» »

TP-LINK 1043ND

TP-LINK 1043ND

mark666 ::

Lep pozdrav.Kupil sem omenjeni router in ga flashal na dd-wrt.com,downloadal sm file:factory-to-dd-wrt.bin,to sm naredil zaradi povečanja dometa routerja.Potem sm v wirelles settings izbral advance settings,in pod tx rate povečal iz predhodnih 17dbm na 24dbm,in ko grem na status,router nikoli ne dela z 24dbm.Zakaj to?dodatno sem še kupil tri 8dbi antene,ampak signal ni boljši.A mi lahko kdo pomaga kaj narediti?hvala in lep pozdrav

krop ::

Baje da tale tx rate funkcija ne funkcionira:(

perovice ::

mark666 je izjavil:

Lep pozdrav.Kupil sem omenjeni router in ga flashal na dd-wrt.com,downloadal sm file:factory-to-dd-wrt.bin,to sm naredil zaradi povečanja dometa routerja.Potem sm v wirelles settings izbral advance settings,in pod tx rate povečal iz predhodnih 17dbm na 24dbm,in ko grem na status,router nikoli ne dela z 24dbm.Zakaj to?dodatno sem še kupil tri 8dbi antene,ampak signal ni boljši.A mi lahko kdo pomaga kaj narediti?hvala in lep pozdrav


v kolikor se razumem na to moraš najprej flashat si tistim fajlom kot si ti potem pa še s tadrugim da prideš na polno verzijo ddwrt

mark666 ::

Kako to?ma prvič z unim k sm jst,pol pa se enkrat ,ko je že ta gor ,še z unim tadrugim k je gor na strani dd-wrt.com?ne razumem nič,očitno je bil ta modem zgrešen nakup,ker lovi itak ne,kljub 3 krat 8dbi antenam,ali ga pa jst ne znam naštimat,da bi lovil čimdlje.Pa vsi so govorili ,ta modem ful vleče daleč,sigurn bo lovil,itd.,jaz kupim a lovi isto kot Speed touch od Amisa z 3dbi antenco.

blaz87 ::

To tudi mene zanima, če je to za kaj ali ne. Namreč tudi jaz ne dosegam željenih izboljšanj z njim.

ZaphodBB ::

blaz87 je izjavil:

To tudi mene zanima, če je to za kaj ali ne. Namreč tudi jaz ne dosegam željenih izboljšanj z njim.

Vkolikor je problem WIFI šum, potem bo jačanje moči oddajnikov samo še poslabšalo stanje.

To je verjetno predvsem tam kjer je gostota AP visoka.

Ganon ::

Je še kako drugače (DD-WRT vem, da ima to opcijo) spremeniti funkcijo QSS gumba, da bi z njim lahko vklopil in izklopil wireless povezavo? Na živce mi gre, da moram vedno v nastavitve in potem še resetirati ...

mark666 ::

Ma če bi jst kaj razumel kaj govorite:)namreč nimam pojma o računalnikih.Torej,kdo ve kako je treba natančno flashat ta router na DD-WRT?In pa kako naj mu povečam domet,da bo iskoristek njegove moči oddajanja največji?hvala

upor ::

Na internetu sem našel mal podatkov v zvezi z dBm. Na drugem routerju sem lahko maxijmalno moč nastavil na 251mW. Sam bom poizkusil 23dBm in 24dBm če bo kaj uspelo za omenjeni router.

DBm @ Wikipedia

upor ::

Poizkusil sem naslednje in oddajno moč povečal na 21dbm (država nastavljena na usa - na račun večje oddajne moči pa se število kanalov zmanjša iz 13 na 11). Na običajnih nastavitvah pa mi je delovalo med 17dbm in 19 dbm.

Na teh dveh linkih bodo mal bolj natančni podatki:
http://www.cisco.com/en/US/tech/tk722/t...
http://www.wirelessforums.org/wireless-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: upor ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kater firmware za TPLINK WR1043ND V2 ?

Oddelek: Omrežja in internet
151187 (1024) D3m
»

težava z routerjem (TP-LINK tl-wr741nd) (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6213150 (5889) AC_DC
»

Domet na TP-Link N750 (TL-WDR4300)

Oddelek: Omrežja in internet
443293 (2996) racunalnicar
»

Flashanje TP-Link TL-WR941ND z dd-wrt

Oddelek: Omrežja in internet
82099 (1602) bimmer-mb
»

Oprema za javno dostopno brezžično točko

Oddelek: Omrežja in internet
253484 (2214) Tarzan

Več podobnih tem