» »

LG 32X @ 40X = 16X?

LG 32X @ 40X = 16X?

msmiha ::

Mam problem. Flešal sem LGjev 32X pekač na 40X. Pekač bi seveda naj writtal hitreje vendar se je zgodilo ravno nasprotno pekač, peče ko dam na brzino 40X z samo 16X, v bistvo sem zadevo poslabšal. Sedaj je pa fora tudi če hočem flešnt nazaj mi javi da se ne da flešat med različnimi pekači. Kaj naj naredim? Čudno je pa to da je moj frend naredil isto in mu lepo writta na 40X z istimi CD mediji.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Gejmer ::

Ne popravljal ce ni pokvarjeno.
Ne updataj ce nerabis.
Nanda yo?

msmiha ::

Slab odgovor to jaz tudi vem in sem mel včasih celo v podpisu napisano. Vendar sem potem to vrgel ven iz enega samega razloga. To je vendar SLO-TECH. Kar pomeni da ponavadi tukaj vsi nekaj modificiramo, overclockamo, popravljam tudi če ni pokvarjeno:D, če me razumeš kaj mislim s tem:\
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

BendeR ::

Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Heh z opisim si trofo v polno.:D
:=)

Gejmer ::

Brezveze.Nikol nisem navil procesorja in nikol se mi nič ni skurlo.Vsi hepi.
Nanda yo?

msmiha ::

Pač eni bi radi stisnili iz vsake komponente kar se da sicer me pa itaq ne moti se bom že enkrat ko se mi bo ljublo zraven usedo pa stvar nazaj flešno al pa bom na kakem drugem forumu vprašal.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

boštjan ::

jaz pravim,če maš denar se z takimi zadevami lahko špilaš in se na garancijo požvižgaš

V-i-p ::

dajte no, msmiha je lepo vprašal in verjetno pričakuje kakšen pameten odgovor, ne pa da ga zdaj matrate s takimi, kajti res je, to je vendar slo-tech. Smo ali nismo? >:D >:D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

boštjan ::

po moje je zahaklo slabi firmware,zakaj pa ne gre nazaj pa nemam pojma.jaz osebno sem tu ker je dosti folka in je pomoč takoj na dlani.nimam dnara,da bi se izživljal nad komponentami in jih tako uničeval po nepotrebnem.da pa se razumemo,nimam nič proti O/C.Škoda da ni trgovine,kjer bi se taka roba prodavala.

msmiha ::

Eh vaše pomoči ne rabim, ker tak noben ne ve kaj bi povedal. Bom že enkrat popravil ko se mi bol ljublo pa bom mel veliko CDjev za writtat. Drugače pa tudi jaz nimam denarja. Samo dokler je pa garancija pa upam naredit kar koli. Če se ne bo dal popravit ga bom pa itaq skuro pa zamenjal pod garancijo. To sploh ni noben problem. Na takšen način sem že zamenjal celi računalnik;). Drugače pa kaj vam čem rečti drugega kot to, da bom zmeraj overclockav in modificiral dokler bo pod garancijo:D pa mejte še eni ne vem kako mnenje o tem:|, če prav takega mnenja nisem pričakoval od uporabnikov ene takih strani kot je Slo-Tech.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Mr.B ::

Znajdi se ! Sej veš skuri zadevo , pa ti nej dokažejo glede garancije in flešeranja.

Drugače bi rekel tako da do sedaj ni nihče kej hitreje zapekel z 32x ali 40x. Paše mediji , ki bi delali zaneslivo priteh hitrostih niso tako poceni.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smartbuy - nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
776260 (4171) pingo76
»

TEAC W540E mi prepočasi peče ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
524453 (3496) sidney
»

uniceni CD-ji pri peki z Nerotom

Oddelek: Pomoč in nasveti
241478 (1030) City
»

Asus CD-RW

Oddelek: Kaj kupiti
301422 (1154) romci1
»

Vaše izkušnje z raznimi CD-RW pogoni prosim (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
605572 (4565) ender

Več podobnih tem