» »

Leisure Suit Larry Come Again

Leisure Suit Larry Come Again

Uporabnik ::

Za vse navdušence nad larryjem, in ki kot najstniki niti niso imeli šanse v YU nabavit originala, lahko podprejo nov projekt oživitve prve igre v seriji. Seveda sodeluje Al Lowe.

KLIK!

jamiroq ::

backing.
prav zanima me kaj bodo naredili; ni mi ravno všeč, da backerjem prodajajo plac v igri - '[your_name_here] sent me' za $50k, za $5k pa zamenjaš obubožanega jobsa pred kazinojem. mogoče so malenkosti, a vseeno. kul bi bilo, če bi naredili remake podobno kot sta bila narejena oba monkey islanda, z možnostjo instantnega preklapljanja med staro in novo različico.

larry's second coming@kicktraq.

kuglvinkl ::

Prek kickstarterja? Ludo :)

Mipe ::

Backing dat ass up! 8-)

Ah, nostalgija.

subby ::

Ravno včeraj je glede tega Al Lowe imel AMA na Redditu.

jizzer ::

Mogoče malo OT, zanima me keri del je, če prvič špilam najzanimivejši, da nebom reko najboljši ? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

Mipe ::

Vprašanje je, če se ga bo dalo. Kar nekaj jih je namreč laufalo na predpotopnih mašincah :P

darkolord ::

ni mi ravno všeč, da backerjem prodajajo plac v igri - '[your_name_here] sent me' za $50k, za $5k pa zamenjaš obubožanega jobsa pred kazinojem
Hm kaj se ti pa pri tem zdi narobe? Ali brezplačno dajo not nekoga iz ekipe ali pa za to dobijo še nekaj potrebnega fundinga.

IceIceBaby ::

Od enke naprej, vsi so kul :)

Meni osebno je top LSL6, ampak so vsi legendarni. Imam doma original CD box, z vsemi deli (btw, LSL4 ne obstaja, da ne boš zmeden).

Mipe: Dela, samo dosbox rabiš.

jamiroq ::

darkolord je izjavil:

Hm kaj se ti pa pri tem zdi narobe? Ali brezplačno dajo not nekoga iz ekipe ali pa za to dobijo še nekaj potrebnega fundinga.

narobe? čisto nič. malce me moti le to, da s tem posegajo v duh originala, vsaj kakor ga jaz dojemam: ken williams je running gag v (vsaj) prvih treh delih. steve jobs, ki, oblečen v sod, prodaja mcintosh jabolka je pa tudi kul štos, no (čeprav bi bil sedaj malo politično nekorekten :)). mogoče me pa le preveč nostalgija daje :P.

jamiroq ::

larry has come (again) :).
soundtrack je izdan, igra je naprodaj. na steamu naj bi se aktivirala ob 10am pdt/1900 cest. backerji lahko ze downloadajo drm-free verzijo (win/mac/linux).

prvi vtis: kul :). grafika je ok, voice acting je odlicen, glasba tudi.

yayo ::

Kupil včeraj direktno pri razvijalcu, ker je za razliko od Steama DRM free, pa še ves keš gre avtorjem. Drugače jo prodaja tudi GOG. Ah nostalgija za nedolžnejšimi časi...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battalion 1944 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
547383 (947) Machete
»

Novi Leisure Suit Larry

Oddelek: Igre
5901 (533) techuser
»

Kickstarter - Denar

Oddelek: Pomoč in nasveti
397238 (5561) iKst
»

Facebook kupuje Oculus (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
9634102 (30599) BigWhale
»

Naj igre

Oddelek: Igre
292002 (1508) Killer-69

Več podobnih tem