» »

Prenosnik za Autocad in Ableton

Prenosnik za Autocad in Ableton

cvetkob ::

Dober dan,

nevem kakšne karekteristike bi potreboval za računalnik, ki bi mi poganjal zgoraj navedena programa (seveda brezhibno). Naj povem, da AutoCada nevem (smo pa na VSS, delali v Catii V5 - ki si jo bom prav tako naložil na računalnik). Ableton uporablabljam že sedaj, samo nemorem uporabljati veliko VST-jov, ker računalniki zašteka. Pa vse mi dela zelo počasi.

Rang je max 1000 €. Doma imam tudi Appla samo ta je samo v "studiu", iščem pa ga treuntno za mene, ker sem trenutno odseljeni od doma.

LP

Zheegec ::

Predlagam HP Probook 4730 (17") ali 4530S (15") z i5 procesorjem (cca 800€ nekje) in pa 128GB SSD disk (recimo Intel 520 za cca 210€). Bi moralo delovati bolje, kot na osnovnih Macih. Če ohišje in baterija ter nebleščeč ekran ni pomembno se pa za to ceno dobi Asusa (mislim da je model K53) z i7 procesorjem in isto SSD.
SSD je pa nujna stvar.

zos ::

Za plugine rabis predvsem cimvec procesorske moci (razen za samplerje, kjer rabis tudi precej rama), tako da glej, da bo procesor hiter in s cimvec jedri. Ti pa dandanes tudi vsak DAW omogoca, da freeznes track.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Namizni računalnik za delo arhitekta

Oddelek: Kaj kupiti
416228 (4729) jb_j
»

Render workstation konfiguracija (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
12417521 (12061) Machete
»

Server za učenje

Oddelek: Strojna oprema
171726 (1295) pickle_rick
»

Dober stroj na vodno

Oddelek: Kaj kupiti
406783 (6116) galu
»

sestava pc amd

Oddelek: Kaj kupiti
405755 (4745) SlimDeluxe

Več podobnih tem