» »

galaxi nexus ali galaxy s2

galaxi nexus ali galaxy s2

22gapi22 ::

pozdravljeni,
V kratkem bom kupil nov telefon. v ožji izbor sta prišla galaxy s2 in galaxy nexus. oba imasta prednosti in slabosti (HD screen, ics in podpora Googla, ki je neprimerljivo boljša kot Samusngova itd..) sedaj pa se ne morem odločiti katerega naj vzamem. Zato prosim tiste, ki imaste katerega od teh dveh telefonov (ali pa so uporabljali kar oba) naj napišejo svoje mnenje.
LP 22gapi22 in hvala za pomoč pri izbiri :)

zanchi ::

S2 ali Note;)

22gapi22 ::

zakaj?
LP :)

MonkeyHead ::

Sem uporabnik Galaxy Nexus-a.
Overall super zadovoljen s telefonom. Ekran je res kvaliteten še posebaj če gledaš HD filme na njem pride do izraza. Brez fizičnih tipk kot imajo druge naprave z android-om. Delovanje brez štekanja itd. Nima nadležnega touch wiza oz. HTC sensa (osebno mi je sicer sense boljši).
Zvok je res pretih. Če imaš navado da portaš npr. prikazne slike iz facebooka na telefon boš moral uporabljat third party app, to bi se naj odpravilo pri naslednjem update-u. Baterija je kot pri večini smart telefonov boga.

22gapi22 ::

MonkeyHead je izjavil:

Sem uporabnik Galaxy Nexus-a.
Overall super zadovoljen s telefonom. Ekran je res kvaliteten še posebaj če gledaš HD filme na njem pride do izraza. Brez fizičnih tipk kot imajo druge naprave z android-om. Delovanje brez štekanja itd. Nima nadležnega touch wiza oz. HTC sensa (osebno mi je sicer sense boljši).
Zvok je res pretih. Če imaš navado da portaš npr. prikazne slike iz facebooka na telefon boš moral uporabljat third party app, to bi se naj odpravilo pri naslednjem update-u. Baterija je kot pri večini smart telefonov boga.

ok. jaz sem v trgovini dobil podoben vtis glede laga in zvočnikov.
Hvala za odgovor
;)

GeForce ::

Odvisno od tega ali potrebuješ nekoliko boljšo kamero 5MP na GN proti 8MP na SGS2 ali pa želiš boljši zaslon, kjer je GN definitivno veliko boljši.

zanchi ::

22gapi22 je izjavil:

zakaj?:D
LP :)


Pač mi nexus ni všeč...

cukl ::

Galaxy nexus, če ti je dovolj 16gb spomina in če boš preživel z malce slabšo kamero

DeFacto21 ::

Samsung galaxy s2 ftw :D

Lonsarg ::

Kamera SGS2, vse ostalo Nexus. Mam S2, pa bi če bi zdaj kupoval bi med tema dvema izbral nexus. Sicer pa od vseh je trenutno vsaj 5 Android telefonov na trgu, ki bi jih izbral pred tema dvema, ker sta le malenkost stara že, pa je kar nekaj bolših modelov od takrat prišlo že. Tukaj vtipkaj kaj rabiš, dbest stran: http://www.gsmarena.com/search.php3

zee ::

Nexus. Ni dileme, zato ker pri nadgradnjah nisi odvisen od Samsungove dobre volje in zato, ker lahko poganjas Androida brez Samsungovih (brezveznih) modifikacij.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

Fukomuko ::

Lonsarg je izjavil:

Kamera SGS2, vse ostalo Nexus. Mam S2, pa bi če bi zdaj kupoval bi med tema dvema izbral nexus. Sicer pa od vseh je trenutno vsaj 5 Android telefonov na trgu, ki bi jih izbral pred tema dvema, ker sta le malenkost stara že, pa je kar nekaj bolših modelov od takrat prišlo že. Tukaj vtipkaj kaj rabiš, dbest stran: http://www.gsmarena.com/search.php3

Katerih 5 je boljših?

Lonsarg ::

HTC One X/Xl/S, HTC Sensation XL, Sony Xperia S, Huuewei Ascend DQuad/D1/P1 S/P1, Motorola DROID RAZR MAXX, HTC Vivid.

Je pa res, da polovica jih pride šele čez mesec ali dva.

ziga1990 ::

HTC Sensation XL je že
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

SLO_Matej ::

Ko že teče debata, kateri vse naj bi bili boljši od Galaxy S II in Galaxy Nexusa, sem se spomnil na tale video, ki sem si ga pogledal malo prej, ko je že ravno govora o Sensation XL-u :D:

Zgodovina sprememb…

Alessio983 ::

js moram reči da sem si kupil HTC EVO 3D, ker sem ga dobil za 200 € in ima kar solidne specifikacije, ti ki jih omenjate so vsi vsaj 1x dražji, pa niso 1x boljši :), odvisno koliko hočeš odšteti za telefon ? ...

vidim pa da je nexus boljši po specifikacijah in mislim da bi ti bol dovgo hitreje služil

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7022617 (11465) boris82
»

Samsung Galaxy Nexus (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15235143 (23479) Robi :P
»

Se še splača kupit Galaxy S2?

Oddelek: Mobilne tehnologije
475431 (3898) Samson
»

Samsung Galaxy Nexus vs. HTC Sensation XE

Oddelek: Mobilne tehnologije
223085 (2237) pharaon
»

HTC Sensation vs. Samsung Galaxy SII - kaj kupiti?

Oddelek: Mobilne tehnologije
72084 (1715) Nesta

Več podobnih tem