» »

Je kdo že potoval z Hoferjem

Je kdo že potoval z Hoferjem

TOP ::

Mene zanima,če je kdo že šel na počitnice z Hofer-potovanje in če je bil zadovoljen.Tole gledam pri Slovenske Hoferju.Hvala

Janac ::

verjetno so ok

bauci ::

Znanca iz nekega potovanja sta povedalo lepo zgodbico, ko sta preko Hoferja hotela na potovanje v ZDA. Zbirno mesto je bilo nekje v Avstriji. Po vec urnem cakanju in telefoniranju so jima povedali, da je sofer avtobusa, ki bi ju moral pobrati nanju preprosto pozabil. Imela sta potem kar nekaj problemov, da sta dobila denar nazaj.

Janac ::

res?

Mesar ::

bauci je izjavil:

Znanca iz nekega potovanja sta povedalo lepo zgodbico, ko sta preko Hoferja hotela na potovanje v ZDA. Zbirno mesto je bilo nekje v Avstriji. Po vec urnem cakanju in telefoniranju so jima povedali, da je sofer avtobusa, ki bi ju moral pobrati nanju preprosto pozabil. Imela sta potem kar nekaj problemov, da sta dobila denar nazaj.


A je to osamljen primer?
Your turn to burn!

bauci ::

Z avtobusom se pripeljes na letalisce. Ne vem ali je res ali ne ampak tako zgodbo sta mi povedala gospod in gospa zrelih let lani, ko smo skupaj potovali v Barcelono.

bajsibajsi ::

Nekako dvomim, da Hofer ne bi (vsaj) denarja vrnil, v kolikor je slo za krivdo z njihove strani.

francek1 ::

Sem bil lani v Egiptu do Asuana 14 dni. Cena fenomenalno nizka. Edini problem je bila vrnitev, ker je letalo zaradi znanih dogajanj pristalo na Dunaju, namesto v Gradcu. So nam pa organizirali avtobusni prevoz. Priporočam!
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

fosil ::

pristalo na Dunaju, namesto v Gradcu

To ni ravno vzpodbudno.
Seveda so ti v takem primeru dolžni organizirat prevoz, pa ne samo to, upravičen si vsaj še do kakšnega obroka ali celo do odškodnine.
Tako je!

djordjevic ::

Sploh če te na prvotnem letališču čaka še avto. ;((
No grave is deep enough to keep us in chains.

kurjač ::

Sam to ni problem Hoferja ampak vsekakor letališča

šernk ::

ker je letalo zaradi znanih dogajanj pristalo na Dunaju, namesto v Gradcu

kakšna so to znana dogajanja?

Jah jst sem 6 ur čakal na letalo od adrie, pa ne moreš zato krivit agencije.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

francek1 ::

Januarja lani v Egiptu je pokalo, kajne? Ostale agencije so se itak ustrašile in poslale goste par dni prej domov...jaz pa v Asuanu sredi trga, ko so metali solzivec...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Nikonja ::

do zdaj trikrat putoval z hofferjem -slovenskim in avstrijskim - nikoli problemov - res priporočam

fosil ::

Januarja lani v Egiptu je pokalo, kajne? Ostale agencije so se itak ustrašile in poslale goste par dni prej domov...jaz pa v Asuanu sredi trga, ko so metali solzivec...

Torej so te pri hoferju raje pustili na vojnem območju, kot pa da bi ti plačali odškodnino zaradi predčasno končanega dopusta?
Poleg tega v Gradcu ni nič pokalo in bi letalo lahko tam pristalo brez problema, sploh če ste se vrnili, kot je bilo predvideno.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

mtosev ::

fosil je izjavil:

Januarja lani v Egiptu je pokalo, kajne? Ostale agencije so se itak ustrašile in poslale goste par dni prej domov...jaz pa v Asuanu sredi trga, ko so metali solzivec...

Torej so te pri hoferju raje pustili na vojnem območju, kot pa da bi ti plačali odškodnino zaradi predčasno končanega dopusta?
Poleg tega v Gradcu ni nič pokalo in bi letalo lahko tam pristalo brez problema, sploh če ste se vrnili, kot je bilo predvideno.

večina ljudi kateri so bili po tvju so bili jezni na slovensko vlado, ker so jih evakuirali in jim uničili počitnice.večina bi rajše osatala do konce pa tudi,če je bilo tam vojno območje
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

francek1 ::

fosil je izjavil:

Januarja lani v Egiptu je pokalo, kajne? Ostale agencije so se itak ustrašile in poslale goste par dni prej domov...jaz pa v Asuanu sredi trga, ko so metali solzivec...

Torej so te pri hoferju raje pustili na vojnem območju, kot pa da bi ti plačali odškodnino zaradi predčasno končanega dopusta?
Poleg tega v Gradcu ni nič pokalo in bi letalo lahko tam pristalo brez problema, sploh če ste se vrnili, kot je bilo predvideno.

Take gostilniške finte so za na 24kur. To, da smo bili tam do konca pomeni le to, da so se pozanimali o razmerah in niso paničarili. Odločitev je bila popolnoma pravilna. Zaplet z letališčem pa je tudi popolnoma normalna stvar. To seveda tisti, ki jim je najdaljši cilj v življenju Moščenička Draga, ne boste razumeli....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

GeroZaver ::

Gre kdo na Hoferjev izlet z busom do Bruslja, Londona in Amsterdama 27.4??
GeroZaver

Yossarian ::

Za januar letos sem rezerviral in vplačal smučanje pri avstrijskem Hoferju. Zaradi nepredvidljivih težav sem moral odjaviti zadevo. Po pogojih bi mi lahko obdržali 50 % vplačanega zneska, pa so se odločili, da bodo obdržali samo 10 %. Zelo korektno, vse je potekalo preko mejlov.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

fosil ::

francek1 je izjavil:

fosil je izjavil:

Januarja lani v Egiptu je pokalo, kajne? Ostale agencije so se itak ustrašile in poslale goste par dni prej domov...jaz pa v Asuanu sredi trga, ko so metali solzivec...

Torej so te pri hoferju raje pustili na vojnem območju, kot pa da bi ti plačali odškodnino zaradi predčasno končanega dopusta?
Poleg tega v Gradcu ni nič pokalo in bi letalo lahko tam pristalo brez problema, sploh če ste se vrnili, kot je bilo predvideno.

Take gostilniške finte so za na 24kur. To, da smo bili tam do konca pomeni le to, da so se pozanimali o razmerah in niso paničarili. Odločitev je bila popolnoma pravilna. Zaplet z letališčem pa je tudi popolnoma normalna stvar. To seveda tisti, ki jim je najdaljši cilj v življenju Moščenička Draga, ne boste razumeli....

Zaplet z letališčem ni normalna stvar.
To seveda tisti, ki potujete samo s hoferjem ne boste razumeli, za vas je to očitno normalno, za druge pa ne.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

kixs ::

Zaplet z letališčem ni normalna stvar.


Predvsem je odvisno za kak zaplet gre.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Curry

Oddelek: Loža
131495 (1054) Smrekar1
»

Pocitnice do 400€

Oddelek: Loža
346694 (5520) Okapi
»

Potovanje v Egipt in uveljaljanje odpovednega rizika

Oddelek: Loža
212583 (1563) Lukzii
»

Grem(-o) v Egipt - Kaj moram vedeti?

Oddelek: Loža
409308 (7993) overlord_tm
»

dopust za 2 za okrog 400.000SIT

Oddelek: Loža
223350 (115) Pujcek

Več podobnih tem