» »

formatiran disk, kako dobit nazaj podatke?

formatiran disk, kako dobit nazaj podatke?

malinavc ::

Torej, po pomoti (ne spraševat kako) sem formatiral drugo particijo, zdej sem že ene par programov za kao file recovery probal, pa ni bilo željenega uspeha, zdej ma pa zanima, če ima kdo od vas kakšno pametno idejo, oz. kr link do nekakšnega programa, seveda nek shareware al pa freeware (lol)
...odvisno s katere perspektive gledamo...
  • premaknilo: bastadu ()

krucymucy ::

Sam sem na googlu najdu nekaj progijev in resil seminarsko ... je pa res da je bla FAT32 particija ...
Kako particijo mas ti?

skyy779 ::

exodus: sformatiral si in rešil? S katerim programom? Zdi se mi skoraj neverjetno. Kakšen format je bil? Fast format ali "poln"?

Payk ::

Kaj se vse da najt, pa čeprou je 'psevdo'.
link

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Payk ()

Predator ::

ja o tem je blo nekaj tem; večina omenja programe kot so ontrack easyrecovery , get databack for ntfs ( pa tud fat verzija obstaja ), R-Studio

aja podatke se da rešit, samo če po stvari ( particiji ) ne pišeš več, torej nobenega kopiranja podatkov gor in itd... samo ne pričakovat čudežev, konec koncev so to le programi :)

Zoidberg ::

am probaj aformat x:
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

ngc2392 ::

easy recovery pro 6. ta naj bi rešil kar dosti. res pa je, da če si pisal že kaj po diksu ali particiji, ne bo več vsega našel.

morphius ::

Poskusi ta program GetDataBack. Na zavihku dl, pa izbereš ali rabiš za FAT ali NTFS. Je pa res, kar je reko ngc2392 ... glede pisanja po disku mislim. :D

Lp, morphius

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: morphius ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zunanji disk težava

Oddelek: Strojna oprema
233944 (3944) diative
»

recovery podatkov ( Dan, ko gre vse v P.M.! )

Oddelek: Programska oprema
181222 (937) undefined
»

Nujno! Na pomoč - problem z diskom

Oddelek: Pomoč in nasveti
13944 (752) |OzbY|
»

FAT32 ali NTFS

Oddelek: Programska oprema
233194 (2788) andrej
»

NTFS--->FAT32 convert v WinXP

Oddelek: Operacijski sistemi
222264 (1962) Tito

Več podobnih tem