» »

štirikolesniki + izpit B1

štirikolesniki + izpit B1

partisguy ::

Mene pa zanima če imate kaj izkušnje s štirikolesniki ATV? so to kitajskega porekla? pa še, glede izpita B1 me zanima kakšno ceno naj pričakujem za opravljanje tega izpita? v bistvu, kateri 4kolesnik (250-300ccm) mi priporočate? največ sem pripravljen plačati 3000 eur.

jest10 ::

Znanost in tehnologije bi zihr pravi oddelek za tako vprašanje

francek1 ::

partisguy je izjavil:

Mene pa zanima če imate kaj izkušnje s štirikolesniki ATV? so to kitajskega porekla? pa še, glede izpita B1 me zanima kakšno ceno naj pričakujem za opravljanje tega izpita? v bistvu, kateri 4kolesnik (250-300ccm) mi priporočate? največ sem pripravljen plačati 3000 eur.

V tem cenovnem razredu so vsi pri teh kubikih kitajčki. Si pa napisal bistveno premalo za pameten odgovor. Rabiš športaka ali delavca? Za ta denar ti od športakov priporočam Kymca, od delavcev pa Linhaia. Boš pa bistveno več zvedel tule, tu pa za kitajce rajši ne sprašuj, ker so gor že pametnejši gospodi ki vedo, da štirikolesnika pod 600 kubikov in pod 7000 € ni za kupovat...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

DragonHeart ::

partisguy je izjavil:

Mene pa zanima če imate kaj izkušnje s štirikolesniki ATV? so to kitajskega porekla? pa še, glede izpita B1 me zanima kakšno ceno naj pričakujem za opravljanje tega izpita? v bistvu, kateri 4kolesnik (250-300ccm) mi priporočate? največ sem pripravljen plačati 3000 eur.



teh 3000 eur rajši daj na stran za avto. Za ta denar namreč dobrega štirikolesnika ne boš dobil. K tej ceni je namreč treba prišteti še stroške oparvljanja izpita in vzdrževanja vozila, kar pa sklepam da ni ravno poceni. Za 3000 eur pa se dobi že kar pošten rabljen avto.

samo moje mnenje pač....glede na tvojo sliko sklepam pač da imaš pod 18 let...kmalu boš rabil avto..:P

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ATV bashan

Oddelek: Loža
337407 (1943) Domen12
»

ATV/Quad

Oddelek: Loža
226889 (3205) Dr_M
»

4-kolesnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7027777 (13835) msjr
»

Homologacija motorja

Oddelek: Na cesti
195521 (5066) theBill
»

Buggy - se splača kupiti?

Oddelek: Loža
315830 (5065) Dr_M

Več podobnih tem