» »

Športne stave malo drugače

Športne stave malo drugače

Mesar ::

Nebom se vtikoval v temo, ki že teče o športnih stavah, ker tam študirajo čisto nek drug sistem. Sam sicer nikoli nisem resno igral športnih stav sem pa tu in tam razmišljal o le teh.

Najprej me zanima kako stavite tisti, ki igrate seveda. Razen fix tekem, morajo biti neki kriteriji po katerih se odločate.

Ker finta je, da če bi pri stavljenju gledal samo rezultate tekem za nazaj (rezultat tekem, poškodovani igralci, sposobnost igralcev... in še kakšno malenkost) lahko po internetu pobiraš skupaj podatke od tekem in ko imaš dovolj veliko bazo, nebi smelo biti problem napovedati rezultat prihajajoče tekme.

Sej bi falil fixe, če nebi vedel za le te pa še tu in tam kakšno tekmo, načeloma pa bi moral bit tak sistem kr točen.

Če se že hočemo pogovarjat o resne sistemu... naret tako stvar pa tudi ni neka umetnost, samo ne vem če se splača, s par kolegi sem že vdaril debate, eni trdijo, da ja drugi da ne... kaj mislite tukaj? :)
Your turn to burn!

ameba ::

Stave so v večini primerov sreča.

Stavnice služijo na presenečenjih... 98% ljudi je na izgubi, samo 2% ljudi verjetno od tega "živi".

Ti bom dal kar konkreten primer...

Včeraj je igral Manch Utd-Athletic Bilbao.

Vsi so stavili na Mancester ( sam sem stavil 02, ker sem rekel mogoče bo presenečenje ) in so vsi izgubili in na takih presenečenjih se služi.

Za moje pojme je najbol FIX stava TENIS. Ko je turnir lepo bod za TVjem cel dan spremljal dogajanje in boš videl kdo je v formi kdo ni + še kvote so visoke.

amigo_no1 ::

Od tenisa se drži samo moškega, ženske so obup.

martincek1 ::

Ni res, pri žensah je edino kakšen dejavnik več. So pa zato tudi kvote velikokrat še lepše.

Wox ::

Ženski tenis je tudi super, samo vedet moraš, kdaj ma katera menstruacijo in kako menzes vpliva na psihofizično obnašanje posamezne igralke.

Sicer pa lahko na športne stave gledaš kot na investicijo, če se držiš osnovnih "preprostih" načel. To je le eden od možnih profitnih načinov igranja športnih stav:
1. Ne smeš biti pohlepen!!!
2. Ne smeš biti pohlepen!!!!
3. Igraš z denarjem ki ga ne rabiš!!!!
4. Razumeti moraš kvote in kaj te pomenijo.
5. Odmisliti je treba t.i. fikse. Teh namreč ni, če pa so, pa pametnega igralca, ki igra na dolgi rok, niti ne brigajo.
6. Igraš znotraj omejene vsote denarja t.i. banke in glede na velikost banke določaš višino vložka za posamezni dogodek. Primer: maksimalni vložek za posamezni dogodek znaša 1% banke, minimalni 0,1% banke, pri recimo neki srednji banki, ki znaša od 10.000 do 50.000€. Pri manjših bankah (nekaj 1000€) je lahko ta procent višji - torej igramo agresivneje, vendar je tudi rizik, da izgubimo skoraj celotno banko dosti večji.
7. Igra se izključno single stave na kvote v katerih vidimo vrednost (value) na dogodke o katerih smo zelo dobro informirani. Če vidimo value v kvoti 1,1 je sicer OK. Vendar na dolgi rok se ne splača. Ponavadi iščemo napake stavnic na kvotah okoli 2 ali več. Igra se večinoma na azijski handicap (soccer) ali against the spread (ameriški športi), če vidimo value tudi money line. Pri takšni taktiki (kvota okoli 2) moramo zmagati nad 55% stav, da smo v profitu.
8. Igramo samo na dobrih (zanesljivih) stavnicah kot so Pinnacle Sports, Bet365 ipd. ali pa trgujemo z drugimi igralci na Betfairu.
9. Točka 1
10. Točka 2

Večina igralcev pade na točki 1 in 2. To je nekje 95% igralcev športnih stav. 5% dela lep dobiček.
Commodore 64

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Wox ()

Smurf ::

Wox je izjavil:


Večina igralcev pade na točki 1 in 2. To je nekje 95% igralcev športnih stav. 5% dela lep dobiček.

Bolj 95% dela izgubu 5% je pa na pozitivni nuli. Ne poznam nobenega, ki bi imel konstanten dobiček s stavami in s tem obogatel ter se ukvarjal le s tem. Po mojih izkušnjah so ponavadi najbolj zagrizeni igralci, ki stavijo največ ravno ljudje na socialnem dnu.

Wox ::

Osebno poznam 3 (sebe in še enga Slovenca in enga Avstrijca). Virtualno jih poznam okoli 50. S tem se pa poleg pokra ukvarjam zadnjih 12 let. V teh 12. letih sem bil le eno leto v rahlem minusu. Pri športnih stavah imam hit rate 58,4% na povprečno kvoto 2,06, kar trenutno predstavlja povprečno okoli 2400€ profita mesečno. S tem da se nimam za profesionalca. Sem namreč zaposlen v javnem zavodu.
Commodore 64

martincek1 ::

Pa čekiraš stavne strani celo dopoldne.. superca:))

Wox ::

Ne. Sicer je off-topic. Delam v izobraževalni ustanovi. Le OP-ju sem hotel prikazat osnove enega od načinov profitabilnega igranja športnih stav. In upam, da je iz napisanega razbral point. Športne stave se namreč ne razlikujejo kaj dosti od življenja. Tudi življenje je gambling s to razliko, da imamo opravka z mnogo več parametri, kot pri športnih stavah. Pri obeh gre za predvidevanje rezultatov naših odločitev.
Commodore 64

amigo_no1 ::

In kako veš kdaj ima katero menstruacijo in kakšne psihične težave ?
Sam sem nekaj časa spremljal ženski tenis in se ga ne dotaknem.


Tole si preberite:
http://zasluzek.mojforum.si/zasluzek-ab...

maraton, ne šprint na 60 m !

Zgodovina sprememb…

martincek1 ::

Ženski tenis se stavi glede na statistiko, počutju na prejšnjih turnirjih, počutju na tem turnirju, moči servisa in dvojnih napakah in pa ključno: treba spremljat njihove FB in Twitter račune :)

Recimo Kvitova dečva lahko zgubi set jutri, šanse ocenjujem da so tam 60:40 da se to zgodi. @3 .. sicer trenutno ne stavim, ampak ker se že ravno o tem pogovarjamo sem preletel pare in ta je jutri eden boljših.

Zgodovina sprememb…

amigo_no1 ::

Na FB & twitter nikoli ne bodo vsega napisale.

Katera podlaga kateri ustreza nič ne gledaš in kako si medsebojno ustrezajo ? Nekateri desni igralci imajo težave z levičarji ali obratno.

martincek1 ::

Mja se opravičujem, sem mislil da je to samoumevno s pojmom "statistika".

Pa vreme je zame zelo pomembno + veter.

Zgodovina sprememb…

amigo_no1 ::

Ma faktorjev je kolikor hočeš, npr. je bil kako leto nazaj WTA turnir v Mehiki, ko so ravno okoli potekali kar resni boji z lokalno narko mafijo; primer ena ZDA igralke, ZDA ambasada je izdala opozorilo, da naj se vsi njihovi državljani umaknejo, saj da področje ni varno, ženska se je kar dobro prestrašila, igrala prvo rundo in namerno izgubila, saj ni hotela ostati v teh nevarnih krajih, je komaj čakala da odpotuje stran.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stavni nasveti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12141223 (16485) Pinturicchio
»

Stave? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8821133 (11326) Dzhimen
»

sistem športnih stav (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8623309 (21819) kinggovhell
»

športne stave (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8618088 (8996) GregiB

Več podobnih tem