» »

Zoran Janković

Zoran Janković

Temo vidijo: vsi
««
17 / 68
»»

Gladi ::

PaX_MaN je izjavil:

Gladi je izjavil:

Zih zato ker je južnjak!

Ne, ker je na volitvah zmagal!

Pa ti si tud!

Daedalus ::

Daedalus, potem pa ti pokaži v primeru Patrije, za JJ take papirje. Državne insštitucije taga niso mogle. Torej če zanikaš oziroma trdiš da obstajajo taki krovni dokazi jih daj na plano. NPU jih ni našel, Policija jih ni našla, DURS jih ni našel, Banke jih niso našle. Pa PS 3x neznano je obtožen Janša. Torej hočeš reči da te naštete inštitucije delujejo koruptivno. No kolikor slišimo zadnje tedne, tudi sodiščem ni možno več zaupati...


Ti pa trdiš, da sodišče deluje koruptivno. Zdaj se pa že enkrat odločite - če državnim institucijam ni za zaupat, ko preganjajo Janšo, zakaj bi jim zaupali, ko preganjajo Jankoviča? Hopla hopla, kaj pa, če je vse konstrukt?

Logična zanka, v katero hitro vloviš ideološko prepričane. Vsekakor pa oba postopka jasno kažeta, kdo ni primeren za vodjo države.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

luli ::

Zdaj ga je treba pripet, da ne bo v Sralovce pobegnil.

WarpedGone ::

Ti pa trdiš, da sodišče deluje koruptivno. Zdaj se pa že enkrat odločite - če državnim institucijam ni za zaupat, ko preganjajo Janšo, zakaj bi jim zaupali, ko preganjajo Jankoviča? Hopla hopla, kaj pa, če je vse konstrukt?

Zakaj pa jim ti ne zaupaš, ko menda dopuščajo da se "osumljenci/whatever" izogibajo obravnavam?
Zbogom in hvala za vse ribe

PaX_MaN ::

On je dissal Janševo izogibanje sodišču, ne sodiščevo toleriranje tega.
Dobr znate spinat!

luli ::

PaX_MaN je izjavil:

On je dissal Janševo izogibanje sodišču, ne sodiščevo toleriranje tega.
Dobr znate spinat!


Mafija razpada. Lepo lepo.
Kako so nesposobni se je najbolj videlo na volitvah. Kljub največ glasovom so največji poraženci (luzerji). Na srečo je bila to njihova zadnja možnost, da ostanejo.

Zgodovina sprememb…

PaX_MaN ::

luli je izjavil:

Kljub največ glasovom so največji poraženci (luzerji).

Vsaj niso relativni poraženci ki jih 75% ljudi ne podpira in bodo zapovrh še bankrotiral slovence.
Bi reku da je Janković zlo dobr taktično odigral tole partijo.8-)

WarpedGone ::

PaX_MaN:
On je dissal Janševo izogibanje sodišču, ne sodiščevo toleriranje tega.
Dobr znate spinat!

Na napačnega mečeš blato, pa še vate se odbija.
"Izogibanje sodišču" je povsem neki druzga, kot neudeležitev razprav, kamor si vabljen kot priča. Spinanje, ja... čist po totalitarsko.

Sploh pa vaše vlečenje ven janše, ko so aretiral vašega omiljenega zmagovalca.
Must suck to be you today.
Zbogom in hvala za vse ribe

luli ::

To je bil odločilni udarec. Skoraj tako kot smrt Pabla Escobarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: luli ()

PaX_MaN ::

WarpedGone je izjavil:

Na napačnega mečeš blato, pa še vate se odbija.
"Izogibanje sodišču" je povsem neki druzga, kot neudeležitev razprav, kamor si vabljen kot priča. Spinanje, ja... čist po totalitarsko.

O, spinaš, spinaš:
Na sodišče so tokrat prišli trije od petih obdolženih – Jože Zagožen, Ivan Črnkovič in Walter Wolf. Janez Janša se je opravičil, Tone Krkovič pa ne, je dejala sodnica pred začetkom obravnave.

WarpedGone ::

Pax_Man:
Janez Janša se je opravičil

Si fouš, ker je Janković dejansko aretiran in nima sploh možnosti opravičila?
Sej bo bolje, pojdi na zrak ...
Zbogom in hvala za vse ribe

TESKAn ::

Ah, forumski desničarji, če vas stisne pri srcu, ko se skrivi eden od preostalih laskov na glavi Presvetlega, to ne pomeni, da bo kdorkoli izgubil kaj spanja, če gre Jankovič v čuzo.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Keyser Soze ::

luli je izjavil:

Mafija razpada. Lepo lepo.

Sam šefa ne morejo dobit. Noče prit na nobeno obravnavo. Ker je kao busy v funkciji "el prezidenteja vlade".>:D
OM, F, G!

WarpedGone ::

Ton odziva se ne strinja s tabo.

Keyser Soze:
Noče prit na nobeno obravnavo

Zakaj ga pa ne aretirajo in privedejo?
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

PaX_MaN ::

Dobr se je od Vaskrsića nauču!

Okapi ::

Danes ima vsaj kakšna tretjina slovenija obupno slab dan, švoh prebava, moreče sanje itd.
Ja, pronicljivejši del desnice. Ker slutijo, da je levica s tem pridobila kakšnih 10%.;)

Sicer ja pa tudi Timošenkova v zaporu.>:D

O.

oldguy ::

Okapi je izjavil:

Danes ima vsaj kakšna tretjina slovenija obupno slab dan, švoh prebava, moreče sanje itd.
Ja, pronicljivejši del desnice. Ker slutijo, da je levica s tem pridobila kakšnih 10%.;)


Mene dejansko skrbi, da bodo nekateri tudi po morebitni obsodbi še bolj prepričano volili ZJ. Ker zato imamo, kot imamo - če narod ne bi bil blesav, ne JJ-ja ne ZJ-ja že dolgo ne bi bilo več na sceni - pa 90% ostale politične "elite" tudi ne.

No, prebava je pa v redu, pa spal sem tudi fajn, za danes me pa sploh ne skrbi :) Je vseeno lepo videti preiskavo, pa čeprav bo na koncu simbolične vrednosti...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oldguy ()

Keyser Soze ::

WarpedGone je izjavil:

Zakaj ga pa ne aretirajo in privedejo?

Mi ni jasno. Bi rekel, da je nekoga strah za lasten stolček. Pa morda za ugled države, da mora človeka na takšni funkciji prisilno privesti pred sodišče. Ne bi glih lepo izvenelo v tujih medijih IMO.

Sam bi ga že davno tega pripeljal predse v spremstvu policije, če bi bil sodnik. Pa še fino bi ga kaznoval za povrh, da bi naslednjič dvakrat premislil kaj bo pisaril v opravičilu.

P.S.: Enako bi naredil z Zokijem. Ni moj "Jezus", tako da se ne bom pretirano sekiral, če ga obsodijo. Kredibilnost je v mojih očeh že dodobra izgubil in ga ne bi želel na mestu predsednika vlade, razen če bi moral izbirat med njim in Janezom.
OM, F, G!

Gregor P ::

No, torej imamo po tvojem dejansko težave s sodniki oz. sodišči v Sloveniji - to je resen problem!
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

lambda ::

Okapi je izjavil:

Danes ima vsaj kakšna tretjina slovenija obupno slab dan, švoh prebava, moreče sanje itd.
Ja, pronicljivejši del desnice. Ker slutijo, da je levica s tem pridobila kakšnih 10%.;)

Sicer ja pa tudi Timošenkova v zaporu.>:D

O.

Je. Pa Putin je tudi na oblasti.

luli ::

Nič več ne pomaga. Malce me vse to dogajanje spominja na 80, kad je umro druže Tito. Koritniki so jokali, pa ne za starim, jokali so nad negotovo usodo ter nad bodočimi razkritji svinjarij.

Enako danes!
Boli k. mafijo za enega vrtnega palčka. Težava je, da lahko kmalu pridejo vsi na vrsto.

Ampak danes bodo stvari potekale malo drugače. Hvala Bogu (pisano z veliko), da je nad nami Bruselj.

LuiIII ::

Sem malo bolj optimističen, a hkrati še vedno pričakujem še kakšnih 15 - 20 osebkov tranzicije v priporu do konca leta. Optimistično, a vendar bi moralo tako biti.

first_line ::

luli je izjavil:

Nič več ne pomaga. Malce me vse to dogajanje spominja na 80, kad je umro druže Tito. Koritniki so jokali, pa ne za starim, jokali so nad negotovo usodo ter nad bodočimi razkritji svinjarij.

Enako danes!
Boli k. mafijo za enega vrtnega palčka. Težava je, da lahko kmalu pridejo vsi na vrsto.

Ampak danes bodo stvari potekale malo drugače. Hvala Bogu (pisano z veliko), da je nad nami Bruselj.


Če bi vsaj kaj pomagalo. Ti naši politiki sploh nimajo več veze s politiko. Vse te kriminalce, povzerje in seronje bi bilo treba pozapreti. Meni je kar slabo če pomislim da plačujem davke, od njih pa ta golazen lepo brezdelno živi.

Daedalus ::

Zakaj pa jim ti ne zaupaš, ko menda dopuščajo da se "osumljenci/whatever" izogibajo obravnavam?


Quote, plis!

Sploh pa vaše vlečenje ven janše, ko so aretiral vašega omiljenega zmagovalca.


Mater, si pa res neumen na trenutke. Jaz sem zgolj povzel stanje v državi. In prihodnost, ki nas čaka na račun "elite", ki se nekak ne more izognit vpletanju v posle, ki jo pol pripeljejo na sodišče.

Volil pa nisem ne za enega, ne za drugega. FYI. Sam ajde, to ne pomaga vedno znova razlagat. Knee-jerk reakcija vernih folloverjev je pač, če nisi z nami, si proti nam. Anede?

Zakaj ga pa ne aretirajo in privedejo?


Nimajo cojones, če se pesniško izrazim.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Daedalus ()

imagodei ::

Priceless,

forumski desničarji se grejo spet "vaše" in "naše", pa delat primerjave med obravnavo Janša in Zokija.

Mislim, WTF? Kot da je važno, čigav je kdo? Vsi, ki jim bomo pravnomočno dokazal krivdo, sodijo v čuzo. In vsi, ki so v postopku na sodišču, se imajo za udeleževat razprav.

Če bodo Zokija strpali v čuzo, ne bomo za njim nič jokali. Po odzivih forumske desnice sodeč, pa bi izgubo (t.j. pravnomočno obsodbo) vašega Svetilnika hudo obžalovali. Saj, nenazadnje je on edini, ki se upa zoperstaviti silam kontinuitete, ne? No matter the price.
- Hoc est qui sumus -

luli ::

Ne jokaj. Nismo mi krivi, če ste si izbrali Jankovića. Sicer pa je zraven tega, da je pokvarjen, zraven še butl. Človeku, ki se hvali, da je s telefonskim klicem rešil problem lisic pač ne moremo drugače reči.

Daedalus ::

Volil pa nisem ne za enega, ne za drugega. FYI. Sam ajde, to ne pomaga vedno znova razlagat. Knee-jerk reakcija vernih folloverjev je pač, če nisi z nami, si proti nam. Anede?


Priceless... tole si bom kr v podpis naštimal.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

WarpedGone ::

forumski desničarji se grejo spet "vaše" in "naše", pa delat primerjave med obravnavo Janša in Zokija.

Janšo so privlekl vn desničarji?

ja, žalostna karikatura si postal. Pa mi nalimaš magari še PNG.
Zbogom in hvala za vse ribe

imagodei ::

luli je izjavil:

Ne jokaj. Nismo mi krivi, če ste si izbrali Jankovića. Sicer pa je zraven tega, da je pokvarjen, zraven še butl. Človeku, ki se hvali, da je s telefonskim klicem rešil problem lisic pač ne moremo drugače reči.

Kdo pa joka? :)) Očitno orgazmiraš na Zokijevo (domnevno?) aretacijo. Prej več tednov praktično ni bilo ne duha ne sluha o tebi, zdaj pa nenaden porast aktivnosti.

Tvoje mnenje, da se obdobje mafijske države končuje, ko pa imaš Predsednika vlade, ki se ne udeležuje sodnih razprav, na katerih je glavni obtoženec, ti pa tudi ne more biti v ponos. :D
- Hoc est qui sumus -

imagodei ::

WarpedGone je izjavil:

forumski desničarji se grejo spet "vaše" in "naše", pa delat primerjave med obravnavo Janša in Zokija.

Janšo so privlekl vn desničarji?

ja, žalostna karikatura si postal. Pa mi nalimaš magari še PNG.

Ah, ja, sori, W1... Na S-T pa res ne, sem bil nepozoren, potem ko sem prebral par komentarjev na drugih spletnih forumih. ;((

luli> "Funkcionarjem so ostali samo še nazivi na S-T."

Funkcionarjem nazivi? Like Persona non grata? Kakšen funkcionar pa si?
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

Gregor P ::

Morda primer iz Romunije, kaj sploh pomenijo takšne aretacije, nato pravnomočne obtožbe na simbolni ravni (vendar ne Janša ne Jankovič še nista prišla tako daleč, da bi ju poslali v zapor, če bosta seveda sploh česarkoli kriva). Tam je korupcija dejansko na vrhuncu in se jo poslužujejo domala vsi ker dejansko brez nje skorajda nič ne moreš doseči. Nato pa so nekega dne obsodili pomembnega političnega funkcionarja ter ga poslali (mislim, da samo za dve leti) v zapor, in od tega trenutka dalje si ostali funkcionarji (ne samo politični) kar ne upajo več sprejeti dvomljivih odločitev, ki so jih prej sprejemali kar po tekočem traku; sedaj vedno večkrat slišiš izjavo: "ne morem tega storiti, saj ne želim pristati v zaporu". In to je v njihovi državi dejansko velik napredek.

Seveda pa se ne sme zgoditi, da zaprejo nedolžnega, samo zato, da bi ustregli množicam.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

WarpedGone ::

Urad predsednika republike: "V zvezi s kriminalističnimi preiskavami na območju Policijske uprave Ljubljana, v katere je vpleten tudi gospod Zoran Janković, župan Mestne občine Ljubljana in predsednik stranke Pozitivna Slovenija, predsednik republike dr. Danilo Türk pričakuje, da bodo pristojni organi opravili svoje delo v skladu z zakonskimi pooblastili, ki jih imajo. Predsednik republike ob tem poudarja, da so državljanke in državljani pred zakonom enaki."


Pošteno in korektno.
Zbogom in hvala za vse ribe

francek1 ::

Dobro da ni rekel, da je to drugorazredna tema....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

lexios ::

LuiIII je izjavil:

Sem malo bolj optimističen, a hkrati še vedno pričakujem še kakšnih 15 - 20 osebkov tranzicije v priporu do konca leta. Optimistično, a vendar bi moralo tako biti.


Mal več kot 15-20 pa že, a?

r3dkv1c4 ::

WarpedGone je izjavil:

In kaj potem?
Pejt si še enkrat prebrat kaj je demokracija in strankarski sistem.



mi lahko ti poveš kaj je demokracija...imam občutek da se ti ne sanja najbolje....vsak "leader" je imel boljšo kvaliteto življenja svojih pajdašev kot sedaj ko raja iz dneva v dan manj v usta daje....je to demokracija po tvoje???

ljudska volja se v t.i. demokraciji ne izraža še manj pa upošteva...kar je najbolj žalostno je pa to da ljudje slepo verjamejo zahodnjaški politiki demokracije.

tpleko ::

24 ur "jankovič tv" da naslov: "kaj bi lahko pri jankoviču preiskovali policisti?". ja le kaj? imajo milijon in en razlog.
še en naslov: "policijske preiskave potekajo že cel dan na območju ljubljane in kranja", jankoviča pa sploh ne omenjajo.
še en naslov: "med pridržanimi še vedno jure in zoran jankovič". kot da sem jima godi krivica revčkoma, še vedno sta med pridržanimi.

WarpedGone ::

mi lahko ti poveš kaj je demokracija

Demokracija je sistem v katerem čimveč ljudi dobi to kar želi imet.

ljudska volja se v t.i. demokraciji ne izraža še manj pa upošteva...kar je najbolj žalostno je pa to da ljudje slepo verjamejo zahodnjaški politiki demokracije.

Pokaži na boljšo alternativo, ki ne vključuje gulagov oz. golih otokov ali pa povohaj kavo in odrasti.
Zbogom in hvala za vse ribe

tpleko ::

PaX_MaN je izjavil:

luli je izjavil:

Kljub največ glasovom so največji poraženci (luzerji).

Vsaj niso relativni poraženci ki jih 75% ljudi ne podpira in bodo zapovrh še bankrotiral slovence.
Bi reku da je Janković zlo dobr taktično odigral tole partijo.8-)


Jankovič ni nič taktično odigral tega. pričakoval je, da bo rinil skozi pogajanja kot diktator, pa se je mau uštel in so mu potencialni koalicijski partnerji ušli. on bi bil bolj kot za demokracijo primeren za diktaturo, tam bi mu pa šlo. tako kot njegovemu idolu titu.8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tpleko ()

Okapi ::

Prej več tednov praktično ni bilo ne duha ne sluha o tebi, zdaj pa nenaden porast aktivnosti.
Zdaj samo še telebanc manjka.;)

O.

PaX_MaN ::

tpleko je izjavil:

še en naslov: "med pridržanimi še vedno jure in zoran jankovič". kot da sem jima godi krivica revčkoma, še vedno sta med pridržanimi.

Jureta Jankovića so že izpustili na prostost.
:'(
Se sesuva k hišica iz kart!:D:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

medenko ::

No kaj bo narod od tega danes imel? Bo brezposelnost padla na 100.000 in manj? Bodo višje plače?

Spet ena izmed fars nesposobnih Vlad zadnjih 20 let+.

Double_J ::

Paxman

Jure je majhna riba...;)
Dve šivanki...

oldguy ::

medenko je izjavil:

No kaj bo narod od tega danes imel? Bo brezposelnost padla na 100.000 in manj? Bodo višje plače?

Spet ena izmed fars nesposobnih Vlad zadnjih 20 let+.


Ja, jutri ti bo padla kepa zlata na glavo, tako kot še ostalim 2 miljona slovencem, a nisi slišu, ejga?

Mislim, nesposobnost vlade ob strani, a se res najdejo taki cvetovi inteligence, ki v takšnile preiskavah očitno sumljivih posameznikov vidijo zgolj farso? Potem se pa še čudimo, kako nekomu uspeva 20 let skupaj nategovat ljudi na eno in isto vižo... Obup!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oldguy ()

WarpedGone ::

PaX_MaN:
Vsaj niso relativni poraženci ki jih 75% ljudi ne podpira in bodo zapovrh še bankrotiral slovence.

Nazadnje ko sm štel, je imela vlada relativno večino. Po sedežih v parlamentu in po številu glasov na volitvah.

A so ble vmes že kake nove volitve, po katerih je vlado oblikovala koalicija s 25% podpore?
Osnove ti niso jasne, osnove.

No, sam da je jurček že na svobodi. Vsaj malo veselja zate...
Zbogom in hvala za vse ribe

imagodei ::

Še enkrat disclaimer, da ne zagovarjam nikogar, ki krši zakon, pa naj bo naš, vaš, rdeč, rumen, vijoličast, Marsovec ali Vulkanec. Vsak naj spoštuje pravni red - vključno z udeleževanjem sodnih razprav in - če je krivda pravnomočno dokazana - naj gre tudi v čuzo.

That said: http://www.siol.net/novice/slovenija/20...

Zdi se mi za crknit smešno, kako podrobno novo vladno trobilo, SiOL, spremlja primer Jankovič. Nekateri v tej državi so res obremenjeni z drugimi. Očitno gre za hude osebne zamere, ki se rešujejo že vsaj 15 let na vse bolj podle načine. Ampak, kar zadevo dela res božjastno smešno je to, da se ena stran stalno pritožuje nad silami kontinuitete, raznimi političnimi strici in botri, posluževanja umazane igre... Ko se pa pojavi priložnost, pa se taista stran z vsemi sredstvi zažene secirat nasprotnike... Najsi bo to Majer s svojimi Trenirkarji, ali pa SiOL z minute by minute kirurško analizo stanja.

Manjkajo samo še brezplačniki.
- Hoc est qui sumus -

PaX_MaN ::

WarpedGone je izjavil:

Nazadnje ko sm štel, je imela vlada relativno večino. Po sedežih v parlamentu in po številu glasov na volitvah.

A so ble vmes že kake nove volitve, po katerih je vlado oblikovala koalicija s 25% podpore?

Kdo je pa o vladi govoril?
Znate spinat vi, znate.

WarpedGone je izjavil:

No, sam da je jurček že na svobodi. Vsaj malo veselja zate...

Pri vas pa spet tramal popušča, vidim.

Lonsarg ::

Ah, smešni ste. Ko se človek veseli prijetja Jankoviča(pa čeprav samo začasno kot je bilo z Zidarjem&Company) ga obtožite da je Janševik...

A pa se zavedate, da je v Sloveniji MNOGO ljudi kot sem jaz, ki mrzlimo tako Janšo kot Jankoviča in tudi vso ostalo mafijo? Tistega, ki je bolj mafija seveda bolj, saj ne rabiš bit genij, da vidiš kdo bolj sera.

Če Janša odreže peruti bivšo-komunistični mafiji, bo seveda naredil svojo mafijo o tem ni debate, to v bistvu probava že od 1990, pa nikoli ni bil zadosti na oblasti. Vseeno pa raje vidim, da se ti dve mafijski drevesi v sloveniji med sabo dajeta, kot pa da bi sodelovali in bi imeli še hujšo situacijo!

Double_J ::

Kdo so aretirani v današnji akciji?

Zoran Janković, njegova sinova Jure in Damijan, Jadranka Dakić, Uroš Ogrin in Zlatko Sraka.


http://www.delo.si/novice/kronika/kdo-s...

Na Delu so pa bolj objektivni kot na Dnevniku... tam je pisalo kako Jankovića ni med njimi.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Matako ::

Keyser Soze je izjavil:



Sam bi ga že davno tega pripeljal predse v spremstvu policije, če bi bil sodnik.


Dejansko te kot sodnika BK za prisotnost obtoženca, če tega izrecno ne zahteva postopek (pričanje ipd.). Saj ima zastopnika (odvetnik) - večino časa liki itak posedavajo na klopi.

Res ne vem, zakaj bi se moral sodnik glede tega sekirati. To se prepusti širši javnosti ;)
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

thramos ::

imagodei je izjavil:


Zdi se mi za crknit smešno, kako podrobno novo vladno trobilo, SiOL, spremlja primer Jankovič.


Sam res. Za dogodek, ko zmagovalca zadnjih volitev in župana prestolnice preiskuje policija, je dovolj članek na predzadnji strani časopisa.

Mimogrede, tudi na drugi strani dogodek zavzema vseh pet člankov na prvi strani.
««
17 / 68
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lokalne volitve (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25243036 (36556) SimplyMiha

Jankovicu je dolgcas (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Loža
1584213781 (181844) Pšenični

Več podobnih tem