» »

Navigacija za tovorna vozila

Navigacija za tovorna vozila

Newholland ::

Kupujem navigacijo za tovorna vozila (uporabljal jo bo oče).

Gledam pa garmina nüvi 465t in pa dēzl 560lt. Zanima me predvsem v čem je razlika, razen cene.
Zanima me tudi ali so nadgradnje kart in takšne ali drugačne posodobitve plačljive. Z navigacijami nimam izkušenj, zato je vsaka informacija dobrodošla. Navigacija se bo uporabljala v sloveniji za sosednje držav, tudi srbija in še kakšna nemčija in Švica.

Vglavnem, na dan z informacijami :)

Lp, newholland

DrSergioDJ ::

...

Newholland ::

Sem tudi tega gledal ja. Sedaj se ja samo za odločiti, vendar ne vem za kiro bi se, zanimajo me prednosti in slabosti enih in drugih.


Lp, NewHolland

SLO_Robert ::

Navona ne kupuj , sem imel N760 ne truck , in je ful slabo lovil satelite .Sem se enkrat peljal na rudnik iz BTC smeri , da sprobam Speedcam pred tunelom , in je že 2km prej zatežil "GPS signal je izgubljen" , pridem iz tunela in grem desno proti barju in me nazaj prklop šele pred izvozom za center en naprej od rudnika WTF .Pol sem se enkrat peljal iz Viatorja domov za Bežigrad , in je ene petkrat zgubu signal . In da greš s takim kršom v New York k so 300 metrske stolpnice popušiš , ne kupujte

SLO_Robert ::

drgač imaš pa na temu forumu mojstre

Newholland ::

Aha tako torej... No na alter sem se pa pred cca 10 min registriral pod imenom Zust :), no vseeno hvala za inf.

lp, NewHolland


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HP Envy - zmrzuje in se pregeva

Oddelek: Pomoč in nasveti
111291 (1098) Mesar
»

Svinc ...

Oddelek: Loža
386844 (5559) energetik
»

Avtomobilski akumulator + multimeter

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
3330579 (28193) Newholland
»

Kako namestiti Windows 7 na DVD/USB?

Oddelek: Pomoč in nasveti
103537 (3356) Newholland
»

Katera navigacija: Navon, Navigon ali Garmin?

Oddelek: Kaj kupiti
206768 (5862) TheoryX

Več podobnih tem