» »

SSD drive

SSD drive

Markinio123 ::

Zanima me kateri ssd je najhitrejši in najbolj zanesljiv..
Pa še to, če je v kombinaciji z trdim diskom, če je res da se trdi disk izklopi ko ni v uporabi in potem ko ga ponovno potrebuješ, da rabi cca 15 sekund, da pride na pravo delovanje... in, da se s tem opočasni ?

Zheegec ::

Zanima me kateri ssd je najhitrejši in najbolj zanesljiv..

Da se dobi v Sloveniji kaj takšnega - Talos
Pa še to, če je v kombinaciji z trdim diskom, če je res da se trdi disk izklopi ko ni v uporabi in potem ko ga ponovno potrebuješ, da rabi cca 15 sekund, da pride na pravo delovanje... in, da se s tem opočasni ?

Če želiš, da se izklopi, ko ni uporabi se to lahko nastavi (tudi čas, po koliko časa naj se ugasne) v Windows in Linux okoljih. Ko želiš dostopati do izključenega diska rabi kakšni 2 sekundi, da se "zbudi". lahko pa nastaviš, da stalno lavfa. Sam imam vse diske nastavljene, da se po 5min ugasne. Tisti 2 sekundi pa že potrpiš, če želiš gledati film iz HDD...

RejZoR ::

Zelo odvisno kakšen disk je. Mojega Caviar Black 2TB (4 platterji) ne boš nikoli zbudil v 2 sekundah. Traja kar precej dlje, da doseže 7200RPM in da se vse skupaj inicializira. Če pa boš imel single platterja pa bo verjetno čas bistveno krajši.

Vmesna opcija pa je kakšen momentus XT 750GB...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Pesimist ::

Kaj pa ce enostavno ne dovoljujes disku da zaspi? Kaj te zaj moj se ze vrti 5 let pa sevedno dela.

Markinio123 ::

ok hvala :D no sedaj me pa še zanima kateri proizvajalec ssdjev je najboljši..
razmišljal sem o intelu ,corsair ter ocz :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zunanji trdi disk? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6215355 (5001) Karen
»

Zunanji trdi disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
7932 (826) Sami
»

Z uporabo soli šestkrat večja gostota magnetnega zapisa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
10623011 (20211) Truga
»

Krmilnik za logično združitev HDD in SSD

Oddelek: Novice / Diski
226307 (4957) Jst
»

Trdi disk 500GB

Oddelek: Kaj kupiti
493683 (1910) Deflector

Več podobnih tem