» »

Forma z dvema gumboma in različnimi stranmi

Forma z dvema gumboma in različnimi stranmi

psychoP ::

Poizkušam naredit naslednje:
forma ima neka polja in svoj gumb 'submit' ki odpre stran definirano action="submit.php".
Nato je v formi še en gumb, kateri ima ime 'predogled' in bi v novem oknu odprl stran z imenom 'predogled.php'

poizkusil sem naslednje:

function odpriOkno(forma,stran,width,height) { 
	OpenWin = this.open(stran, "novo okno", "toolbar=no,menubar=no,location=no, scrollbars=no,resizable=no, dependent=no,directories=no, width=" + width + ",height=" + height + ",x=50,y=50"); 
	document.forms[forma].submit();
}

in koda povezave oz. forme:
<form name="moja_forma" action="submit.php" enctype="multipart/form-data" method="post">
    <input type="text" name="mon1" id="mon1" value="" size="5"/>
    <input type="button" value="novo okno" onclick="javascript:odpriOkno('moja_forma','predogled.php','450','400');" title="Predogled forme" />
    <input type="image" name="submit" value="Submit" src="submit1.png" onmouseover="this.src='submit2.png';" onmouseout="this.src='submit1.png';"/>
</form>


V tem primeru mi potrdi prvo formo (default action) in novo okno odpre vendar brez posredovanje vsebine forme.
Želja je, da osnovna forma ostane in se ob 'predogledu' samo odpre novo okno, v katero so posredovani podatki iz forme in tam obdelani.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

c# form

Oddelek: Programiranje
131751 (1265) FuI2cY
»

Download vsebine strani s JS

Oddelek: Izdelava spletišč
472390 (1688) MrBrdo
»

JavaScript prevrjanje vsebine v poljih

Oddelek: Izdelava spletišč
5771 (689) iMark
»

gumb ... v tabeli

Oddelek: Programiranje
121534 (1236) lejka
»

[c#] enostavna Igrca -> poraba procesorja 95%

Oddelek: Programiranje
192089 (1453) elKaktus

Več podobnih tem