne vedo, ali bi se ob takih skropucalih jokali ali smejali.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

btree ::

kaj pa pomeni "kozmični vplivi"? Moj fotr botanik sicer uporablja nek setveni koledar, ki je vezan na luno.

Kurzweil ::

Tole mi tak deluje, kot da je avtor "kjige" supportan s strani nekega lobija. Jaz mislim, da to ni več zgolj neumnost avtorja ampak meji že na kaznivo dejanje, če si zamislimo, kaj vse potegne za sabo takšno nategovanje, po možnosti bomo slišali čez čas še to, da je to obvezno čtivo na faksu, kakšne od smeri, ki se s tem ukvarjajo.

Avtorji pa: Rok Mihelič, Jurij Čop, Marijana Jakše, Franci Štampar, Dušica Majer, Stanislav Tojnko, Stanislav Vršič

In po tem bi se naj zgledovali slovenski kmeti, s tem kupom papirja na grmado!

Gandalfar ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nepovratna sredstva in bistroumni pogoji za uspeh preferiranih prejemnikov.

Oddelek: Loža
91933 (1644) Vikking
»

Kritična ranljivost v OpenSSL bi lahko omogočala krajo strežniških zasebnih ključev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
7922004 (15653) Isotropic
»

pustiti naravo sebi?

Oddelek: Loža
364304 (2858) BlackMaX
»

Prodaja izdelkov

Oddelek: Loža
61222 (1019) Yohan del Sud
»

Bohinjc Jože

Oddelek: Loža
183326 (2835) Icematxyz

Več podobnih tem