» »

katerga operaterja in mobilnik izbrati ??

katerga operaterja in mobilnik izbrati ??

midi ::

živjo
jaz rabm eno privat številko z mobilcem. klicanja in smsov ne bo veliko, več bo vrjetno prenosov podatkov, vendar se ne morem odločit katerga operaterja izbrat. Mobitel in đbest paket je zanimiv, vendar je 100Mb podatkov kmalu prenešenih, simobil nima dobro pokritega terena okol mojega domovanja, tuš mobil sploh ne vem ali v mobitelovem omrežju prenaša tudi podatke, t-2 nima podatkovnega prometa preko mobitela.
torej mi ostaneta samo mobitel in debitel, kateri pa ima zanimive pakete in ponudbo...
tukaj pa se zatakne glede mobilcev. imam določene zahteve oz. želje in nikakor ne morem izbrati mobitela...
najraje bi imel Android, glede na to da Daba ni podprta iz strani aplikacij. Nokia in symbian baje štekata, zaslon na dotik pr nokii je baje slabši kot pri drugih firmah, pa še počasnejši je...
rad bi imel QWERTY tipkovnico, ker se preko nje da lažje in hitreje pisat emaile....je res tako??
fotoparatek bi tudi rad imel vsaj 5Mp....
kaj mi priporočate...jst sm obrnu okol vse spletne strani tako proizvajalcev kot ponudnikov, vendar se nikako ne morem odločit...vsak telefon ima določene pomanjklivosti.
najprej sem se zaradi QWERTY tipkovnice zaljubil v samsung wave 533, vendar je sledil mrzel tuš, ko sem izvedel da nima UMTS. fotkič 3Mp in Dabo bi celo požru in se sprijaznil s tem. Wave 551 ki pa ima Andorid, 3Mp in UMTS mi pa ni preveč všeč, pa še procesor je baje počasen....
lepo prosim za pomoč
hvala

;-) ::

do koliko EUREUR telefon

midi ::

aja sj res...zdj pr debitelu imajo itak na obroke...ne vem tm do 250evrov...

koro13 ::

HTC Desire Z, malo dražji...
Ampak se zelo splača...
Kmalu pride HTC Chacha počakaj to je tudi dober mobilnik.
Ali pa alternativno Samsung 551, slabši fotoaparat, vse kar rabiš ;) Je kar dober ;)

betko007 ::

kaj pa Nokia C6?

midi ::

HTC Chacha mi ni všeč..ne vem tile mobilniki k imajo na tak način tipkovnico mene privlačjo.. drgač 551 mi je baje malce prešvoh proc. za androida...
HTC desire Z baje nima dobre tipkovnice..zdj kukr sm bral teste tle po netu, je nič ne hvalijo....
nokia C6 pa je počasen baje.....

HTC Desire Z ma nek sistem Z...kaj je to na mobinetu so dal to kot slabost...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: midi ()

Dragi ::

Cimer je vzel samsung galaxy pri simobilu 3 dni nazaj.
Paket orto u nulo + mini za +100MB prenosa + 5EUR za 201 minuto za vsa omrežja.

Plačal je 190EUR.

Imo se splača.

;-) ::

Odvisno, če imaš več kolegov ki ima mobitel ja, drugače ima simobil cenejšo naročnino.

1000min v simobil
1000sms IN mms (pri mobitelu je to deljeno koliko mi je znano)
100MB prenosa
+5EUR za 200 min v druga omrežja
-------------------------------
15EUR torej 5EUR ceneje kot mobitel

midi ::

ja samo baje v našh koncih tale simobil ne lovi dobr...jebenti in te antene

;-) ::

Simobil že imam od svojega prvega telefona pa še drugje kot v kaki kleti nisem naletel da ni bilo omrežja, pa 1x ko je bila nevihta ko je bil splošen izpad.

http://www.dreamdesign.si/informacije/m... Dvomim da je tistega 0,0X % sploh opaznega proti mobitelu. Se pa splača sprobat

midi ::

hja pa ne boš vrjel dlih tm k so bele lise sm jst doma...jebenti....sicer v sobi dobim signal od simobila samo ne vem kok močan je...bom mogu nekje eno simko dobit za test

koro13 ::

Vsemi Desireja Z-ja in se ne sekiraj ;)
http://tehnik.mobitel.si/htc-desire-tes...

Drugače pa res ne vem :(

Ubistvu sta delefona enaka, za čisto mali ima Desire Z slabši procesor inn malo drugačen zaslon, vse ostalo je ok!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koro13 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia C6-01 ali C7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
549842 (7783) krneki0001
»

Simobil Praznični paket: kateri mobilnik

Oddelek: Mobilne tehnologije
193801 (3105) matobeli
»

Kateri mobilnik z fizično qwerty tipkovnico ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
131508 (1313) l0g1t3ch
»

Symbian ni več odprtokoden

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
3411752 (10248) pleomax
»

Kateri "pametni" telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
405790 (4754) djordjevic

Več podobnih tem