» »

YouTube

YouTube

Bellatrix ::

Zadnje čase, se to dogaja pri skoraj vsakem videu. Začne se predvajat, pride do neke randum sekunde.. lahko je to deseta sekunda.. lahko minuta in pol in potem kar vrže sliko na konec videa in konča predvajat. Če predvajam od začetka se ponovi isto, če refresham se v določenih primerih tudi ponovi isto. Zakaj ?
People are quick to judge and slow to correct themselves.

DimmniBurek ::

Poizkusi s kakim drugim browserjem?
There Is No Stronger Drug Than Reality

Kristustrol ::

v googl kromu tega men ne dela v fajerfoxu pa mi to dela

martincek1 ::

Zadnje 2 dni men Youtube v Chromu dela podpovprečno.. skos se nekaj zatika. Se mi zdi da se stran tako hitro razvija, da še developerji ne morejo slediti.

Mavrik ::

Vse pa res ne spada v Ložo.
The truth is rarely pure and never simple.

zuz3k ::

se še jaz uštulim:

ko gledam yt filmček mi spodaj tisti krogec k se premika zašteka na mestu
ne gre naprej ne nič rač. zašteka, samo zvok se sliši

edino restart pomaga. Flash sem naložil na nowo ampak ne pomaga, mam chrome?
to se dogaja redko ampak je zelo nadležno
Life is a psychological game.

Thompic ::

Pri meni je zadnje čase enako, kar se tiče preskakovanja na konec.. To se dogaja le pri meni, na treh računalnikih v stanovanju (siol).. Ko npr. prenosnik prenesem na "drugi konec Slovenije" in se priključim na drugega internet ponudnika, tega problema ni več.. Sicer pa uporabljam chrome, testiral sem firefox..in je na obeh enako..

SLO_Matej ::

zuz3k je izjavil:

Flash sem naložil na nowo ampak ne pomaga, mam chrome?

To nič ne pomaga, ker Flash je itak vgrajen v Chrome in Chrome sam skrbi zanj in njegove posodobitve. Tudi če nimaš posebej nameščenega Flash vtičnika, bodo v Chromu normalno delovale Flash vsebine. ;)

zuz3k ::

aha, ja no pač omenil sem


uglavnem tisti krogec se premika za 1 mm naprej-nazaj in cel rač zašteka
sam zvok še špila, full nadležno
Life is a psychological game.

Cold1 ::

Namesto da uporabljate spletni brskalnik kot video predvajalec, bi morda kazalo preizkusiti kakšen namenski program za te zadeve... kaj pa vem, morda kak video predvajalnik.

Recimo Minitube, ki išče po ključnih besedah in uporabnikih/kanalih ter rezultate prikaže v stranskem seznamu posnetkov (tako kot jih je YouTube, preden so ga pokvarili), večino okna (ali pa celotno okno, po želji) pa zaseda video posnetek.


Minitube
http://flavio.tordini.org/minitube









-------------------------------------


Mimogrede, Adobe Flash, ki ga sicer potrebujete za predvajanje videa v spletnih brskalnikih, je eden glavnih virov okužb z virusi (preko okuženih spletnih strani ali pa okuženih reklam na sicer povsem nenevarnih spl. straneh), omislite si torej namenski predvajalnik (Minitube ni edini, je pa trenutno najboljši, IMO) za spletni video in se čim prej rešite Flasha.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cold1 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Počasen internet preko youtuba

Oddelek: Omrežja in internet
6962 (770) Cancer
»

YouTube Downloader Pro

Oddelek: Pomoč in nasveti
151596 (1370) Cold1
»

Mp4 to mp3 ali dober program za ytube ali druge strani

Oddelek: Pomoč in nasveti
81562 (1518) Cold1
»

Flash player in poraba CPU

Oddelek: Programska oprema
292818 (2464) slovenec_89
»

Nov vmesnik youtube.

Oddelek: Loža
264406 (3365) Lion29

Več podobnih tem