» »

Miška Logitech

Miška Logitech

sostarpof ::

Dober dan!

Jaz imam pa probleme z miško Logitech, in ta problem je ta da mi ne deluje desni gumb na miški! Pa je prej lepo delalo samo zdaj nekaj zafrkava..
Če kdo ve kakšno rešitev naj mi prosim pove..

LP!
Štefc

Gray_Warden ::

kupi novo miš. verjetno se ti je plastika obrabila.


če nočš zapravljat pa daj miško narazn in tja prilepi kak košček plastike...vendar verjetno ne bo lepo stalo.

sostarpof ::

Ja sam se sliš kokr da klika sam ne prime ne..

Gray_Warden ::

imaš kak drag model da se sekiraš zaradi miške ali neko osnovno za 10 eur?

če je osnovna za 10-20 eur ne kompliciraj in kupi novo. Miška se pač obrabi in neha delat...

tt1024 ::

Kater model miške, stikalo ti je crknilo, da se zamenjati strošek je pa odvisen od samega modela miške (koliko je dela z razstavljanjem in sestavljanjem).

sostarpof ::

tt1024 je izjavil:

Kater model miške, stikalo ti je crknilo, da se zamenjati strošek je pa odvisen od samega modela miške (koliko je dela z razstavljanjem in sestavljanjem).


Model miške je Logitech MX518 Optical. Problem je pri razstavljanju, ker se mi zdi da je to le plastika zlimana skupaj, saj sem jo hotel odpreti pa bi prej kaj polomil kot kaj odprl.

tt1024 ::

Cena za menjavo stikala na servisu je tam od 12-15 eur. Ni zlimana, vijaki so pod tistimi nogicami (drsniki) ki se jih da lepo pazljivo odlepit.

sostarpof ::

Aha no dobro..Sej čejo nebom dal na servis jo bom sam uštimal al pa bom koj novo kupu..

sostarpof ::

Aja me pa zanima, če mogoče kdo ve, da bi recimo to stikalo naročil? Ker sm jo zej fajn odprl in bi mogu samo stikalo odspajkat pa novo zaspajkat nazaj..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC miška z 2 koleščkoma

Oddelek: Pomoč in nasveti
214991 (4445) zavajon
»

kero drago miško

Oddelek: Kaj kupiti
427101 (6135) tikitoki
»

Stvarna napaka (miška)

Oddelek: Pomoč in nasveti
262921 (2363) tomaz-
»

Večkratni kliki namesto enojnega

Oddelek: Pomoč in nasveti
282348 (1470) Glugy
»

Miške

Oddelek: Kaj kupiti
132933 (2599) dwinxp

Več podobnih tem