» »

Paypal stroški

Paypal stroški

matulci ::

jutro kakšni so stroški če hočeš iz paypala dat na trr 1000€?
koliko časa traja? vse skupaj?

lp

St235 ::

Uporaba searcha ali bog ne daj help centra na paypal.com je čist prezahtvna?
https://www.paypal.com/si/cgi-bin/helpw...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

matulci ::

aha sem našel zdej me pa še zanima na račun paypal sem prejel 300€ prej sem pa porabil stroške oglase 50€ teh 50€ sem plačal z viso 2 marce zdej mi je pa še teh 50 kar odbilo od teh 300€ ki sem ih danes prejel ali gdo ve zakaj in kako je stem?

lp

Yugos ::

Kako pa davčna gleda na paypal?
Če ti naročiš superge, potem pa še par stvari in na kovuc leta si kupil tudi za znance, prijatelje, je tukaj neka cifra pri kateri rečejo, hey to ne zgleda več kot kupovanje zase ampak preprodavanje?

St235 ::

Odvisno kolk je prometa in ali je promet v obe smeri. Dosti bolj kot odlivi (nakupi) jih motiji prilivi, ker to nakazuje na preprodajo. Torej dokler ti ne dobivaš denarja na Paypal se davčna 100% ne bo spotaknila v to. Prekomerno kupovanje bo bolj zanimivo za tržno inšpekcijo in carino v kolikor je roba izven EU. Pa še to moraš res naročat istovrstvno robo (par 10 parov superg na mesec), da si zanimiv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

matulci ::

Zde tko a gdo ve odg. na moj problem?

Mr Hilter ::

matulci je izjavil:

Zde tko a gdo ve odg. na moj problem?

Ne razumem vprašanja. 2x so ti trgali porabljenih 50€? Kontaktiraj jih.

18zimoni ::

matulci je izjavil:

aha sem našel zdej me pa še zanima na račun paypal sem prejel 300€ prej sem pa porabil stroške oglase 50€ teh 50€ sem plačal z viso 2 marce zdej mi je pa še teh 50 kar odbilo od teh 300€ ki sem ih danes prejel ali gdo ve zakaj in kako je stem?

lp


Se mi zdi da je dotični manjkal v šoli ko so jemali velike začetnice,vejice in pike,:)

Yugos ::

St235 je izjavil:

Odvisno kolk je prometa in ali je promet v obe smeri. Dosti bolj kot odlivi (nakupi) jih motiji prilivi, ker to nakazuje na preprodajo. Torej dokler ti ne dobivaš denarja na Paypal se davčna 100% ne bo spotaknila v to. Prekomerno kupovanje bo bolj zanimivo za tržno inšpekcijo in carino v kolikor je roba izven EU. Pa še to moraš res naročat istovrstvno robo (par 10 parov superg na mesec), da si zanimiv.


Dej mi povej, sigurno se ti denar direktno ne nakaže ampak dokler ti izrecno ne nakažeš iz Paypala na račun?

kkk7 ::

Bi ti rad pomagal, samo ne razumem tvojega vprašanja (pike, veijice, pa take fore)

St235 ::

Yugos je izjavil:

St235 je izjavil:

Odvisno kolk je prometa in ali je promet v obe smeri. Dosti bolj kot odlivi (nakupi) jih motiji prilivi, ker to nakazuje na preprodajo. Torej dokler ti ne dobivaš denarja na Paypal se davčna 100% ne bo spotaknila v to. Prekomerno kupovanje bo bolj zanimivo za tržno inšpekcijo in carino v kolikor je roba izven EU. Pa še to moraš res naročat istovrstvno robo (par 10 parov superg na mesec), da si zanimiv.


Dej mi povej, sigurno se ti denar direktno ne nakaže ampak dokler ti izrecno ne nakažeš iz Paypala na račun?


Kako vezo ima to? Denar na tvoj TRR se nakaže ko to ti želiš, ne moreš si pa domišljat, da je Paypal nad zakonodajo evropskega bančništva in lahko dela z denarjem kot banka na kajmanskih otokih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785740799 (23830) plusdzabaka1
»

NLB->Trustly->paypal

Oddelek: Loža
113067 (2727) MojoRisin
»

Paypal

Oddelek: Omrežja in internet
101839 (1588) Machete
»

Nekaj vprašanj v zvezi z odpiranjem S.P.-ja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5614513 (13075) pirx
»

Paypal in slovenska davkarija

Oddelek: Loža
195913 (5144) turkx90

Več podobnih tem