» »

Nov vmesnik youtube.

Nov vmesnik youtube.

#000000 ::

Na novem vmesniku mi gre na živce ker prikazuje moj gmail account. Kako se tega znebim ?

Good Guy ::

Izbriši gmail account

#000000 ::

Čak mal izbrišen naj gmail račun ki ga uporabljam vsak dan ?

Bananovec ::

Verjetno sta gmail in YouTube računa povezana. Enostavno izbrišeš samo povezavo med računoma, ampak predvidevam da ne gre. Potem bi verjetno bila druga opcija zaprtje YouTube računa in nato odprtje neodvisno od Google računa.
Tretja opcija je kontakt na support.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

#000000 ::

Ja nikjer ne najdem kako bi to povezavo zbrisal.

carota ::

V desnem kotu zgoraj imaš najbrž svoj username, klikneš in v dropdown-u izbereš "sign out". Izi. :)

Good Guy ::

http://www.youtube.com/account_manage

in daš zapiranje računa.

to je trenuno edina možnost

#000000 ::

Po težki muki in kreiranju novega gmaila mi je uspelo.

Shegevara ::

samo tako, čisto osebno mnenje.

Razumem, da ljudi privlači nov vmesnik in oh in sploh ampak mene pa vsakič močno v depresijo vrže, ne znajdem se in nasploh rabim 3 mesece da se na nove vmesnike, ki jih pogosto uporbaljam tudi podzavestno navadim.

Recimo spomnim se, ker sem doživel skoraj živčni zlom, ko je slo-tech spremenil vmesnik.

Črno temo imam še zdaj!

mtosev ::

mater je grd ta nov user interface:|
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Cold1 ::

YouTube lahko gledate s programom Minitube in se izognete noremu spletnemu vmesniku (zakaj neki bi uporabljali spletne strani namesto aplikacij!?) in uporabi skrajno nevarnega Adobe Flasha (ki je, skupaj z Javo in Acrobatom, odgovoren za večino okužb z virusi); konec koncev pa je Minitube tudi konkretno hitrejši od spletnega video predvajalca (dva do štirikrat, ja z Minitubom se da gledati HD na YouTubu tudi na šibkejših PC-jih).

In ko smo že ravno pri tem, Minitube omogoča tudi shranjevanje filmčkov z YouTuba.8-)


Minitube





Spletna stran:
http://flavio.tordini.org/minitube

Prenos programa:
http://flavio.tordini.org/files/minitub...

Shegevara ::

a pa imaš lahko na temu mini-tubu shranjene Priljubljene komade ker to kje glavna funkcija k jo jaz rabim in sploh uporabljam, ko sem na youtubu?

#000000 ::

Ja tale minitube je za gledat, kaj pa upload tvojih posnetkov ?

Good Guy ::

Cold1 je izjavil:

YouTube lahko gledate s programom Minitube in se izognete noremu spletnemu vmesniku (zakaj neki bi uporabljali spletne strani namesto aplikacij!?) in uporabi skrajno nevarnega Adobe Flasha (ki je, skupaj z Javo in Acrobatom, odgovoren za večino okužb z virusi); konec koncev pa je Minitube tudi konkretno hitrejši od spletnega video predvajalca (dva do štirikrat, ja z Minitubom se da gledati HD na YouTubu tudi na šibkejših PC-jih).




lol kok viros si pa že fasu na Youtubu?

izbrisiracun ::

Reklama za minitube. Si pomagal prevajat ta plačljivi "zmazek">:D?

Kaj pa Muziq še obstaja? Ga ne najdem takole na hitro.

LP

MasterKiD ::

Če želiš to odstranit si naloži Adblock pa potem greš na to pa desni klik pa Blokiraj ta oglas pa izgine :)

:D

Ganon ::

Meni je pa všečen. Sem imel že prej lep čas vklopljen "Cosmic Panda" vmesnik.

LapD ::

ja prehod iz cosmicpande na tale nov vmesnik je bil manj "boleč" :)
web&motion designer

carota ::

izbrisiracun je izjavil:

Kaj pa Muziq še obstaja? Ga ne najdem takole na hitro.

Muziic?

Shegevara ::

Mene samo neki zanima da ne bi odprl nove teme.

Včasih je bilo tako, da si pač pred videom počakal, da se buffer zone naloži, si potem lahko nemoteno ponavljal video, brez, da bi še enkrat čakal, da se naloži.

Odkar je pa ta blesav predvajalnik črne barve na youtube, ki je estetsko in nasploh katastrofalen, moram pa vsakič, ko želim video od nekje sredine naprej še enkrat naložit, mi pa začne spet ŠE ENKRAT buffer nalagat.

Mislm, to je zame podn, pa me zanima, če mate vi tud take težave?

Good Guy ::

Shegevara je izjavil:

Mene samo neki zanima da ne bi odprl nove teme.

Včasih je bilo tako, da si pač pred videom počakal, da se buffer zone naloži, si potem lahko nemoteno ponavljal video, brez, da bi še enkrat čakal, da se naloži.

Odkar je pa ta blesav predvajalnik črne barve na youtube, ki je estetsko in nasploh katastrofalen, moram pa vsakič, ko želim video od nekje sredine naprej še enkrat naložit, mi pa začne spet ŠE ENKRAT buffer nalagat.

Mislm, to je zame podn, pa me zanima, če mate vi tud take težave?


zrihti si adsl...

pr men teh problemov ni.. laufa iz prve u nulo

izbrisiracun ::

carota je izjavil:

izbrisiracun je izjavil:

Kaj pa Muziq še obstaja? Ga ne najdem takole na hitro.

Muziic?


Bil je nek youtube player (narobe črkovan music) kjer si si ustvaril playlisto, iskal videe,... nisi pa mogel uploadad seveda. Ustvaril ga je nek mulc in z njim lepo zaslužil.

Shegevara ::

Good Guy je izjavil:

Shegevara je izjavil:

Mene samo neki zanima da ne bi odprl nove teme.

Včasih je bilo tako, da si pač pred videom počakal, da se buffer zone naloži, si potem lahko nemoteno ponavljal video, brez, da bi še enkrat čakal, da se naloži.

Odkar je pa ta blesav predvajalnik črne barve na youtube, ki je estetsko in nasploh katastrofalen, moram pa vsakič, ko želim video od nekje sredine naprej še enkrat naložit, mi pa začne spet ŠE ENKRAT buffer nalagat.

Mislm, to je zame podn, pa me zanima, če mate vi tud take težave?


zrihti si adsl...

pr men teh problemov ni.. laufa iz prve u nulo


mam adsl, probleme mam z HD videi in pogosto tudi 480p. Na normalnih 360 dela normalno, samo to že dolgo nimam za privzeto, če se le da seveda.

Lion29 ::

Meni je vizuelno novi zgled vsec...uporabno nekje ja, tisto kar pa najbolj rabim (subscription list) je pa totalnoo neuporaben..... jaz bi si zelel bodisi tako kot prej... prikazane le novosit iz mojih subscribanih kanalov....

bodisi pa kanali in novi posnetki polno vidljivost, ze pogledani pa recimo skoraj cisto prozorni...


sam ogled videov, sem pa imel vklopljen ze kaka 2 meseca.... in mi je def. veliiiko boljsi in uporabnejsi od prej


nova favicon je pa grda ku smrt!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Bananovec ::

Shegevara je izjavil:

Good Guy je izjavil:

Shegevara je izjavil:

Mene samo neki zanima da ne bi odprl nove teme.

Včasih je bilo tako, da si pač pred videom počakal, da se buffer zone naloži, si potem lahko nemoteno ponavljal video, brez, da bi še enkrat čakal, da se naloži.

Odkar je pa ta blesav predvajalnik črne barve na youtube, ki je estetsko in nasploh katastrofalen, moram pa vsakič, ko želim video od nekje sredine naprej še enkrat naložit, mi pa začne spet ŠE ENKRAT buffer nalagat.

Mislm, to je zame podn, pa me zanima, če mate vi tud take težave?


zrihti si adsl...

pr men teh problemov ni.. laufa iz prve u nulo


mam adsl, probleme mam z HD videi in pogosto tudi 480p. Na normalnih 360 dela normalno, samo to že dolgo nimam za privzeto, če se le da seveda.

Spominja na razne kvazi flaš predvajalnike. Tisti so tako "dobri".
To je včasih reševalo probleme.
http://www.youtube.com/html5
Kako je zdaj, ne vem.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

AmokRun ::

Men pa ni jasno, zakaj so nekateri kanali v starem vmesniku?? Sem se navadil na cosmic pando in mi je star vmesnik nepregleden in grd.

Lion29 ::

pismo so skinli testno okolje

I want my Cosmic Panda BACK!!!!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Počasen internet preko youtuba

Oddelek: Omrežja in internet
6961 (769) Cancer
»

YouTube Downloader Pro

Oddelek: Pomoč in nasveti
151595 (1369) Cold1
»

YouTube

Oddelek: Pomoč in nasveti
91818 (1546) Cold1
»

Mp4 to mp3 ali dober program za ytube ali druge strani

Oddelek: Pomoč in nasveti
81560 (1516) Cold1
»

Flash player in poraba CPU

Oddelek: Programska oprema
292817 (2463) slovenec_89

Več podobnih tem