» »

HTC evo 3D praksa

HTC evo 3D praksa

jmlina5 ::

zdravo,
zanima me, če ve kdo kaj o HTC-ju 3D iz prve roke (ga že ma, ga uporablja, je zadovoljen z njim ...), skratka zanima me vaše mnenje, predvsem pa kakšen je zaslon, fotoaparat in baterija, in pa če je kdo slučajno primerjal s kakim drugim mobitelom, ga lepo prosim za njegove rezultate. Hvala.

cebelar123 ::

Jaz sem ga malo stestiro v trgovini. Imel sem velika pričakovanja in na koncu bil rahlo razočaran. Da si uspeš telefon nastavit pred oči tako, da je slika 3d sem se pošteno namučo. Na koncu pa sem imel telefon nekako 15 cm pred nosom za 3D efekt in zraven najbrž izgledal kot napol slep, če me je kdo pogledal. Ko si uspeš nastavit telefon, da je 3d slika užitna je efekt kr soliden, čeprav se vidi da je to pač prvi telefon s to tehnologijo in je vse skupaj še v povojih. Mislim da letos prideji že druge generacije 3D telefonov. Sploh si ne znam predstavljati, da bi komu reko glej kak sem vredi 3d slike naredo, ker bi tista oseba najbrž nebi dolgo vztrajala pri nastavitvi telefona za 3d efekt. Aja pa zelo stresno je za oči, sploh če telefona nimaš dovolj blizu,saj vso vidno polje za telefonom zelo utruja oči katere ne vedo čemu naj se prilagodijo.
To so moje ugotovitve, čeprav nimam tega telefona. Upam da bo kdo povedal kaj več, sploh kako boljšo izkušnjo.

eales ::

@cebelar123
V kateri trgovini pa ga imajo razstavljenega? Me mika da bi ga tudi sam kupil, vendar bi ga rad prej malo "stestiral".

cebelar123 ::

Jaz sem ga v avstrji slučajno. Drugače pa 100% vem da maš v simobilovih poslovalnicah LG Optimus 3D po moje ni neke velike razlike.

peter_ki ::

Lep pozdrav

Lastim si ga od srede 22. Lahko povem iz prve roke da je telefon odličen za svojo trenutno ceno. Ni zatikanja, hiter zagon , lep vmesnik visoka resolucija, hitrost ...
V roki je telefon tudi dosti lepši kot na internetu (kar pozabiš na tiste okrogle gumbe).

Telefona nisem jemal zaradi 3D, zato sem tudi zadovoljen z njim. Pred tem sem si lastil samsunga in površnosti s strani podpore več nebom kupil.

Za ostale inf me kontaktiraj

xardas ::

^+1.

Razočaran sem samo zaradi kamer...niso ravno vrhunske, vendar me to ne moti, saj je telefon drugače prav v redu.

jmlina5 ::

peter_ki je izjavil:

Lep pozdrav

Lastim si ga od srede 22. Lahko povem iz prve roke da je telefon odličen za svojo trenutno ceno. Ni zatikanja, hiter zagon , lep vmesnik visoka resolucija, hitrost ...
V roki je telefon tudi dosti lepši kot na internetu (kar pozabiš na tiste okrogle gumbe).

Telefona nisem jemal zaradi 3D, zato sem tudi zadovoljen z njim. Pred tem sem si lastil samsunga in površnosti s strani podpore več nebom kupil.

Za ostale inf me kontaktiraj

saj tudi jaz ga ne mislim vzet zaradi 3D-ja, ampak pač je dal mobitel izredno nizko ceno (splošna akcija - 209€), le v primerjavi z drugimi telefoni se mi ne zdi bok ve kaj, zaradi zaslona in kamere se izogibam nakupu, ker so zasloni baje pri HTC-jih bol tak tak, boljši so (kaj se barv tiče) AMOLED (te nove sony-ve ne poznam), kamera pa se mi ne zdi nič posebnega (5 MP, xperia s pa ma 12 npr.), pa še ločljivost ni velika. Ker telefon pa si imel prej?

SLO_Matej ::

Kolikor sem si ga jaz imel priliko ogledati in primerjati z Omnio 7, sem opazil, da je ločljivost zaslona slaba. Skratka zaslon ne prepriča, nikakor ne tako kot Samsungov Super AMOLED, ki ima na Omnii 7 napram Evu 3D odlično ločljivost, kolikor sem si ju ogledal, ko sem ju držal v rokah. Pa tudi zvočnik ne prepriča najbolj, saj ima Omnia 7 glasnejši in veliko čistejši, kakovostnejši zvok.

To je moje mnenje, ko sem se malo poigral s prijateljevim Evom 3D.

Izaso ::

Se pravi če se odločam med tem HTCjem in Samsungom, je boljše da se odločim za Samsung?

jenxi ::

Pozdravljeni!

Tudi meni se EVO 3D zelo dopade, zanima pa me, če ga je kdo kupil na mimovrste, kaj točno je v kompletu? Na njihovi strani piše da so zraven samo navodila, kar je pa malo čudno.

LP,
jenx


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup HTC EVO 3D

Oddelek: Mobilne tehnologije
445084 (2521) Master_Yoda
»

HTC Evo 3D vs. Samsung Galaxy Nexus

Oddelek: Mobilne tehnologije
224844 (4545) Alessio983
»

Samsung omnia 7 ali HTC Evo 3d

Oddelek: Mobilne tehnologije
223762 (3361) SLO_Matej
»

Htec evo 3d - slovenščina

Oddelek: Mobilne tehnologije
91006 (752) oberskitona
»

Kakšen mobitel imate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6714417 (11980) Thunder wave

Več podobnih tem