» »

Siol TWIN

Siol TWIN

r3Qui3m ::

Imam win7 ultimate 64. Adobe Flash player posodobljen. Poskusil z firefox, IE, Safari, Opera, tudi s Crome kjer adobe je integriran pa povsod enako glas JE slike NI. Poskusil tudi z izklopljenim požarnim zidom in antivirusnim programom - ISTO. Kdo ve če siol tvin sploh dela na 64 bit ali kaj moram nastavit da bo še slika ??? Hvala za odgovore.

T(he) Boss ::

Jaz imam windows 7 professional 64bit, firefox 11, flash 11.2.202.233, in mi siol tvin normalno dela, verjetno imaš težavo pri flashu

r3Qui3m ::

Isto verzijo flash playerja :P

Nihče nima ideje kaj bi bilo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3Qui3m ()

Buldožer ::

Probaj izklopit strojno pospeševanje v flashu. Pa nujno potem ponovni zagon brskalnika.
Več glav več ve. No, ni nujno!

Nesta ::

Je mozno gledat siol tvin v VLCju?

Obstaja mogoce app siol tvin v chromu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

durhmarsh ::

sem siolov naročnik, prav tako lahko gledam normalno na računalniku ter na telefonu tv (tvin).

Ali lahko gleda tudi moj brat ki je amisov naročnik na drugem naslovu, z mojim računom siol tvin.

moj brat nemore imeti "amistv", ker je kao prešvoh linija, bi pa kdaj rad pogledu kako oddajo na discoveryu itd. in me zanima če mu dam jst upname in pass, ter se prjav s tem na tvin in gleda. ali ima siol kako blokado? so lahko kake posledice? blokirajo linijo ali kaj podobnega?


hvala za odogovore

t3hn0 ::

durhmarsh je izjavil:

sem siolov naročnik, prav tako lahko gledam normalno na računalniku ter na telefonu tv (tvin).

Ali lahko gleda tudi moj brat ki je amisov naročnik na drugem naslovu, z mojim računom siol tvin.

moj brat nemore imeti "amistv", ker je kao prešvoh linija, bi pa kdaj rad pogledu kako oddajo na discoveryu itd. in me zanima če mu dam jst upname in pass, ter se prjav s tem na tvin in gleda. ali ima siol kako blokado? so lahko kake posledice? blokirajo linijo ali kaj podobnega?


hvala za odogovore

Po mojem testiranju je lahko več userjev gor z istim uporabniškim imenom. Testirano tudi prek večih IPjev (kombinirano t2/siol). Ko sem povprašal kolega na Siolu pa pravi da je uradno lahko samo en gor.

P.S: niso mi še nič blokirali :)
^.^

Ori ::

Živjo

Zanima me, zakaj mi siol Twin začne štekati po nekje pol ure gledanja. največkrat opazim pri ligi prvakov da nekje po pol ure se slika popači in začne štekati in sm si razlagal da je vrejetno veliko uporabnikov priključenih gor zaradi lige prvakov. sm zdej gledal en film k sm ga gledal z ogledam za nazaj in je prav tako zacelo štekati.Procesor je i5 4570 in pa hd4600 grafika se pravi grafika na procesorju, kar mislim da bi bilo dovolj za predvajanje ker s filmi z diska nimam problemov. hitrosat iterneta pa je DL 80mb UP 20mb na optki.

hvala,lp

Saintek ::

Uporabi www.neo.io stran tvin ne posodabljajo več. Prijaviš se z istim uporabniškim in geslom kot v moj telekom.

Mare2 ::

Saintek je izjavil:

Uporabi www.neo.io stran tvin ne posodabljajo več. Prijaviš se z istim uporabniškim in geslom kot v moj telekom.


A je tu kaka omejitev, na koliko napravah lahko gledaš neo? Pri TWIN je mislim da tri pri eni naročnini na SIOL.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Ori ::

Saintek je izjavil:

Uporabi www.neo.io stran tvin ne posodabljajo več. Prijaviš se z istim uporabniškim in geslom kot v moj telekom.


hvala za link, sprobam


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol TViN

Oddelek: Omrežja in internet
325611 (2023) Assass1n
»

Phillips Android TV

Oddelek: Zvok in slika
92434 (2036) vozimiško
»

MiniX in TViN

Oddelek: Programska oprema
102331 (1965) Blum
»

Internet TV ponudnik?!??

Oddelek: Programska oprema
61473 (1329) lev88k
»

Liga prvakov bo na voljo izklučno naročnikom SiOl-a (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5912567 (9806) oo7

Več podobnih tem