» »

Total Recall 2012

Total Recall 2012

oo7 ::

16 avgusta izide film Total Recall 2012 remake filma Total Recall z leta 1990,ki je v njemu igral Arnold Swarcenegr.

Total Recall 2012 Trailer

RejZoR ::

Madona samo še remake delajo zadnjih 15 let. Tud za tiste, ki misliš da so izvirni kasneje ugotoviš, da je že obstajal isti film.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Sims ::

ja, ampak mladini danes so efekti, ki so bili takrat hecni. Zgodba je pa cool :D Pač narediš remake.

oo7 ::

Sej Total Recall z leta 1990 je dober mindfuck film če se lahko tako izrazim.
Efekti so bili pa za tiste čase taki kot so bili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

innerspace ::

Pri Total Recall 90' je efekte nadomestil Arnie:)

Zdaj, ko so efekti main thrill, je lahko kdorkoli glavni lik.
Vazno, da so efekti. In bejbe.

Mi je pa zgodba precej vsecna, zato si ga bom ogledal.

Osnova pa je Philip K. Dick
We Can Remember It for You Wholesale @ Wikipedia
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

RejZoR ::

Efekti niso bili slabi v izvirniku. Vbistvu je bil oni dojenček v trebuhu prav creepy ravno zaradi tega ker ni bil cgi.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

krneki ::

Glavno da bo tripple titties! :D

Matako ::

Nekaj mi pravi, da ne bo Arnijevega suhega humorja v stilu:

Blondinka: Honey, we're married.
Švarci: *BANG V ČELO* Coanseeder it da divoors, LOL.

Enostavno niso več ti časi.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

oo7 ::

Total Recall- Official Trailer #2

oo7 ::

krneki je izjavil:

Glavno da bo tripple titties! :D


0:21 (.)(.)(.) :))

Matako ::

Načeloma mi ta ponovna pranja niso všeč in filma niti pod razno nisem nameraval iti gledat, ker to preprosto ni več to.

Samo tripldude so pa le... tri. Hm.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Izi ::

Matako je izjavil:

.. ker to preprosto ni več to.

Saj ravno to je bistvo, da ni več to. Če bi to bilo to, potem ne bi imelo smisla gledati, ker smo to pač že videli. Jaz upam, da bo narejeno čimbolj drugače kot prej.
Originalni film je star že 22 let in roko na srce je trenutno komajda še gledljiv. Če smo čisto pošteni tisti film iz leta 1990 ni nikoli bil kakšen presežek. Sicer povsem soliden, ampak, če v njem ne bi igral legendarni Schwarzenegger, se filma danes verjetno nihče več ne bi spomnil.
Zgodba pa je pravzaprav precej zanimiva, tako da če bodo zadevo izpeljali v redu lahko mimogrede naredijo boljši film od originala.

Režiser je odličen (vsi Underworldi in zadnji Die Hard). Glede na ta renome pričakujem, da bo film čista uživancija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

c00L3r ::

Sploh ne gredo na Mars:

Nikec3 ::

Zelo sem zadovoljen z izbiro stranskih igralcev. Sem pa vseeno skeptičen, saj je vsak film v katerem igra Jessica Biel slab.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Izi ::

c00L3r je izjavil:

Sploh ne gredo na Mars

Kot kaže večini stvari niti približno niso jasne vključno z novinarji.

Najprej o "Remaku", ki ga nekateri tu omenjajo dejansko sploh ne moremo govoriti, ker gre za zgodbo iz knjige z naslovom "We Can Remember It for You Wholesale". Kot je v navadi je originalna zgodba iz knjige precej boljša in bolj kompleksna od tiste v filmu. Pravzaprav niti ne gre za pravo knjigo ampak bolj za novelo oziroma kratko zgodbo.
Oba filma se zgodbe ne držita popolnoma ampak kot kaže bo verzija iz 2012 bolj podobna knjigi, tista iz 1990 je namreč močno poenostavljena.

V originalni zgodbi niso nikoli šli na Mars. Mars je pač samo destinacijska želja Douglasa Quaila, s katero pridre na Rekall, da mu avanturo v gradijo v spomin, ker si pravega potovanja tja finančno ne more privoščiti. Do tu je še enako, ampak na Mars v resnici nikoli ne gre, ker je zgodba mnogo bolj komplicirana in večplastna kot tista v filmu.

In tudi v verziji iz 1990 na koncu ostane odprto vprašanje ali je res šel na Mars ali pa je vse skupaj samo sanjal v Rekallu na Zemlji in je bila cela zgodba dejansko uspešna vgraditev avanture v njegov spomin in je šlo vse brez napake. Film se konča preden bi lahko izvedeli odgovor, in ravno to je naredilo film nepozaben (če odmislimo Arnija, Stonovo in 3 joške ;))

oo7 ::

To je film,ki se igra s umom ali kot pravijo Američani mindfuck film.To je poanta tega filma.
Tukaj je seznam mindfuck filmov v katerem je tudi total recall;)

http://www.listal.com/list/mindfuck-xic...

Nikec3 ::

Mindbender je uradna oznaka 8-)
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

ahac ::

Najprej o "Remaku", ki ga nekateri tu omenjajo dejansko sploh ne moremo govoriti, ker gre za zgodbo iz knjige z naslovom "We Can Remember It for You Wholesale".

To je res, ampak... če ni remake, zakaj pa ima tak naslov? :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::



Kate Beckinsale :P:P:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Ravnokar pogledal film in mi je bil dober Scf-fi film.Dosti boljši kot pa originalni film.Pa ženska zasedba je super:P

opeter ::

Jaz pa sem zamudil v kinoju ... :(
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Aston_11 ::

Pogledal in je boljši original. Babe so ok, dosti boljše kot v originalu.

RejZoR ::

Zadeva je dost drugačna od verzije s Švarcijem ampak vseeno mi je bil kar fajn. Ker v igri ni Marsa in vesoljcev je štorialno čist drugačno ampak vseeno dokaj posrečeno. Pa še Katja Nazajvprodaji je not. Kar filmu takoj doda plus točk :)
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

ABX ::

Pogleda, meh.

Bi napisal kaj več če bi bil film vreden omembe, tako da "meh" pove vse kar si ta film zasluži.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

MajorM ::

Kate Beckinsale or Jessica Biel...mmmm....:)
Je hudo narobe, da imam še vedno crush na obe? Prvo na odkra sem jo videl v usnju v Underworld drugo pa še iz časov 7th Heaven... Nobene se ne bi branil, vzamem tudi obe.8-)
tako da kar se tega tiče je film zame "threasome" win.

Kot igralke, nekih presežkov še nisem videl od njiju. Tudi film ni nek presežek.

Sims ::

Vilim mi je všeč. Ne primerjam s starim. Oba sta mi bila dobra.

oo7 ::

Katja Nazajvprodaja :)):)):)):)) ta je pa dobra Rejzor

JC Denton ::

ABX je izjavil:

Pogleda, meh.

Bi napisal kaj več če bi bil film vreden omembe, tako da "meh" pove vse kar si ta film zasluži.


+1

Za pogledat, na kak hudo deževen dan.

D3m ::

oo7 je izjavil:

krneki je izjavil:

Glavno da bo tripple titties! :D


0:21 (.)(.)(.) :))


THIS! In spomin se mi vrne nazaj leta 1990, aaahhhhh življenje je lepo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

RejZoR ::

Osebno komaj čakam, da naredijo remake The 6th Day, kjer je tud igral švarci. Predvsem, ker mi je bila tematika filma tolk huda, da bi ga spet pogledal ampak z mogoče mal drugačnim twistom.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

ahac ::

Film je butast do konca. Sej nisem pričakoval kaj velik, ampak tukaj sem se pa vsakih par min vprašal, če je cel planet totalnih kretenov in če so fizikalni zakoni nehal veljat.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

cebelar123 ::

RejZoR je izjavil:

Osebno komaj čakam, da naredijo remake The 6th Day, kjer je tud igral švarci. Predvsem, ker mi je bila tematika filma tolk huda, da bi ga spet pogledal ampak z mogoče mal drugačnim twistom.


Kam pa pridemo če nekateri že 12 let stare filme hočete remejkat.

RejZoR ::

In kaj je to čudnega? Je kar nekaj filmov iz konca 80-ih, ki so jih remakal okoli leta 2000...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

ahac ::

Spidermana so "remakal" po 10 (če sploh ne štejemo nadaljevanj), Hulka po 5 letih. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

oo7 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

IL DIAVOLO ::

Odličen movie!

Gregor P ::

... naj mi nekdo razloži naslednje, oni dejansko gredo skozi zemljo na drugo stran (skozi plašč, ob jedru, skozi jedro)?!?8-O
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

IL DIAVOLO ::

Pa ne preveč razmišljat ob filmu ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sonda InSight pristaja na Marsu! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
8015189 (4011) xseki
»

Judge Dredd (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5310008 (2839) oo7
»

Jupiter Ascending

Oddelek: Sedem umetnosti
243514 (2335) Netrunner
»

Kje so vsi novi filmi!? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5810742 (8723) Outcast
»

Prihajajoci filmi od leta 2012-16

Oddelek: Sedem umetnosti
224763 (3976) msjr

Več podobnih tem