» »

Tablica za okoli 300e

Tablica za okoli 300e

nitramcek ::

Gledam malo tablične računalnike tam za okoli 300e. Imel bi jo za igranje iger, gledanje filmov, brskanje po netu. Zadeva se ne sme zatikat. Sem bil prej b Big Bangu in gledal tole: http://www.mimovrste.com/artikel/275035... . Pa je reku prodajalec, da se kar fajn zatika in da ne predvaja gladko posnetkov. Pa me zanima, če ima kdo tole doma in kako deluje?
Kaj pa recimo tale Toshiba : http://www.bigbang.si/racunalnistvo/rac...
Pravi, da je tale še najcenejša zadeva, ki je koliko toliko dobra. Ma kdo izkušnje z tole Toshibo? Nekje 400e bi blo že kar max, da bi dal za tablico. Če ne pa raje še počakam par mesecev, pa se bo kej bolšga našlo.

djordjevic ::

HTC Flyer 16GB dobiš za okoli 300 evrov.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Tomson ::

Za 400€ bo tale ACER ICONIA bestbuy nakup. TUKAJ celo za 385€! Pa še na zalogi je ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

nitramcek ::

Tudi sam sem gledal tega Acerja. Zmotilo me je, ker ga je nekaj ljudi spluvalo, ker se zatika. Pravtako naj bi se zatikali posnetki. Kar sem videl tudi na youtube en review k je tip dal film in se je pošteno zatikal.

Tomson ::

Verjetno stvar softwera (OSa, playerja ...), problem pa je sigurno že davno odpravljen. Tisti reviewji so nekje iz aprila 2011 ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

vonmimek ::

jaz imam acer-ja, sicer aconia a100,hardware isti le malo manjši zaslon, in morem rečt da je super tablica za svoj denar. nimam nobenih pripomb in je best buy.

ivanuscha ::

Jaz sem vzel Asusa TF101 za 350, odlično za tako ceno. Pa še Android 4.0 že ima.

nitramcek ::

Live, kje si ga pa dobil za tako ceno?

vonmimek, lepo predvaja tudi filme in igre? Ker bo bolj za sina pa mora delat brez zatikanja, ker čene bo še naprej se igral z mojim telefonom :)

Zgodovina sprememb…

Dragi ::

Imo počakaj do 7 marca, ko bo Apple najavil Ipad3 release.

Tudi sam iščem tablice in po pravici za to kar dobiš so trenutno predrage ali pa niso dobavljive.

Na začetku sem hotel vzet asus transformer prime z dockom, 32G za 600€
Na geizhalt sem zlistal več kot 10 trgovin. Mailal vse.

Ali ni več na zalogi ali pa ne pošiljajo v Slovenijo (v Avstrijo BP).
Sem ga naročil tudi na amazonu, čakam 3 tedne sedaj in bom preklical vsak čas.
2 tedna nazaj mi je amazon poslal mail, da bo dobava 24 marca do 24 aprila.

Potem sem gledal pri nas za 650€. Edini je imel pc-plus. Sem klical tudi njih in so rekli da je dobava isto kot za amazon. Pixmania ima tudi vse razprodane (so bili ful poceni).


Potem je tu samsung galaxy tab. 16GB, 3g.
Najceneje kar sem ga našel je 400€ brez 3G in 452€ z 3g + 12€ poštnine (iz nemčije).

400€ za samo 16GB in eno leto stara dual-core tablica? Ne hvala.

Potem je tu acer irconia, ki je malo cenejša, vendar je grda kot smrt in baje se tudi zatika.

Tu je potem še motorola xoom vendar te nisem dosti gledal. Baje da je kul, več ne morem povedat, ker sem samo na hitro preletel.


7 marca (čez 4 dni) bo apple najavil izzid ipad3 in ga bom takoj naročil, dočim je čakalna doba manjša od 2h tednov.

V maju/juniju pa baje pride še osvežitev asusovih transformer prime tablic kar bo spet zanimivo.

kmetek ::

Prime imamo tudi mi že lep čas.

nitramcek ::

Ipad mi ne diši. Rad bi Android zadevo ker sem že navajen nanj in imam kup programov. Pa free zadeve na android marketu mi sedejo, tako da ipad odpade.
Mogoče vzamem HTC Flyer-ja če ga dobim po ugodni ceni...tudi ta Iconia A 100 ne zgleda slaba, pa vsaj po review na youtube teče gladko za razliko od večjega A500 modela.

djordjevic ::

Flyerja sem ti predlagal, ker si ga lastim že 4 mesece (kupil sem ga pri mobisvetu za 299€) in sem zelo zadovoljen z njim. Ravno prava velikost, da je lepo prenosen, hkrati pa je super za branje knjig, gladko delovanje, update na honeycomb, digitalni stylus, nonstop na wifiju in uro brskanja na dan plus vsake toliko checki mejlov in twitterja, pa mi zdrži baterija po 3 dni ... Če se mi ne bi zdela reč vredna svojega denarja, je ne bi priporoča. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

ivanuscha ::

nitramcek je izjavil:

Live, kje si ga pa dobil za tako ceno?


http://www.globepoint.si/

Tukaj so jih imeli po 350€. Na bolhi imaš malo rabljene z dockom po 360€.

Dragi ::

http://androidforums.com/acer-iconia-ta...

Tukaj so kar zanimivi problemi =)

vonmimek ::

Ko sem bral ocene za aconijo sem bill malce skepticen, ampak zdej ko Jo imam, Jo ne bi zamenjal za nic na svetu. Nic zatikanja,tekoce predvajanje,brskanje po netu. Jo tezko sploh dobim,ker je mlajsi brat tako navdusen nad igrami da je kr pozabil na racunalnik. Jst priporocam nakup, za 300 eur ni boljse tablice.

nitramcek ::

Bom verjetno vzel od kolega HTC Flyer-ja. Zraven dobim še 3 torbice in pisalo, katerega bo sin tudi vesel. Zadeva ma še nekaj garancije, Android Honeycomb gor. Za ceno 280e mislim da bo dober nakup in bo zadovoljila vse potrebe.

Tomson ::

vonmimek je izjavil:

Ko sem bral ocene za aconijo sem bill malce skepticen, ampak zdej ko Jo imam, Jo ne bi zamenjal za nic na svetu. Nic zatikanja,tekoce predvajanje,brskanje po netu. Jo tezko sploh dobim,ker je mlajsi brat tako navdusen nad igrami da je kr pozabil na racunalnik. Jst priporocam nakup, za 300 eur ni boljse tablice.




Za 300eur ?! Kje?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

nitramcek ::

http://www.ceneje.si/racunalnistvo/pren...

357e je tukaj. Dvomim, da se ga dobi za 300e, vsaj ne novega.

kmetek ::

pa kaj to najdete ene čudne spletne?

ivanuscha ::

Primerjati Flyerja z 10" tablicami tudi ni ravno vmesno...7" se meni zdi premalo.

djordjevic ::

nitramcek je izjavil:

Bom verjetno vzel od kolega HTC Flyer-ja. Zraven dobim še 3 torbice in pisalo, katerega bo sin tudi vesel. Zadeva ma še nekaj garancije, Android Honeycomb gor. Za ceno 280e mislim da bo dober nakup in bo zadovoljila vse potrebe.

http://www.expansys.si/htc-flyer-16gb-w...
No grave is deep enough to keep us in chains.

nitramcek ::

Očitno sem se motil glede cene!?

k4vz0024 ::

Mimogrede, ali sploh obstaja tablični računalnik, ki nima integrirane baterije. Se pravi, da bi se jo dalo zamenjati kot npr. pri mobitelu?


Tx

Dragi ::

djordjevic je izjavil:

nitramcek je izjavil:

Bom verjetno vzel od kolega HTC Flyer-ja. Zraven dobim še 3 torbice in pisalo, katerega bo sin tudi vesel. Zadeva ma še nekaj garancije, Android Honeycomb gor. Za ceno 280e mislim da bo dober nakup in bo zadovoljila vse potrebe.

http://www.expansys.si/htc-flyer-16gb-w...


Če naročiš ta izdelek pred 4pm danes, lahko SI kupci pričakujejo pošiljko v 5 -ih delovnih dneh
Za izračun stroškov dostave oddajte artikel v košarico. Standardni stroški dostave za ta artikel znašajo € 14,23 (11,90 brez DDV)
Popust pri naročilu 5 artiklov ali več - pokličite +386 1 2 44 22 02

:))

vonmimek ::

sestavi.si , točna cena je bila 311,87 eur-a. pa še dobil sem ga v 2 delovnih dneh :)

nitramcek ::

Sem vzel HTC Flyer-ja od kolega. Je pa 32GB 3G verzija, star manj kot leto in ker poznam lastnika, vem da je očuvan. Zraven sem dobil še 2 torbice in silikonsko zaščito. Sem zadovoljen in "misija" je zaključena. Hvala vsem, ki ste kakorkoli pomagali.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tablični računalniki - so za kaj ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13963757 (30733) Opkow
»

HDMI na telefonih

Oddelek: Mobilne tehnologije
244703 (4450) bosmla
»

Samsung Galaxy Tab 2 ali Ipad2

Oddelek: Kaj kupiti
247685 (7259) M-XXXX
»

kateri tablični računalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
154320 (3174) broken/link
»

Tablični računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
223459 (3064) klinker

Več podobnih tem