» »

Na Samsungu Galaxy Plus PROBLEM glede SMS-ov

Na Samsungu Galaxy Plus PROBLEM glede SMS-ov

easyrider3 ::

Imam novi mobitel Samsung Galaxy Plus in sedaj sem zelo jezen ker ko odprem mapo z SMS mi nikjer ne pokaže kje so Prejete,Poslana sporočila vse je to skupaj. A se da to kako drugače nastavit,ker to je totalna katostrofa.Trebal obi razdeljeno na prejeta,poslana,osnutki. Tudi ko sem ustvaril račun za elektronsko pošto(GMAIL) mi je sedaj vrglo vse naslove kar v imenik z telefonskimi številkami. Zelo sem razočaran z tem mobitelom ali pa je to tudi pri vseh Android sistemih.

bdoxx ::

ker ko odprem mapo z SMS mi nikjer ne pokaže kje so Prejete,Poslana sporočila vse je to skupaj. A se da to kako drugače nastavit,ker to je totalna katostrofa.


mislim da je tako na večini androidov, jaz vidim v tem + :), verjetno pa obstaja kaka namenska aplikacija za tvoje potrebe

Tudi ko sem ustvaril račun za elektronsko pošto(GMAIL) mi je sedaj vrglo vse naslove kar v imenik z telefonskimi številkami.


izklopi sinhronizacijo z gmailom

//edit za tovj prvi problem uporabi SMS manager dobiš na marketi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bdoxx ()

easyrider3 ::

Android je potem eno velko sranje.če mi bo res samo tako prikazovalo SMS-e. Madonca pogledam kdo mi je poslal SMS in potem se to kar vse skupaj eden pod drugega nalaga in to samo besedila od sporočilov. Totalno zanič.

moxon ::

Drugič se prepričaj kaj kupuješ, da ne bo spet izdelek "zanič". To je enako kot, da bi kupil Michelin gume za avto in bi pol jamral, ker nimajo enakega vzorca profila kot stare Sava. Smeh :)

t-slav ::

Če nečesa ne razumeš/ne znaš uporabljati/ni narejeno po tvoji meri, še ne pomeni da je sranje. Sicer pa za tvoj problem, kot ti je napisal že maticko obstaja čisto preprosta rešitev. Naloži si aplikacijo pa je. Če tega ne želiš, pa res ne vem zakaj si sploh kupil telefon z androidom...

LPT

easyrider3 ::

Ker vsi hvalijo ta ANDROID in mene en klinc briga za aplikacije in podobnih stvari,ker vse to sranje samo baterijo prazne.

Do sedaj sem imel že vse vrste mobitelov a najbolj mi je ostal v dobrem spominu SONY ERICSSON.

Zgodovina sprememb…

t-slav ::

Androida ne hvalijo/mo vsi, ampak tisti, ki od telefona pričakujejo malo več prilagodljivosti=možnost dodajanja lastnih aplikacij...
Mogoče bi se mogu pa mal bolj pozanimat glede telefona preden si ga kupil...

Drugač se ti pa uporaba aplikacije za smse ne bo poznala pr bateriji.

;-) ::

Ne razumete ga njemu dela isto kot so meni do zdaj vsi Galaxyji SGSI in SGSII v tem stilu:
jaz
jaz
jaz
ti
ti
ti
ti


Ne kaže tako:
jaz
ti
jaz
ti

Končno se je našel še eden ki se mu to zgodi, ker mi prej ni nobeden vrjel pa sem spraševal na različnih forumih, to nikakor negre porihtat vedno se ti bo zgodilo isto katerokoli aplikacijo boš uporabljal kak bo večja količina smsov skupaj.

Takoj ste ga popljuvali, brez da bi razumelji njegovo težavo, če pa kdo reši tole pa vsaka mu čast, ravno imam SGSII tu in dela isto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

easyrider3 ::

Saj to je bilo moje mnenje na hitro ob prvem dotiku mobitela,ja pa drugače je ta Galaxy S Plus od žene jaz imam prvo verzijo Samsung Wava z (OS Bada).
Kaj naj drugega rečem,da ima in je na mobitelu več kot 3/4 vsega brez veze vsaj zame in preveč tega z sinhronizacijam,aplikacijam.....
Sedaj vidim da je moj SAMSUNG WAVE čisto nekaj drugega,čisto enostaven mobitel brez teh usranih sinhronizacij itd.....
Preklel sem poprej NOKIO ker je tudi bilo treba non-stop posodabljat in večkrat se je kar ugasnila ali zamrznila.
Bom pa naslednjič mogoče šel vzeti kakšen SONY mobitel,ker do sedaj sem z njimi bil zelo zadovoljen sploh če gledamo za slikanje z fotkičem,takih slik ne dela marsikateri mobitel.To sem najbolj videl potem ko sem si slike naložu na računalnik in potem pa žalost ko sliko povečaš.Lahko piše da ima mobitel fotkič z 5Mp,10Mp ali 12MP kaj če niso slike take kot na SONYu.
Zame je važno da mobitelu zdrži čim dlje baterija da ima LED display in da bi delal dobre slike,če se slučajno glih najde tak trenutek,da bi slikal. Vse aplikacije in programi in vse ostalo to je ZAME brez veze kaj čem z to šaro.Pa potem te igrce za mobitele na dotik,pa to je totalno sranje gor po ekranu prtiskaš namesto da bi vse lepo videl in še funkcionalno ni za take stvari so prenosne konzole isto kot za navigacijo.
Sedaj vidim da je moj SAMSUNG WAVE trenutno med najboljšimi mobiteli zame in sploh ni varijante da bi imel mobitel z ANDROID OS.

SAMSUNG WAVE je mobitel ŠPICA, ŠPICA ŠPICA .................................

Zgodovina sprememb…

easyrider3 ::

Mene pa zanima kam mi kje se nahajajo osnutki od sporočila,ker jaz nikjer ne najdem,kjer bi pisalo OSNUTKI in bi našel svoj sms.
Povejte mi kje naj sedaj najdem med osnutkem sporočilo,kje so OSNUTKI???????

broken/link ::

ko si v SMSih, pritisneš menu tipko, in tam imaš "drafts" oz če imaš v slovenščini, imaš "osnutke"

drugače pa, kot so ti že predlagali, zaženi aplikacijo play store (to je bivši android market), poišči aplikacijo "sms manager" ali "go SMS pro" (obe sta zastonj), namesti, in tvoje težave z SMSi bodo preteklost.
pa še link do aplikacije SMS pro, maš še slikce zravn, kako bo zgledalo po namestitvi: https://play.google.com/store/apps/deta...


drugače pa če rabiš telefon, da mu baterija zdrži čimveč časa, potem android pač ni zate :) android si lahko drugače lahko prilagodiš na 1001 način, tako da namesto da rantaš, mal pobrskaj in si ga prilagodi po željah. drugače pa vedno ostane možnost, da prodaš in kupiš nekaj, kar ti je bolj všeč od trenutnega.

;-) ::

go sms meni ni pomagal.

Vanadium ::

;-) je izjavil:

Ne razumete ga njemu dela isto kot so meni do zdaj vsi Galaxyji SGSI in SGSII v tem stilu:
jaz
jaz
jaz
ti
ti
ti
ti


Ne kaže tako:
jaz
ti
jaz
ti

Končno se je našel še eden ki se mu to zgodi, ker mi prej ni nobeden vrjel pa sem spraševal na različnih forumih, to nikakor negre porihtat vedno se ti bo zgodilo isto katerokoli aplikacijo boš uporabljal kak bo večja količina smsov skupaj.

Takoj ste ga popljuvali, brez da bi razumelji njegovo težavo, če pa kdo reši tole pa vsaka mu čast, ravno imam SGSII tu in dela isto.


Tko je tudi meni na HTC delalo rešil sms time fix, neki je problem z temi urami na celicah od anten, ozroma z android uro, škoda da nemoroš not nekje vpisat ntp serverje pa se updejta cajt prek tega, vse kible ki jih štimam vedno dam na ntp1.arnes.net ali ntp2.arnes.net sam fona nemorm :D drugače pa če mu pa meče maile pa sms skup je pa čudn to in ni fora androida ampak samsunga


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung S8500 Wave oz. nasploh Bada OS (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
46164049 (37264) Xgeneration
»

Poplava Galaxy Note (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7312402 (9654) BoLhCa
»

Samsung Wave (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
32349254 (31176) paix
»

simobil & sms virus

Oddelek: Mobilne tehnologije
364950 (3811) kunigunda
»

katerga operaterja in mobilnik izbrati ??

Oddelek: Mobilne tehnologije
11923 (811) koro13

Več podobnih tem