» »

Zoran Janković

Zoran Janković

Temo vidijo: vsi
««
57 / 68
»»

Nesta ::

Zoki je edini v Sloveniji ki legalno krade... In to krade predvsem tiste ki so zanj volili.

ADIJOOO ::

Nesta je izjavil:

Zoki je edini v Sloveniji ki legalno krade... In to krade predvsem tiste ki so zanj volili.


In taki ga bodo brez problema izvolili še enkrat.

Nesta ::

ADIJOOO je izjavil:

Nesta je izjavil:

Zoki je edini v Sloveniji ki legalno krade... In to krade predvsem tiste ki so zanj volili.


In taki ga bodo brez problema izvolili še enkrat.



jaz mislim da bi morali resevati stvari pri volivcih in ne pri barabah ala Zoki ki kandidirajo.
Predvsem bi moral delat na tem da se ljudi "izobrazi" oziroma jim omogociti da razmisljajo z svojo glavo in ne prevec z podporo medijem.

Ko bomo volilci "moralni" oziroma začeli misliti z svojo glavo ne bomo več imeli na oblasti takih barab.

leiito ::

Dokaz, da so nedavni očitki o neznanju tujih jezikov Zoran Jankoviča samo zlonamerne insinuacije in na mestu je vprašanje, zakaj se ti očitki pojavljajo ravno zdaj.



Bolj pozorni poznavalci ljubljanske politike vejo, da je od nekdanje bande štirih, Jankovič, Bratušek, Jakič, Möderndorfer, ravno Jankovič daleč najboljši lingvist, globok mislec, velik orator in nasploh zaokroženo in uravnoteženo bitje, kakršno je tudi potrebno za najbolj zahtevne naloge.

Obvlada pa dobro jezik podžupanja. No pun intended.

Cveto ::

Nje. :)

korenje3 ::

Nesta je izjavil:

Zoki je edini v Sloveniji ki legalno krade... In to krade predvsem tiste ki so zanj volili.


kraja je ilegalno dejanje, tako da je tvoja trditev kontradiktorna.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Rok Woot ::

mtosev je izjavil:

kaj ima veze zoki z ghandijem?

Na žalost nimata nič skupnega, to je cel point. Rad bi imel Gandhija imam pa Jankovića.

mtosev ::

v LJ več ne volite za njega pa ste se ga rešili. simpl. mi smo se našega trolla kanglerja že rešili.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Rok Woot ::

Jaz ga nikoli nisem volil.

mtosev ::

probajte s kampanijo spoki Zoki.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ZaphodBB ::

mtosev je izjavil:

v LJ več ne volite za njega pa ste se ga rešili. simpl. mi smo se našega trolla kanglerja že rešili.

Haha, važno, da ste šli z dežja pod kap. Oni je bil skorumpiran, ta je pa še (bolj) zabit.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

leiito ::

Rok Woot je izjavil:

mtosev je izjavil:

kaj ima veze zoki z ghandijem?

Na žalost nimata nič skupnega, to je cel point. Rad bi imel Gandhija imam pa Jankovića.


Ghandi je bil pedofil in wifebeater, nenasilje je bila strategija samo proti Angležem, ker so bili vojaško superiorni.

Večina levičarskih ikon, od Matere Tereze in Dalai Lame, do Margaret Mead in Gregorja Golobiča, je imela ali pa še ima zelo mračno plat osebnosti, v kakem drugem okolju bi končali v zaporu.

Rok Woot ::

Teorije, ali imaš kak dokaz? Pa v indiji nisi bil pedofil, če je bila ženska starejša od 12 v tistem času. Ti trdiš, da je imel intimne odnose z ženskami pod 13 let?

arnecan1 ::

ZaphodBB je izjavil:

mtosev je izjavil:

v LJ več ne volite za njega pa ste se ga rešili. simpl. mi smo se našega trolla kanglerja že rešili.

Haha, važno, da ste šli z dežja pod kap. Oni je bil skorumpiran, ta je pa še (bolj) zabit.

Boljše zabit, kakor pameten in pokvarjen. Ker takšen bo dolgo ostal na oblasti in skorumpiral celotno okolico.

Zabitega se prej ali slej rešiš. Ko ga več ni, tudi škode več ne dela.

leiito ::

Rok Woot je izjavil:

Teorije, ali imaš kak dokaz? Pa v indiji nisi bil pedofil, če je bila ženska starejša od 12 v tistem času. Ti trdiš, da je imel intimne odnose z ženskami pod 13 let?


Ne trdim jaz, nisem ga osebno poznal, trdijo njegovi sotrudniki in znanci.
https://www.sott.net/article/308362-Gan...

mtosev ::

ZaphodBB je izjavil:

mtosev je izjavil:

v LJ več ne volite za njega pa ste se ga rešili. simpl. mi smo se našega trolla kanglerja že rešili.

Haha, važno, da ste šli z dežja pod kap. Oni je bil skorumpiran, ta je pa še (bolj) zabit.
meni je novi župan kul osebek.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Rok Woot ::

leiito je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

Teorije, ali imaš kak dokaz? Pa v indiji nisi bil pedofil, če je bila ženska starejša od 12 v tistem času. Ti trdiš, da je imel intimne odnose z ženskami pod 13 let?


Ne trdim jaz, nisem ga osebno poznal, trdijo njegovi sotrudniki in znanci.
https://www.sott.net/article/308362-Gan...


To ni neko zgodovinsko gradivo z referencami. Pa kr ene trditve pol pa nič. Nikjer v članku nisem zasledil, da je spal z ženskami mlajšimi od 13. Niti ne omenja, da je bil pedofil?

mtosev ::

če nič ne piše na wikiji, verjeno ni true
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Rok Woot ::

Ja pa če so se v Indiji poročali pri 13 in imeli takrat tudi otroke, so bile pač ženske že takrat spolno aktivne in je bilo to nekaj normalnega. Piše marsikje. Al pa en blogerski članek, ki lahko, da je resničen, lahko pa tudi ni.

Pa če piše na wikiju je mogoče res. Za splošno znane tehnične stvari je kr ok, ostalo pa pod vprašajem.

jype ::

arnecan1> Boljše zabit, kakor pameten in pokvarjen.

Ja, bolje je, da mesto stagnira ali celo nazaduje, kot da ga vodi pameten, ki si vzame več, kot mu pripada.

Rok Woot> Ja pa če so se v Indiji poročali pri 13 in imeli takrat tudi otroke,

Halo? To je vendar pedofilija! Vprašaj kateregakoli katolika, pa ti bo povedal, da moraš biti duhovnik, da lahko s tako mladimi občuješ.

Aston_11 ::

Duhovnik ali pa Marija + Jožef.

mtosev ::

jype je izjavil:

arnecan1> Boljše zabit, kakor pameten in pokvarjen.

Ja, bolje je, da mesto stagnira ali celo nazaduje, kot da ga vodi pameten, ki si vzame več, kot mu pripada.

Rok Woot> Ja pa če so se v Indiji poročali pri 13 in imeli takrat tudi otroke,

Halo? To je vendar pedofilija! Vprašaj kateregakoli katolika, pa ti bo povedal, da moraš biti duhovnik, da lahko s tako mladimi občuješ.
how very funny. not
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

leiito ::

Rok Woot je izjavil:

leiito je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

Teorije, ali imaš kak dokaz? Pa v indiji nisi bil pedofil, če je bila ženska starejša od 12 v tistem času. Ti trdiš, da je imel intimne odnose z ženskami pod 13 let?


Ne trdim jaz, nisem ga osebno poznal, trdijo njegovi sotrudniki in znanci.
https://www.sott.net/article/308362-Gan...


To ni neko zgodovinsko gradivo z referencami. Pa kr ene trditve pol pa nič. Nikjer v članku nisem zasledil, da je spal z ženskami mlajšimi od 13. Niti ne omenja, da je bil pedofil?


Res je, my bad, v bistvu je imel Ghandi rad fantke.
http://www.huffingtonpost.com/irene-mon...

Je pa vseeno malo nenavadno, da starejši človek nag spi s svojo trinajstletno nečakinjo, tudi nago, tudi če samo zato, da trenira disciplino in v Indiji.

Okapi ::

Enim se tudi nudizem zdi "malo nenavaden" (ali izprijen). Marsikje je tudi prepovedan.

Unknown_001 ::

Okapi je izjavil:

Enim se tudi nudizem zdi "malo nenavaden" (ali izprijen). Marsikje je tudi prepovedan.


Medtem ko stara plemena še vedno naga hodjo naokoli, ker je pač njim tista podoba naturlich. Medtem ko pri nas eni švicajo če vidijo dojko, je tam prva reakcija "meh" še en privesek na telesu.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Rok Woot ::

leiito je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

leiito je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

Teorije, ali imaš kak dokaz? Pa v indiji nisi bil pedofil, če je bila ženska starejša od 12 v tistem času. Ti trdiš, da je imel intimne odnose z ženskami pod 13 let?


Ne trdim jaz, nisem ga osebno poznal, trdijo njegovi sotrudniki in znanci.
https://www.sott.net/article/308362-Gan...


To ni neko zgodovinsko gradivo z referencami. Pa kr ene trditve pol pa nič. Nikjer v članku nisem zasledil, da je spal z ženskami mlajšimi od 13. Niti ne omenja, da je bil pedofil?


Res je, my bad, v bistvu je imel Ghandi rad fantke.
http://www.huffingtonpost.com/irene-mon...

Je pa vseeno malo nenavadno, da starejši človek nag spi s svojo trinajstletno nečakinjo, tudi nago, tudi če samo zato, da trenira disciplino in v Indiji.


Editor’s Note: A previous version of this post stated that according to the author of the Great Soul, Gandhi was a “wife-beater” and “pedophile”. These statements could not be verified by the blogger and have been removed from the post.‬

Evo na koncu tvojega ""članka"". Tudi ne da se mi celega brati, mi lahko pripneš del, ki trdi da je seksal z dečki?

mat xxl ::

Smešno, je, kako ne Ljubljančani nas Ljubljančane učite, kako moramo voliti.

Sem precej nadpovprečno izobražen in ja spet bom za njega ... zakaj, ker je falot, ki zna za nas Ljubljančane najbolje, kar je možno, zna z projekti ....

Samo en star primer .... Stožice za celo SLO je zgradil na račun SLO in manj na račun Ljubljančanov, pač država ni dala, pa jih je obrnil.....

Drugi primer pred kratkim... Ljubljanska urgenca , ja za Ljubljančane se razume je še v gradnji in je država ,islila, kar, da bo MOL podaril zemljo za dovoz, vendar ZOKI, kot dober gospodar MOL-a, tega seveda ni poklonil, pač pa po daljših pogajanjih zelo drago prodal ....jasno RS.

Če so zmanjšali denar za glavno mesto, ga je pač treba nabrati od države drugače , pač po frikovsko....

Ljubljančani upamo, da ne gre spet v politiko in, da bo še župan, ker niti eden predhodni župan, ni do sedaj naredil niti 1/2 toliko, kot on, če pa najde zraven še interese za privat žep, pa bog mu požegnaj, saj srečen ne more biti, ko ima dva sina loleka, poslovno neuspešna, čisto nasprotje njemu samemu.

mtosev ::

da ne pozabim, če ne bi bil nič kriv bi verjetno že tožil koga zaradi obrekovanja.
tipo mi je zelo podoben JJju. razlika je samo, da je en right, drugi left. drugih razlik med njima dvema ne vidim.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Okapi ::

Kako ne vidiš? En ima ves čas kislo faco, drugi se pa nonstop reži.:D

Unknown_001 ::

Okapi je izjavil:

Kako ne vidiš? En ima ves čas kislo faco, drugi se pa nonstop reži.:D


Indeed + eden od njiju ob lepem sončnem vremenu pride do visokega sijaja ;)
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

arnecan1 ::

mat xxl je izjavil:

Smešno, je, kako ne Ljubljančani nas Ljubljančane učite, kako moramo voliti.

Sem precej nadpovprečno izobražen in ja spet bom za njega ... zakaj, ker je falot, ki zna za nas Ljubljančane najbolje, kar je možno, zna z projekti ....

Samo en star primer .... Stožice za celo SLO je zgradil na račun SLO in manj na račun Ljubljančanov, pač država ni dala, pa jih je obrnil.....

Drugi primer pred kratkim... Ljubljanska urgenca , ja za Ljubljančane se razume je še v gradnji in je država ,islila, kar, da bo MOL podaril zemljo za dovoz, vendar ZOKI, kot dober gospodar MOL-a, tega seveda ni poklonil, pač pa po daljših pogajanjih zelo drago prodal ....jasno RS.

Če so zmanjšali denar za glavno mesto, ga je pač treba nabrati od države drugače , pač po frikovsko....

Ljubljančani upamo, da ne gre spet v politiko in, da bo še župan, ker niti eden predhodni župan, ni do sedaj naredil niti 1/2 toliko, kot on, če pa najde zraven še interese za privat žep, pa bog mu požegnaj, saj srečen ne more biti, ko ima dva sina loleka, poslovno neuspešna, čisto nasprotje njemu samemu.

Recept za dolgoročni propad družbe in države - ekonomski, moralni, socialni in še kakšni bi se našel.

Stožice so nateg, zaradi njih so propadale firme, družine, ljudje so delali samomore. Janković sicer ni nikjer pustil prstnih odtisov, lepo se je naučil iz Electe kako nategniti podizvajalce. Saj pravim, pameten, ampak pokvarjen.

leiito ::

Rok Woot je izjavil:

leiito je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

leiito je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

Teorije, ali imaš kak dokaz? Pa v indiji nisi bil pedofil, če je bila ženska starejša od 12 v tistem času. Ti trdiš, da je imel intimne odnose z ženskami pod 13 let?


Ne trdim jaz, nisem ga osebno poznal, trdijo njegovi sotrudniki in znanci.
https://www.sott.net/article/308362-Gan...


To ni neko zgodovinsko gradivo z referencami. Pa kr ene trditve pol pa nič. Nikjer v članku nisem zasledil, da je spal z ženskami mlajšimi od 13. Niti ne omenja, da je bil pedofil?


Res je, my bad, v bistvu je imel Ghandi rad fantke.
http://www.huffingtonpost.com/irene-mon...

Je pa vseeno malo nenavadno, da starejši človek nag spi s svojo trinajstletno nečakinjo, tudi nago, tudi če samo zato, da trenira disciplino in v Indiji.


Editor’s Note: A previous version of this post stated that according to the author of the Great Soul, Gandhi was a “wife-beater” and “pedophile”. These statements could not be verified by the blogger and have been removed from the post.‬

Evo na koncu tvojega ""članka"". Tudi ne da se mi celega brati, mi lahko pripneš del, ki trdi da je seksal z dečki?


A to je dokaz, da ni? To je v najboljšem primeru dokaz, da ni dokaza. Še vedno velja, kjer je dim...

ZaphodBB ::

meni je novi župan kul osebek.

Verjamem. Ti imaš afiniteto do luzerjev.


Boljše zabit, kakor pameten in pokvarjen. Ker takšen bo dolgo ostal na oblasti in skorumpiral celotno okolico.

Zabitega se prej ali slej rešiš. Ko ga več ni, tudi škode več ne dela.

Če bi ne bil zabit, bi razumel da so zabiti ljudje precej bolj nevarni od zlobnih. Poglej JJ, koliko škode je naredil samo zato ker je zabit.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Unknown_001 ::

ZaphodBB je izjavil:


Če bi ne bil zabit, bi razumel da so zabiti ljudje precej bolj nevarni od zlobnih. Poglej JJ, koliko škode je naredil samo zato ker je zabit.


Indeed. Zloben bo naredil smo toliko škode da bo sebi pokril potrebe. Pri zabitem človeku ni meja ko s svojo nespametnostjo zajebe vse okoli sebe.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

leiito ::

Janša, če njega misliš z JJ in ne Jureta Jankoviča, je morda celo najbolj inteligenten slovenski politik, to mu že gre priznati, tudi če se ne strinjaš s socialdemokratsko politično filozofijo. In tudi kar se tega tiče, je vsaj konsistenten, nikoli Janša ni počel stvari, da bi bil všečen, niti ustanavljal minionskih strank, da bi nategnil volilce s kao novimi obrazi.

mtosev ::

meni se je zdel Drnovšek izredno pameten. ne vem, če se motim.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Invictus ::

mtosev je izjavil:

meni se je zdel Drnovšek izredno pameten. ne vem, če se motim.

Pamet nič ne pomaga če ne znaš biti vodja.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

mtosev ::

a ni bil vodja?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

nevone ::

Poglej JJ, koliko škode je naredil samo zato ker je zabit.


Ja, pustiti bi vas moral v Yugi.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

ZaphodBB ::

leiito je izjavil:

Janša, če njega misliš z JJ in ne Jureta Jankoviča, je morda celo najbolj inteligenten slovenski politik, to mu že gre priznati, tudi če se ne strinjaš s socialdemokratsko politično filozofijo. In tudi kar se tega tiče, je vsaj konsistenten, nikoli Janša ni počel stvari, da bi bil všečen, niti ustanavljal minionskih strank, da bi nategnil volilce s kao novimi obrazi.

Janša je tako kot Putin, dober v taktiki in obupen v strategiji. Z vsako zmago je bližje poraza.

nevone je izjavil:

Poglej JJ, koliko škode je naredil samo zato ker je zabit.


Ja, pustiti bi vas moral v Yugi.

o+ nevone

Saj bomo kmalu spet v istem zosu. Ne bo ti treba dolgo čakati. Upam, da ti bo všeč.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

leiito ::

Nisem prepričan, da si Janša sploh želi biti premjé, ni vsak narcisoidna mediokriteta a la Cerar ali Jankovič, ki rabi pozornost in moč za samopotrditev, pa tudi zakaj bi se matral 16 ur na dan, za relativno malo denarja, Delo in Dnevnik bi vsak dan njega in njegovo družino pribijali na križ, ljudje so pa itak, by and large, nehvaležni, njihov spomin kratek in selektiven, po vseh peripetijah si zdaj želijo nazaj v socializem, verjetno mislijo, da je bolje, če smo vsi siromaki, kot da % ali dva finančno izstopa. Komunisti so pa vedno znali doma igrati skromnost, kaviar in nobl kurbe so si privoščili čez mejo.

Rok Woot ::

leiito je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

leiito je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

leiito je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

Teorije, ali imaš kak dokaz? Pa v indiji nisi bil pedofil, če je bila ženska starejša od 12 v tistem času. Ti trdiš, da je imel intimne odnose z ženskami pod 13 let?


Ne trdim jaz, nisem ga osebno poznal, trdijo njegovi sotrudniki in znanci.
https://www.sott.net/article/308362-Gan...


To ni neko zgodovinsko gradivo z referencami. Pa kr ene trditve pol pa nič. Nikjer v članku nisem zasledil, da je spal z ženskami mlajšimi od 13. Niti ne omenja, da je bil pedofil?


Res je, my bad, v bistvu je imel Ghandi rad fantke.
http://www.huffingtonpost.com/irene-mon...

Je pa vseeno malo nenavadno, da starejši človek nag spi s svojo trinajstletno nečakinjo, tudi nago, tudi če samo zato, da trenira disciplino in v Indiji.


Editor’s Note: A previous version of this post stated that according to the author of the Great Soul, Gandhi was a “wife-beater” and “pedophile”. These statements could not be verified by the blogger and have been removed from the post.‬

Evo na koncu tvojega ""članka"". Tudi ne da se mi celega brati, mi lahko pripneš del, ki trdi da je seksal z dečki?


A to je dokaz, da ni? To je v najboljšem primeru dokaz, da ni dokaza. Še vedno velja, kjer je dim...


Še dobr, da nisi sodnik. In na tebi je, da dokažeš. Mogoče je bil tudi tvoj dedek pedofil? Če ni bil, prosim dokaži.

nevone ::

Saj bomo kmalu spet v istem zosu. Ne bo ti treba dolgo čakati. Upam, da ti bo všeč.


To ni problem Janše.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

ZaphodBB ::

Jaz računam na koalicijo ZJ, ZL, ZAB, SD in DeSUS. To je zmagovalna kombinacija.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

sivistol ::

ZaphodBB je izjavil:

Jaz računam na koalicijo ZJ, ZL, ZAB, SD in DeSUS. To je zmagovalna kombinacija.


pol pa res rajš spakiram pa ilegalno ostanem v merika

ZaphodBB ::

sivistol je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

Jaz računam na koalicijo ZJ, ZL, ZAB, SD in DeSUS. To je zmagovalna kombinacija.


pol pa res rajš spakiram pa ilegalno ostanem v merika

Heh, good luck with that. Razen, če si invaliden transgender musliman.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

sivistol ::

ZaphodBB je izjavil:

sivistol je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

Jaz računam na koalicijo ZJ, ZL, ZAB, SD in DeSUS. To je zmagovalna kombinacija.


pol pa res rajš spakiram pa ilegalno ostanem v merika

Heh, good luck with that. Razen, če si invaliden transgender musliman.


overstayaš tistih 3 mesce , živiš par 5 let tam pol pa greš po papirje heheh

Rok Woot ::

Če greš v vojsko kot alien, takoj dobiš državljanstvo, pa 10k$.

mtosev ::

An EB-5 visa means that $500,000 can buy U.S. citizenship
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

sivistol ::

Rok Woot je izjavil:

Če greš v vojsko kot alien, takoj dobiš državljanstvo, pa 10k$.


Najprej rabis green card , da sploh lahko gres v vojsko, pol 1-2 leti si zaposlen, pol pa po hitrem postopku lahko zacnes proces za pridobitev drzavljanstva

Sicer kul, sam ze ko mas green card mas vse pogoje kot merican sam da ne mores votat,
2nd amedment rules
««
57 / 68
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lokalne volitve (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25247377 (40897) SimplyMiha

Jankovicu je dolgcas (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Loža
1584219659 (187722) Pšenični

Več podobnih tem