» »

2 vprašanji

2 vprašanji

norc ::

Najprej me zanima, če kdo od vas uporablja tipkovnico Genius SlimStar PRO. Namreč zanima me namreč kako se obnese.(tipkovnica je slim pa še scroll whell ma= vse kar bi rad od tipkovnce) ŠČŽ-ji delajo težave? Pa kakšen ma enter. če lahko kdo poslika prosim. Na googlu najdem sam neke češke slike, BOF je pa mal predaleć d bi šu pogledat(a jo majo V BigBangu?)

Zanima pa me še al se splača:
P4 Celeron 2600
512rama
9200SocialEdition :P
80GB

zamenat al nadgradit? Kaj mislte?

zamenal bi pa z:

amd athlon64 3000
1024rama
6600GT
320GB
mene bi pršu 180k SIT

Hvala:D :8)

LP

norc ::

haloooo res noben ne ve ničesar?

pure00 ::

lahko nadgradis ja.....ce ti je prevec 180k najdi cenejso varjanto =)

glede tipkovnice ti ne morem pomagat

LP
...

roli ::

Jaz mam genius slim star ( ne PRO ).Mislim,da so podobne.Enter ima normalen šumniki pa tudi delujejo kot je treba.Majo jih pa v Merkurju.Uvoznik pa mislim,da je avtera ( nekaj takega ).

Splača se ti zamenjazt ja.Sam imam enako konfiguracijo ( samo več diska in P4 ).
http://www.r00li.com

alum ::

Tudi jaz imam Genius SlimStar(ne pro).

Jaz z njo nisem čisto zadovoljen. Tipke včasih ne primejo kot bi mogle, med igrami pa se zgodi, da je spuščena tipka še kar pritisnjena (ne fizično, ampak v primeru da voziš avto in spustiš gas, se bo avto še naprej peljal).

Nevem, mogoče je to napaka le pri moji tipkovnici, se mi je pa ne ljubi menjavat, ker ne igram ravno dosti. :)

Drugače je pa ok. Sploh tipkat je fajn, ker je res nizka.

kozi ::

Wakum to ni napaka le pri tvoji tipkovnici jaz imam dve tipkovnici Genius SlimStar(ne pro),pa se je pri obeh to dogajalo.Pri meni je bila rešitev to, da sem prestavil miško iz PS2 na USB od takrat nimam več nobenih problemov.

alum ::

Zanimivo. Bom poskusil. :)

alum ::

No zdaj pa deluje normalno.

Hvala za nasvet. :)

norc ::

najlepša hvala fantje. seprav to kišto na khm...grmado(ne onesnažujem okolja) in novo nabavit. tipkovnica je pa dobra sam mišaka na usb.
Hvala

L.P.
Norc


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup tipkovnice

Oddelek: Kaj kupiti
151657 (1382) gendale2018
»

''Apple-style'' tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
133991 (3669) opeter
»

Flat tipkovnice

Oddelek: Strojna oprema
192565 (1975) PlayTheGame
»

Nova tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
272134 (1677) roli
»

Nova tipkovnica

Oddelek: Strojna oprema
101975 (1833) Backup22

Več podobnih tem