» »

remote desktop za android tablico

remote desktop za android tablico

shinko ::

Pozdrav,

iščem program za tablični računalnik na katerem teče android 2.3. Rad bi naredil sledeče: V dnevni sobi imam računalnik (win7) priklopljen na lcd tv. Računalnik zaenkrat upravljam s tipkovnico in miško, kar pa mi je, iz udobnega kauča, malo moteče8-). Zato bi rad upravljal računalnik s tablico. Obstaja morda kakšen namenski program za to? Če obstaja super, če ne pa sem si zamislil, da bi na tablico namestil kakšen remote desktop program, ampak mora pa biti zares hiter in odziven, da deluje v realnem času, recimo premakne miško na ekranu isti trenutek, ko jaz to naredim na tablici.

Prosim za nasvet kateri program bi bil primeren...

LP

Janac ::

teamviewer deluje, sprobano

shinko ::

hvala, bom sprobal in poročal...

lp

sirotka ::

Kaj od tega:
http://www.gmote.org/
http://www.androidremotepc.com/

teamviewer je sitno počasen/čuden na androidu, ne priporočam.

shinko ::

Ja Teamviewer res ni tako hiter kot si želim...

@sirotka: sem sprobal gmote ampak ta program je vbistvu samo za dostop do multimedijskih datotek na kompu. Jaz bi rabil tudi recimo brskalnik da lahko grem na youtube in predvajam na tvju.
Androidremotepc pa je plačljiv...

Še ma kdo mogoče izkušnje s katerimi programi, da ne grem vseh sprobavat...

lp

amacar ::

LogMeIn sem js uporabljal ko sem še bil na androidu.
Sicer pa z remote desktopom, ne vem če boš dobil takšno hitrost, da bi ti takoj premaknilo miško. Za to uporabi kakšen drug program, ki ti tablico spremeni samo v tipkovnico/miško, ker če ti prikazuje še sliko ekrana vseskupaj ne deluje preveč hitro.

sirotka ::

Sicer pa, razmisli o kaki air miški:)

shinko ::

@AMACAR: kater program mi omogoča da tablico spremenim v tipkovnico in miško?

@sirotka: sem razmišljal tudi o tem, ampak tablico že imam in bi rad to porihtal brez dodatnih nakupov :))

borges ::

Remotedroid

knesz ::

Jaz uporabljam nek Remote RDP Lite. Zadeva deluje.

djordjevic ::

Tudi jaz uporabljam Teamviewer na tablici in je super za tiste malenkosti, ki jih moram opraviti z daljave.
No grave is deep enough to keep us in chains.

amacar ::

shinko remotedroid bo kr ok. Verjetno jih je še cel kup, a sem na iOS tako da ne morem testirat. Sicer pa sem to imel že na prastarem symbianu s60v5, pa je delalo brez problema in real time brez zamika.

shinko ::

Vsem hvala za odgovore, super ste. Zdaj sem še v službi, ko pridem domov se bom poigral z remotedroid in poročam o rezultatih.

LP

btree ::

Ker je že ravno podobna tema, me zanima kateri program uporabljate za pošiljanje datotek iz androida na pc in nazaj? jaz imam filexpert, samo iščem nekaj bolj hitrega za vklop povezave na računalnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: btree ()

knesz ::

btree je izjavil:

Ker je že ravno podobna tema, me zanima kateri program uporabljate za pošiljanje datotek iz androida na pc in nazaj? jaz imam filexpert, samo iščem nekaj bolj hitrega za vklop povezave na računalnik.

Dropbox.

btree ::

thnx, to tudi uporabljam

urosz ::

rabim rešitev za remote desktop za android tablico. na tablici rabim le sliko z računalnika (1 timer in powerpoint), ne rabim upravljanja. upravljanje bo potekalo na računalniku. na voljo je le wlan, računalnik in tablica sicer bosta v enakem LAN-u, a portov ne bo možno odpirati itd., kar pomeni, da mora biti remote desktop preko interneta.

Slashtop je primerna programska oprema za to?

noben? :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urosz ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Remote Desktop - Windows 10

Oddelek: Omrežja in internet
285138 (2765) NoName
»

Poraba mobilnega interneta

Oddelek: Mobilne tehnologije
71631 (1352) Mare2
»

Oddaljen dostop do računalnika (remote desktop)

Oddelek: Omrežja in internet
294650 (3934) lmorgh
»

Windows 8 za ARM dvakrat dražji od Sedmice

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
4413952 (11908) Lonsarg
»

Windows 8 prihaja v štirih inačicah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
13938220 (32794) Lonsarg

Več podobnih tem