» »

Samsung - USB device not recognized

Samsung - USB device not recognized

johanblond ::

Samsung Wave 8500, OS Bada

Telefon delal normalno, sedaj pa:
Ko vklopim telefon na USB polnilec se mi na telefonu odpre okno kako želim uporabljat telefon (data, Kies, itd) - se pravi mi prepozna polnilec kot USB kabel, polni normalno.

Ko vklopim podatkovni kabel (originalni samsung) na računalniku, se mi na telefonu odpre okno kako želim uporabljat telefon (data, Kies, itd), na računalniku mi pa izpiše USB device not recognized, polni mi telefon normalno.

Poskusil na dveh računalnikih, obakrat isto, tako da je hardwerski, ne pa softwerski.

Ima kdo idejo kako pomagat.

floyd1 ::

Si poskusil ugasnit in ponovno prižgati telefon (mogoče tudi baterija za enih 10s ven)?
V Win XP sem imel velikokrat podobne težave zunanjimi diski. Pomagalo je le izbrisat vse USB driverje in pustiti, da jih po ponovnem zagonu sistem spet naloži. So pa težave (skoraj) izginile, ko sem po enem takem brisanju (po navodilih iz enega foruma) prestavil miško iz USB nazaj na PS2. Na novi mašini pod Win7 takih problemov nisem imel še nikoli.

johanblond ::

floyd1 je izjavil:

Si poskusil ugasnit in ponovno prižgati telefon (mogoče tudi baterija za enih 10s ven)?
V Win XP sem imel velikokrat podobne težave zunanjimi diski. Pomagalo je le izbrisat vse USB driverje in pustiti, da jih po ponovnem zagonu sistem spet naloži. So pa težave (skoraj) izginile, ko sem po enem takem brisanju (po navodilih iz enega foruma) prestavil miško iz USB nazaj na PS2. Na novi mašini pod Win7 takih problemov nisem imel še nikoli.


Sem poskusil, pa ni pomagalo.

Sem pa imel telefon parkrat moker (ni padel v vodo ampak je bil znoj, pa kondenz), je možno da so se kakšni stiki skondeenziral (naredil stik) ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Galaxy S2 - pomoč rabim

Oddelek: Mobilne tehnologije
241663 (677) kiFni
»

OnePlus One - obtičal pri Cyanogen logotipu

Oddelek: Mobilne tehnologije
241778 (1448) vilonja
»

Povrni tovarniške nastavitve.

Oddelek: Mobilne tehnologije
61427 (1201) crazyLIKEme
»

Samsung Xcover 271

Oddelek: Mobilne tehnologije
84685 (2168) makoma
»

2 vprašanji

Oddelek: Pomoč in nasveti
8818 (652) norc

Več podobnih tem