» »

Težave s pcjem

Težave s pcjem

sirotka ::

Zdravo!

Imam težave s pcjem. Menjana je bila os. plošča(h67 3x) in trenutno je notri intel dh61dl, menjal sem tudi rame in oba diska. Procesor je i7. Težava pa je v tem, da en sam disk deluje bp, čim priklopiš še en disk zraven, že v biosu drugega ne zazna. Enkrat enega, drugič drugega...random uglavnem. Od original opreme je ostal le procesor, je možno, da bi defekten proc povzročal te težave?

hvala.

logout ::

Procesor ne more povzročati takih težav, kot jih opisuješ. Kakšen tip diskov imaš in kako so priključeni?

L.p., Kloko

sirotka ::

Ja, sej men je tud to čudno. Sam vse drugo sem že zamenjal. 2*1TB Seagate. Probal tudi že z 1TB+750GB, pač, čim sta 2 diska, se zaštrika in enega ne najde.

dvihtelic ::

ali imaš to priklopljeno na sata priključkih?Če imaš, poglej v biosih nekje se da naštimati vrstni red branja diskov

sirotka ::

Ja sata je vse. Pekač+1 diska. Mora bit neka glupa napaka

dvihtelic ::

ja v biosu se da nekje naštimat, podobno je bilo pri meni, ko sem popravljal neki comp.

sirotka ::

Huh, ja samo problem ni v bootu, problem je v tem, da jih bios sploh ne zazna...pač piše, da na tistem portu ni nič priključeno.

logout ::

Lahko je napajalnik kilav, poskusi z drugim. Poskusi tudi z različnimi SATA kabli.

L.p., Kloko

sirotka ::

kabli so bli menjani. Edino, če bi napajalnik jebal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Adapter USB - SATA / IDE (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
595255 (4529) T-Mac
»

Težava z matično ploščo

Oddelek: Pomoč in nasveti
276777 (6209) lucky13
»

ne najde ssd diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
261441 (894) Auba
»

Težave z razširitveno kartico

Oddelek: Pomoč in nasveti
221120 (911) kitara8
»

Kako omogociti Sata v Biosu

Oddelek: Strojna oprema
181101 (894) amigo_no1

Več podobnih tem