» »

S katerimi igrami se kratkočasite na telefonu?

S katerimi igrami se kratkočasite na telefonu?

Jst ::

Oziroma katera igra je vredna tisi drobiž? Zmeda je takšna, da nikoli ne moreš vedeti, če je igra v redu.

Kolega je kupil eno racing, Asphalt 6 se mi zdi, pa ni vredna tistega drobiža, ker pravi, da jo je po tednu dni, zagnal samo še ene parkrat. Pa še prvi teden, ko jo je igral, je rekel, da je zelo težko se privaditi na kontrole.

Danes sem videl GTA 3, baje je kar cela igra. (Opisi pa pravijo razočaranje zaradi kontrol.)


---

Jaz imam inštaliran samo Texas Holdem Live Poker, igraš z živimi igralci in je kar zabavna. Bi pa tudi kakšno 3D igral...

Torej, kaj igrate?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Dr_M ::

Meni so za android dobre:
X Construction, Bridge Arcitect, Osmos, Drag Racing (free), Robo Defense, Base Defense, Sentinel, Tower Raiders (ce so ti tower defense spili dobri, so teli najboljsi), Alchemy premium, Blow up, Apparatus, Great little war game...

KoMar- ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

Jst ::

Riptide gp zgleda obetavno na tistem filmčku.

heh, dicer pa prvi komentar dosti pove:
Runs great on my Asus Transformer Prime. PS3 Controller works well, as do tilt controls. With the PS3 Controller, and HDMI out to my TV, I forget sometimes that this isn't running on a game console. Love the splashed water effects! Keep quality games like this coming please!



---

Asphalt 6 ti je dobra dirkačina? Meni so kontrole čist mim. Če si nastaviš, da je leva stran zaslona levo, desna desno, potem je od Sensetivity-ja odvisno, če boš speljal ovinek. Ne morš no.

Sem pa na Nokiji N95 8GB igral tudi eno Gameloftovo igro, Asphalt 3/4/5, nekaj od tega. Tam je bilo vsaj kul igrati, ker si imel tiste dodatne tipke, če si telefon slidal v "music mode."


---

Drugače pa thanks za predloge; če bi pri kakšni napisal stavek ali dva bi bil še bolj vesel...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

francek1 ::

Do zdaj nisem kupil nobene igre in je tudi ne bom. Ko res ne vem, kaj delat, streljam jabolko (Shoot the Apple). Za andriodovce pomenljiv naslov...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

para! ::

Nazadnje sem nabavil Boost 2 (ne vem kako se imenuje verzija za android). Precej kul za dolgočasenje.

Boost 2 @ iTunes
Death before dishonor!

neo ::

Šah in samo šah.
Neo's

LapD ::

cut the rope za kratkočasenje pa angry birdse včasih ... ko je bla akcija za 10 centov sem sicer vse pokupil ampak ne vem če sem že katero zagnal :)
web&motion designer

HighBane ::

šah, sudoku pa 2D Splinter Celle

amacar ::

Asphalt 6 je čist solidna dirkačina, sem jo obrnil, na kontrole se enostavno navadiš, izbereš tiste ki so ti najbolj všeč.

Sicer pa ne vem zakaj enostavno ne dobiš igre s travnika, in če ti je všeč pod 15 minutah jo kupiš.

Od teh ko jih niso našteli, so meni recimo dobre še:
real racing 2
six guns
fifa 12
eternal legacy
dungeon hunter 2
hero of sparta 2
nyxquest
spymouse
.
.
.

gendale ::

hecno da ni še noben napisu igre https://market.android.com/details?id=c...

lepo se igra na touch screenu, ne kuri baterije, zanimiva
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

amacar ::

Ker smo se tega naigrali že na win95 :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre iz windows 10 Store

Oddelek: Igre
5687 (627) Izi
»

Najboljše igre za integrirano grafo :)

Oddelek: Pomoč in nasveti
404326 (3385) D3m
»

igre za zabijanje časa

Oddelek: Igre
499902 (8082) crniangeo
»

OUYA - Revolucija konzol ! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10017877 (13486) BaToCarx
»

Adobe obljubil še vsaj 5 let aktivnega razvoja za Flash

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
164894 (3503) garamond

Več podobnih tem