» »

ACTA in VPN, Remote desktop

ACTA in VPN, Remote desktop

Pesimist ::

Nekaj me zanima glede stremanja TVja.

Zdaj si IPTV od doma stremam na drugo lokacijo z pomočjo VLCja.
Predvidevam, da tudi to pade pod ACTO in bo ISP moral preverjati, kaj se cca 32GB/dan tolko prenaša.

Kako je če uporabim VPN iz švice za to početje?
Oz kako je če uporabim Splashtop remote desktop za gledanje TVja. Predvidevam da je to ISPju nečitljivo oz isto kot da bi VPN bil?

jype ::

Smrtna kazen, pa vsa družina v gulag.

ISP ne more preverjat kriptiranega prometa.

Pesimist ::

splashtop remote desktop keri dela z 30fps-60fps in lahko igras celo igre skoz ni ravno kriptirano. Je pa televizija nad nekim layerom, tak da vprasanje kaj se tu vidi.

Sicer to me nebo doben prijavo, razen ce pise v zakonu da mora ISP sam skrbeti za prijavo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

jype ::

Mislim, da je potencialno problematično samo to, da televizija, ki jo gledaš v Švico, nima licenc za predvajanje vsebin v Sloveniji.

Pesimist ::

sej ne gledam v švici, more like v službi. :) To bi bil pač VPN server od hidemyass, katere sem tako ali tako uporabljal ze zarad Netflixa. sej švica menda ni podpisala ACTE.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

jype ::

Ja, ampak ti gledaš televizijo v Švic_o_. Sediš v Sloveniji, gledaš pa švicarsko televizijo.

Tisti, ki jo tam oddaja Švicarjem, nima licence predvajat teh reči Slovencu v Sloveniji.

Pesimist ::

Ne jaz gledam slovensko televizijo od slovenskega ISPja v sloveniji na liniji drugega slovenskega ispja ISPja. Tak da ne zapusti slovenije nikdar. Ce seenrkat razmislim bi lahko svoj vpn postavo, tako da bi zgledlo da nikdar ne zapusti mojega omrezja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

jype ::

Aja, ne, v tem primeru ne kršiš ničesar.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri VPN v Sloveniji?

Oddelek: Informacijska varnost
4511361 (4090) xseki
»

Novi švicarski zakon o avtorskih pravicah še vedno dovoljuje piratiziranje končnih up

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
297141 (5171) Vlayke
»

Potrebujem nekoga, da mi postavi VPN

Oddelek: Omrežja in internet
71694 (1205) peko_deko
»

Remote connection "web browser share"?

Oddelek: Pomoč in nasveti
5565 (504) Pesimist
»

Na Steam prihaja lokalno oddaljeno igranje

Oddelek: Novice / Igre
3810047 (7394) Mavrik

Več podobnih tem