» »

Zoran Janković

Zoran Janković

Temo vidijo: vsi
««
5 / 68
»»

solatko ::

thramos - Noben pameten ne voli stalinista!
Delo krepa človeka

jype ::

thramos> Na državnih volitvah (s stisnjenimi zobmi?) volijo kogarkoli samo ne človeka, kateremu se očitajo zelo podobne stvari kot prvemu.

Kako to misliš, zelo podobne? Glede na to, da gre za istega človeka, očitno iste.

Smurf ::

francek1 je izjavil:

Tegale na viškem koncu imenujejo Sandokan, očitno je še kak pameten "u Lublan"...

Ki zelo dobro argumentira svoje mnenje a ne :).

Če ti zgleda pijan klošar pameten... hja... pol imamo verjetno čisto nasprotne definicije pameti.

thramos ::

jype je izjavil:

Kako to misliš, zelo podobne? Glede na to, da gre za istega človeka, očitno iste.


Hej - ne se name spravt, samo povzemam argumente levičarjev, zakaj volijo kuščarja.

jype ::

Praviš, da so tisti, ki Jankovića volijo za župana (še vedno me zanima, kakšno alternativo imajo) na parlamentarnih volitvah s stisnjenimi zobmi volijo kogarkoli, ki ni Janković.

thramos ::

Narobe razumeš. Preberi si npr. kakšno temo o lanskih volitvah.

Ramon dekers ::

thramos je izjavil:

Zanimivi so tile levičarji ... na županskih volitvah s stisnjenimi zobmi volijo nekoga, kateremu se očita marsikaj (ampak dela - zapre kakšno ulico). Na državnih volitvah (s stisnjenimi zobmi?) volijo kogarkoli samo ne človeka, kateremu se očitajo zelo podobne stvari kot prvemu.



Če pa G. Zoran Dela. V primerjavi z njim vsi v Sloveniji stojimo na mestu, samo on pa se premika da ne rečem kar šprinta. Sami lenuhi so v Sloveniji, saj je samo G. Zoran Jankovič sposoben delati.

Če bi bili vsi tako delavni kot G. Zoran Jankovič v Sloveniji recesije sploh ne bi bilo ampak bi se lahko kosali s Kitasko.

Sicer pa vsak voditelj bi si želel takšnega (bolnega) naroda.

Zgodovina sprememb…

jype ::

thramos> Narobe razumeš. Preberi si npr. kakšno temo o lanskih volitvah.

Mislim, da narobe razumeš. Med Jankovićem županom in Jankovićem predsednikom vlade je razlika ogromna.

Ramon dekers> Sicer pa vsak voditelj bi si želel takšnega (bolnega) naroda.

Dokler mi vsaj eden ne predlaga alternative za Jankovića, kar se mene tiče očitno vsi zgolj mešate drek, ker vam ni všeč mehki č na koncu njegovega priimka.

Ramon dekers ::

Dokler mi vsaj eden ne predlaga alternative za Jankovića, kar se mene tiče očitno vsi zgolj mešate drek, ker vam ni všeč mehki č na koncu njegovega priimka.


jaz bi imel tudi takšno delo da bi zaprl ulico in potem bi vsi o meni govorili kako priden sem:))

nejclp ::

Potem pa kandidiraj, glede na to, da meniš, da je narod bolan, boš mogoče celo izvoljen.

thramos ::

jype je izjavil:

Mislim, da narobe razumeš. Med Jankovićem županom in Jankovićem predsednikom vlade je razlika ogromna.


Prav imaš. Kakšna pa je?

Ramon dekers ::

nejclp je izjavil:

Potem pa kandidiraj, glede na to, da meniš, da je narod bolan, boš mogoče celo izvoljen.



ne morem, nisem na ić, večinsko prebivalstvo pa vemo da podpira svojega "brata".

nejclp ::

Ramon, lepo si demonstriral tvojo težavo in potrdil, kar je napisal jype, da mešaš drek, ker ti ni všeč mehki č na koncu Jankovičevega priimka. Mešaj še naprej in lep dan želim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Ramon dekers ::

tako kot je izjavij zizek: zakaj bi spreminjali nekaj, kar je dobro!

jype ::

thramos> Prav imaš. Kakšna pa je?

Eno je šerif, drugo pa diktator.

-valvoline- ::

igor0203 je izjavil:

Da ne bo takih kregov...dajte napisat kaj so v svojem mandatu naredili Vika, Danica in Zoki? Pa lahko potem primerjamo kdo je več naredil.

Koj k**c je pomembno kdo je kaj naredil? Janukovič pravite največ,a je to naredo z svojim denarjem? Vse gratis za občino?

Zgodovina sprememb…

lexios ::

Eno je šerif, drugo pa diktator.


:)) Po tej logiki bi bil Putin čist OK premier! V Sloveniji!;)

...al pa Stalin, če hočeš!;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

jype ::

Ja, sej zdej ga mamo.

thramos ::

Vidite no, za kogarkoli od naših glasujemo, pa če je kriminalec, ponarejevalec ali pa kanibal, množični morilec, vedno smo glasovali bolje, ker na drugi strani je ... čisto zlo.

lexios ::

Ja, sej zdej ga mamo.


Kar je po tej logiki, čist OK, kot praviš "kot župan [/premier] se je do zdaj prima obnesel in je zarad mene komot še naprej, tut če nimamo še enih volitev." Kje je problem?:))

jype ::

lexios> Kar je po tej logiki, čist OK, kot praviš "kot župan [/premier] se je do zdaj prima obnesel in je zarad mene komot še naprej, tut če nimamo še enih volitev." Kje je problem?:))

Problem je v tem, da je najboljša izbira za župana človek, ki ga nočemo imeti za župana.

thramos> Vidite no, za kogarkoli od naših glasujemo, pa če je kriminalec, ponarejevalec ali pa kanibal, množični morilec, vedno smo glasovali bolje, ker na drugi strani je ... čisto zlo.

Povej mi, kdo je na drugi strani?

thramos ::

Kje?

lexios ::

Problem je v tem, da je najboljša izbira za župana človek, ki ga nočemo imeti za župana.


Kako ga nočete za župana, če pa "se je do zdaj prima obnesel in je zarad mene komot še naprej, tut če nimamo še enih volitev"?;((

Še več! Ne le, da se je prima obnesel, v primerjavi s prejšnjimi županjami baje ...

Povej mi, kdo je na drugi strani?


Na drugi strani je Stalin! Ki pa je po tvoji logi v nekem lokalnem merilu (kar Slovenija v primerjavi z Rusijo je) čist OK šerif. Tko k Janko v Ljubljani! Povej mi kdo je še alternativa? Kučan?;((

Dej se odloč - je "Janko" good guy v vlogi šerifa? Ker če je, pol ne vidim razloga, da to ne bi bil tudi "Stalin" - dokler je šerif, nič več!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

jype ::

Se mi je zdelo, da ste neresni. No, Janković ima očitno proste roke bit župan.

thramos ::

Ne res, na kateri drugi strani? Ne dela Google, al kaj? Kandidate in njihove "programe" najdeš v par sekundah, zato ne vem, kaj te zanima?

jype ::

thramos> Kandidate in njihove "programe" najdeš v par sekundah, zato ne vem, kaj te zanima?

Katerega kandidata priporočate, ker tisto, kar ima večina napisanega pod programi, se meni zdi wishful thinking, ne pa program.

lexios ::

Si premislu?;((

Dej se odloč - je "Janko" good guy v vlogi šerifa? Ker če je, pol ne vidim razloga, da to ne bi bil tudi "Stalin" - dokler je šerif, nič več!

jype ::

Ne, ni good guy.

Raje bi koga drugega, pa med kandidati ne vidim nikogar, ki ne bi bil bistveno slabši - vsa korupcija, pa nobenih rezultatov.

Ramon dekers ::

vsak je sposoben spreminjati zemljisca in zapirati ulice, nima pa vsak te srece da dejansko lahko ustreze vsem. Slovencu se zdi fino ker zapira ulice, srbu ker je naredil stadion, bosanci pa mu bodo za dzamijo. Poleg tega ima lep priimek. Wehrmacht je potreboval zato ns hago.

jype ::

Ramon dekers> Slovencu se zdi fino ker zapira ulice, srbu ker je naredil stadion, bosanci pa mu bodo za dzamijo.

Skratka super, vsi dobimo vse.

Truga ::

Blisk je izjavil:

Vsak, KI NE KRADE je boljši!

Takih pri nas menda ni. V politiki v MOLu vse kar je vazno je price/performance. Oziroma natancneje zapravljeno/narejeno. Kradejo baje tko vsi (kar je narobe, upam da se jih cimprej vse zapre, ce res kradejo), tako da moras izbrat tistega ki bo za vsak zapravljen dinar naredil najvec. Zaenkrat je to "Zoki", pa ne zato ker bi on bil nevemkaj, ampak zato ker ima v svetu strokovnjake ki delajo zanj, in program ki ni zanic, in ga dejansko tudi izvaja.

Meni se zdi v redu da ni postal premier, mislim da ni primeren za to vlogo. Za zupana Ljubljane? Jah, dokler ne bo boljsega kandidata, ne vidim razloga zakaj ne. Njegove predhodnice so glihtko zapravile vec ali manj ves proracun (ki je bil takrat se znatno vecji), premikalo se ni pa prakticno nic.

francek1 ::

Smurf je izjavil:

francek1 je izjavil:

Tegale na viškem koncu imenujejo Sandokan, očitno je še kak pameten "u Lublan"...

Ki zelo dobro argumentira svoje mnenje a ne :).

Če ti zgleda pijan klošar pameten... hja... pol imamo verjetno čisto nasprotne definicije pameti.

No, počakaj na prve poplave, potem pa komentiraj...je pa res žalostno, da pijan klošar brez osnovne šole ve več od samooklicane smetane...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Ramon dekers ::

No, počakaj na prve poplave, potem pa komentiraj...je pa res žalostno, da pijan klošar brez osnovne šole ve več od samooklicane smetane...


jp, nobene propagandne mašinarije ne potrebuje, če ima takšen narod. Kot sem rekel, kdo si ne bi želel tako naivnega če ne že butastega naroda.
Tako kot Tomaž Drolc, on tudi dela, ta je sedaj s priznanjem o podkupovanju postal še junak naroda.
Dajmo se raje smejat, ker izgubljati živce v butalah je nesmiselno.:))

PaX_MaN ::

Matako ::

Zokija nam bodo politično likvidirali! :'( Kaj bo z našim mestom, ko ga več ne bo? Najprej Mikija (Kunstlja), zdaj pa še Zokića. Pogubljeni smo!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

D3m ::

BMK, kaj bo pol.
|HP EliteBook|R5 6650U|

ahac ::

V politiki v MOLu vse kar je vazno je price/performance. Oziroma natancneje zapravljeno/narejeno.

Njegove predhodnice so glihtko zapravile vec ali manj ves proracun (ki je bil takrat se znatno vecji), premikalo se ni pa prakticno nic.

Po tej enačbi je šlo takrat za deljenje z 0. :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Karaya 52 ::

Zoki znova vnasa veselje v sobotno popoldne z intervjujem. Odklikajte do Financ, ce zelite izvedeti vec!

V tokratni stevilki preverite kako se Zoksus spopada s postvolilno depresijo, kaj meni o svojem zlahtniku Virantu in kaj sporoca organom pregona!

-Novi vladi sporoča, da z njim ne gre češenj zobat
-Janković je prepričan, da bo postopek proti njemu ustavljen
-"Naredili smo za milijardo investicij, mi se pa pogovarjamo o sto tisoč evrih."
-"Ne bom začel uporabljati računalnika pri 59 letih".
-"Če bi bile danes, nekaterih strank ne bi bilo več v parlamentu. Volilci se ne bi pustili prevarati"

Ramon dekers ::

-"Ne bom začel uporabljati računalnika pri 59 letih".


ta je zgodovinska!

francek1 ::

-Novi vladi sporoča, da z njim ne gre češenj zobat

A v zaporu imajo češnje?
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Gregor P ::

Mi morda kdo lahko razloži naslednje; v primeru poslanca Simčiča je bilo rečeno

RTVS: Bo DeSUS Simčiča branil še tri mesece, da ne bo nadomestnih volitev?
Nekdanji predsednik parlamenta Pavel Gantar je za TV Slovenija izpostavil določilo v zakonu o volitvah, kjer je zapisano, da če poslanec odstopi s svoje funkcije prej kot v šestih mesecih po izvolitvi, se v volilni enoti, kjer je bil izvoljen, izvedejo nadomestne volitve.

18. člen
Nadomestne volitve se opravijo tudi, če poslancu preneha mandat, ker je odstopil prej kot v šestih mesecih od potrditve mandata.


Kako pa je to sedaj v primeru Jankoviča, če zmaga na volitvah za župana?:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

amigo_no1 ::

Oboje hkrati ne mora biti verjetno, sploh ne župan glavnega mesta.

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

Kako pa je to sedaj v primeru Jankoviča, če zmaga na volitvah za župana?
Enako.

O.

Gregor P ::

Tako sem si tudi mislil, le zanimivo je, da se tega v tem primeru sploh tako ne izpostavlja, torej da bi lahko imeli v Sloveniji v kratkem še več nadomestnih volitev:8)

P.S.: seveda sta primera Simčiča (afera s spričevalom) in Jankoviča (morebitna zmaga na županskih volitvah) drugačna
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Okapi ::

Razlika je v tem, da Desus za razliko od PS za zmago na nadomestnih volitvah nima šans.

O.

Gregor P ::

Morda res, čeprav za DeSUS vedno govorijo, da nimajo šans, potem jim pa čisto vedno uspe priti v parlament s kar nekaj poslanci.

Po drugi strani pa se tudi PS ni ravno izkazal in če drži o tem, da Jankovičevi volivci stavijo samo na zmagovalce, morda tudi zmaga PS ni čisto samoumevna.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Gregor P ::

Popravek, očitno sem mislil napačno:8):

Odmevi na RTVS, Dušan Vučko, direktor službe Državne volilne komisije (od 19:50 naprej)

Torej v Jankovičevem primeru ne gre za odstop (poslanca po šestih mesecih po potrditvi mandata), ampak za druge razloge, ko ne pride do nadomestnih volitev; in v tem primeru poslanca, ki je bil izvoljen za župana, nadomesti poslanec iz istoimenske liste, ki bi bil izvoljen, če prvi poslanec ne bi kandidiral.:)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Looooooka ::

Sploh ne vem zakaj take poste komentira folk, ki ni iz Ljubljane.Kaj se vas tole sploh tice?A mene briga kaj dela zupan Trzica?Ne...zarad mene ce tam glasujete za 80 letnega travestitskega alkoholika.Not my business.

Gregor P ::

Na koga točno se nanaša tvoje bentenje?:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Karaya 52 ::

Loooka, pissed off na svet odkar se je Zoki zmotil pri stetju. 28 + 10 + x. Drugace je MOL proracunski porabnik in se nas se kako tice ko so na zupanskih mestih zapravljavci, ki merijo uspesnost po velikosti investicij. Sploh ce je zaradi njihovih poslovno politicnih praks NLB v se vecjem dreku in ce zapirajo avtoceste, ki niso njihova last.
««
5 / 68
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lokalne volitve (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25242082 (35602) SimplyMiha

Jankovicu je dolgcas (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Loža
1584212280 (180343) Pšenični

Več podobnih tem