» »

Winfast tv2000XP - problem z driverji

Winfast tv2000XP - problem z driverji

Exterminator ::

moja izkušnja: kupim ta tv tuner, instaliram driverje, vse dela lepo in prav,... vse kul

pred kakim mescem update-am driverje, je mičken bolš, jih update-am še enkrat in dobim nove funkcije in boljše delovanje tunerja. izboljšave:
-slika se takoj stabilizira in mi ni treba čakat kako minuto, dve, da dobim vse barve v pravih odtenkih
-nov vmesnik pri izbiri stiskanja posnetega videa (lahk snemam direkt v mpeg 1, 2, 4 (!) in druge formate,...
-lepša slika
(s temi izboljšavami sem bil zelo zadovoljen)
pa tk naprej

pol se pa zgodi:
na novga leta dan me pc dokončno raz...p....kuri in formatiram disk, posnamem sveže winXP in vse driverje za tv, ki so prineslo tolk izboljšav. kaj pa se zgodi? teh izboljšav ni nikjer. isto je, kot na dan, ko sem dobil tuner.
potegnil sem že najnovejše driverje (5.13.1.243) pa se nič ne spremeni. a sem mel driverje od DELUXE verzije??? sem hotel potegnit še te iz uradne strani, ampak jih tam ni.

kak predlog???
lp, luka

DMouse ::

Format, inštaliraj vse programe ki si jih imel prej (v istem zaporedju) pol pa nove driverje gor :D .

Drgač pa res ne vem kaj ti je za storit, windowsi so včasih mal čudni, to je že splošno znano. Najbolj ti pa priporočam, da začneš uporabljat DScaler ki ma svoje (generične) gonilnike in tut ni treba čakat da dobiš pravo sliko.

lp, DangerMouse


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napad spreminja strani na WordPressu v zombije za DDoS

Oddelek: Novice / Varnost
157896 (6226) Tody
»

Torej: Sapphire teatrix 550 ali Leadtek PVR2000

Oddelek: Kaj kupiti
272768 (1962) Izi
»

Pinnacle PCTV revealed (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
536937 (4873) maxy
»

Windowsi XP crknejo vsaki dan !!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
201813 (1410) appz
»

Tv Tuner ATI TV WONDER VE

Oddelek: Zvok in slika
101421 (1183) Snupy_II

Več podobnih tem