» »

Adobe Reader - Shranjevanje

Adobe Reader - Shranjevanje

shadeX ::

Lp.

Zanima me kako bi naredil nek zaznamek v Adobe readerju, ki bi mi omogočal da ko jaz po ponovnem zagonu programa ostanem na isti strani kakor sem končal v zadnje ( ko sem program zaprl ). Če se to ne da, mi povejte še kak brezplačen pdf reader program ki bi mi to omogočal.

Hvala.

SLO_Matej ::

Morda si lahko pomagaš s komentarji in označevanjem besedila. Več o tem: http://acrobat.solutions.adobe.com/cont...


Za to pa potrebuješ najnovejši Adobe Reader X, ki si ga lahko brezplačno preneseš z Adobove strani: http://get.adobe.com/reader/otherversio...

Zgodovina sprememb…

Cold1 ::

...bi mi omogočal da ko jaz po ponovnem zagonu programa ostanem na isti strani kakor sem končal v zadnje ( ko sem program zaprl )...


Tole omogoča kar Adobe Reader sam; pojdi v nastavitve (meni Edit, vnos Preferences), se premakni na kategorijo Documents ter potrdi izbiro pri prvi postavki: "Restore last view settings when reopening documents".

Tako bo Reader vsakič odprl dokument na strani na kateri si ostal ko si ga zaprl.

-------------------------------

Opomba: Adobe Reader ima tako slab prevod, da ga je po mojem mnenju moč uporabljati zgolj v neprevedeni različici, temu primerno so tudi navodila v angleškem jeziku.

shadeX ::

@Slo_Matej. Ja to sem že poizkusil sam mi smrdi vedno iskat te "notes", tko da to ni to kar iščem
Najlepša Hvala Cold1. To sem potreboval =)))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google dela na pretvorniku iz Flash SWF v HTML5

Oddelek: Novice / Android
185587 (3898) techfreak :)
»

PDFreaders.org tudi v slovenščini (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
5113189 (11531) opeter
»

Težava z Adobe Reader-jem

Oddelek: Programska oprema
111284 (1216) amigo_no1
»

Kateri Adobe Acrobat ?

Oddelek: Programska oprema
131912 (1787) iso2000
»

Pohitrite Adobe Acrobat Reader 6

Oddelek: Programska oprema
373199 (2237) MUC

Več podobnih tem