» »

Nujno! Na pomoč - problem z diskom

Nujno! Na pomoč - problem z diskom

MP ::

Živjo vsevesdi.:D

Mam en RES VELIK PROBLEM;(( ;(( !?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Včerej sm še poslušov MP3je dons pa sedem za comp. pa si vžgem winamp TIŠINA.
Pregledam vse zvočnike OK
Pa zakaj ne špila ?
Kje so MP3ji JIH NI

Windowsi mi ponudijo prijazno rešitev DISK NI FORMATERAN GA FORMATERAM ZDAJ
Nebi rad formateral res ne
ZAKAJ JE PA ŠE VČEREJ VSE ŠTIMAL


Da pa je problem še tolk večji mam na njem 8-O SKOR OSEMDESET GIGA MP3-JEV (TO JE NEKI ČEZ 20.000 KOMADOV, ki sm jih stiskov kr neki časa|O )

Do compa nima razn mene dostopa nihče
Včeri sm biv ene deset minut na internetu winamp je med tem skos špilov
Ponoč ni neč treskalo
Antivirus noče pregledovat ker nimam konfigiranihsistemskih komponent

Disk je bil kupljen pri MLACOMU IN JE ŠE EN MESEC U GARANCIJI
Še disk MAXTOR 80GB 7200 ATA133

Bi pri mlacomu lohk zahtevov podatke nazaj???????????:\


ČE KDO KEJ VE NEJ PROSM PIŠE

Hvala vsem MIHA
  • spremenil: ali3n ()

govno ::

virus ...
si navijal mašino?

brez zamere :D

l-note ::

Kolikor se spominm, na Mlacomovem servisu NE odgovarjajo za morebitno izgubljene podatke. Tako je vsaj pisalo na servisnem nalogu.

msmiha ::

Jaz sicer ne vem za rešitev, se je pa mojemu kolegu zgodilo podobno. Ravno ko je mislu comp nest na party da bi mp3je tam sukav se mu je enostavno zbrisala particija? Je pa 100% da ni mel virusa?
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

CaqKa ::

uporabi "get data back" ali podoben programček.. mogoče se dajo še podatki rešit.. pa nič ne delat z diskom tacajt... aja pa če hočeš rešit te podatke boš rabil en drug disk da jih boš gor posnel.

MP ::

Tud men se je zdel de bi se dal kako rešt

Zanima me pa če disk najprej formateram(ker ga programi ne zaznajo v vindovsih pa je) pol pa rešujem MP3je.

A obstaja kešn bolši program, kot je PC INSPECTOR(FILE RECOVERY)
KI BI BIL ZASTOJN AL PA ČIM CENEJ


Šeenkat HVALA:D

CaqKa ::

če boš disk formatiral si ob podatke (oziroma če jih hočeš nazaj te bo PREVEČ stalo)
kak boš prišel do programa?
slotech pravila boš prebral pa boš vedel kaj naredit.

bmandelj ::

probaj easy recovery
jaz sem tako dobu podatke nazaj pa je bil disk napol ze formatiran (moja povrsnost).
edino kar je ti easy recovery ne odbrzi drevesne strukture imenikov in pa imen

LP Brane
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri

CaqKa ::

kaj hočeš z kupom fajlov za katere veš samo velikost? rabiš še ime fajla ... drugače pa naj lepo 80g mp3jev na foro sprobava :) mogoče ima še kje playlisto shranjeno in mu bo malček lažje :)

iskra ::

če si res ful norc in ti je res ful do teh mp3jev in nč od zgoraj naštetega ne pmaga, naredi kot je en moj znanec naredil: razmontiri disk, najdi enega enakega, ki naj bi delal, in zamenjaj ploščice pa probi zalaufat ... samo to use u rokavičkah delat. Tip k je to delu je biu kr zadovoljen - je rešu 100GB filmov u nekaj urcah! Pa če se imaš v planu potit, rajši ne delat tega - da ne bo kaka kaplca na disku ratala ;)

Za vsebino svojega nasveta ne odgovarjam - kdor prebrano prenese v dejanja, sam odgovarja za posledice!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iskra ()

CaqKa ::

hardcore>:D

problem je da mora najt enak disk in še tistega fentat :)

MP ::

Ni virusa
navijov sm pa bel mal pa se to nej ne bi na diske nec uplival k sm jemu 8rda+
Zgleda de je plata neki fukala k sm jo nesu u mlacoma pa sm dobu novo(8RDA3+)
A kdo ve kje so kesni SATA diski pocen(ay the cesta)

MP ::

Ta program mi frizne tud ce nastimam na najmanj(2GB podatkov)
Baje je narjen bol za resevanje CF(IN PODOBNIH) KARTIC
Se zdej ne vem kva nej nardim

|OzbY| ::

Pozdrav!

Sem imel enako tezavo pred malo casa. So se mi na dveh diskih zgodile enake stvari.

Sam za razliko od tebe sem jaz imel na teh dveh diskih moje celotno delo vec kot deset let.
... no pa sem si vzel ogromno casa in resil VSE podatke. Zastonj. Z malo truda in potrpljenja.

Easy recovery me je popolnoma razocaral... res ne resi drevesne strukture pa se dolocena imena fajlov moras vedet.

aja... ce si imel na disku eno samo particijo... pa ti je ta zginila, bo Partition Magic 7.0, se bolje 8.0 to resil... tako sem jaz resil en disk, na katerem sem imel eno samo particijo, in pa prvo particijo drugega diska... ...namrec PM ti javi da nekaj s particijami ne stima pa te vprasa ce to popravi... vendar sam prvo particijo...

...ja... pa ta napaka je lahko simptom virusa, ali crva, ne vem... ker se je kmalu za tem to zgodilo tudi mojemu kolegu...
in potem sem slisal da se enim parim... ceprav... sumim da je to lahko celo napaka v windows 2000 (vsi katerim se je to zgodilo so ga imeli)

ok. Drugo particijo pa sem resil z Get Data Back for NTFS. Seveda s presnemavanjem da drug disk. Kopiranje je trajalo eno noc, seveda potem ko sem obkljukal kaj si zelim prekopirat sem odsel spat in se zbudi zjutraj z resenimi podatki na disku :)) je pa tezava... zal ne resi samodejno datotek in direktorijev s Č, Ž, Š... šumniki te moras pac preimenovat pa jih potem prepise.

Tako, upam da sem kaj pomagal.

(ce rabis se kaksen podatek, ali pa Get... se oglasi na e-mail)
lp,
Ozbi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: |OzbY| ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Med particiranjem Ugasnu PC. Zdej ne vidim diska. POMAGAJTE,ojoj, pomagajte !

Oddelek: Pomoč in nasveti
71648 (1351) cortez
»

recovery podatkov ( Dan, ko gre vse v P.M.! )

Oddelek: Programska oprema
181225 (940) undefined
»

NTFS particija šla po gobe

Oddelek: Strojna oprema
10928 (770) TribesMan
»

Kako popraviti particijske tabele??? NUJNO!!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
71333 (1195) asPeteR
»

kako priklicat nekaj kar je ze bilo izpraznjeno iz kosa

Oddelek: Pomoč in nasveti
272588 (2286) branko_bm

Več podobnih tem