» »

Mobilnik z možnostjo zaklepa posameznih aplikacij

Mobilnik z možnostjo zaklepa posameznih aplikacij

Valentin ::

Imam Motorolo KRZR K3, kjer lahko posamezno aplikacijo, naprimer imenik, sporočila ali pa dostop do slik, daš na geslo.

Vendar je že malo v letih, tudi baterija je že švoh, tako da bi nabavil kaj novejšega.
Zato me zanima, če poznate še kakšne telefone z zgoraj omenjeno možnostjo.

Če lahko kdo pomaga..., hvala.

bdoxx ::

vsak android telefon....

SLO_Matej ::

Lahko pa nastaviš kodo za odklep telefona - torej da moraš pred uporabo telefona vpisati še izbrano kodo. To ti omogoča vsak pametni telefon.

axee ::

Vsak Android ti omogoča ogromno aplikacij, pri katerih lahko zaklepaš posamezne aplikacije.

Valentin ::

SLO_Matej je izjavil:

Lahko pa nastaviš kodo za odklep telefona - torej da moraš pred uporabo telefona vpisati še izbrano kodo. To ti omogoča vsak pametni telefon.


To ne pride v poštev. Potem bi moral vsakič odklepat telefon, tudi za klicanje...

Valentin ::

axee je izjavil:

Vsak Android ti omogoča ogromno aplikacij, pri katerih lahko zaklepaš posamezne aplikacije.


Sodelavec, ki ima tak telefon, je takole pojasnil:

"Na android telefon lahko namestiš različne programe za klicat, pregledovat in pisat sporočila, programe za pregled slik in podobno.
Ki jih lahko tudi zakleneš.

Vendar pa že vgrajenih programov ne moreš zakleniti oz. odstraniti - kdor se znajde po androidu, bo šel lahko do privzetega klicnega programa (in programa za sporočila) in tako zaobšel privzete nastavitve."

St235 ::

temu se lahko izogneš edino z rootanim telefonom. Ali pa tako, da uporabljaš namenske aplikacije, ki uporabljajo svojo lastno bazo podatkov.

Tako recimo je brezveze zaklenjena apliakcija za dostop do imenika, če podatke črpa iz centralnega imenika telefona. Če pa ima apliakcija svojo bazo kamor shranjuje kontakte potem geslo seveda deluje.

To deluje za večino stvari. Še največji problem so smsji in calllog.

axee ::

Kak teden nazaj sem probaval zakleniti default SMS aplikacijo, in mi jo je uspelo, brez da bi ji dovolil root dostop.

Bom zdajle še enkrat probal pa sporočim.

Edit: Z App Lock sem ravno zaklenil phone in contacts.

Sodelavec nima prav, prav tako Lakotnik, za to ne potrebuješ root. Aplikacija pač samo nadzira druge aplikacije, če so odprte, in takoj ko se odprejo, pokaže lock screen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: axee ()

Valentin ::

axee je izjavil:

Kak teden nazaj sem probaval zakleniti default SMS aplikacijo, in mi jo je uspelo, brez da bi ji dovolil root dostop.

Bom zdajle še enkrat probal pa sporočim.

Edit: Z App Lock sem ravno zaklenil phone in contacts.

Sodelavec nima prav, prav tako Lakotnik, za to ne potrebuješ root. Aplikacija pač samo nadzira druge aplikacije, če so odprte, in takoj ko se odprejo, pokaže lock screen.


Bo sodelavec sprobal. :)

Tnx.

Dela!

Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Valentin ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Android - katere aplikacije (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2467836061 (907) KTr1sk
»

MIUI Q&A

Oddelek: Mobilne tehnologije
419067 (5483) FireSnake
»

Flash SGS2 4.1.2 direktno na CM10.1

Oddelek: Mobilne tehnologije
171904 (1663) klinker
»

Firmware I570EXXJC5 za samsung galaxy spica (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8010130 (6556) globoko grlo
»

Android 2.3 prispel za HTC Desire (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6016347 (13958) sgdjkdlsugi4

Več podobnih tem