» »

Nakup telefona

Nakup telefona

Celjan93 ::

Pozdravljeni

Odločam se za nakup telefona, kupil ga bom pri Simobilu imam paket ORTO U NULO. Razmišljam o HTC Desire S, Samsung i9000 Galaxy S in Sony Ericsson Xperia Arc S. Za telefon dam max 300 eur :). Vaša mnenja o telefonih prosim. Delovanje, šibke točke itd...


Hvala vnaprej

puffs ::

Imam arc S in ena stvar ki me je konkretno zmotila je razpored gumbov. Back button ki ga daleč največ uporabljam je na skrajni levi kar je pri velikem ekranu kar problem pritisnit če uporabljaš telefon z eno roko (desno, če si levičar ti bo super). Ampak se navadiš, velik ekran zmaga, barve so super, fotkič prav tako, ne laga, tipkanje besedila je dobro tudi v pokončnem načinu, v landscape pa sploh, baterija me je presenetila (morda zato ker sem se pripravila na tovorjenje polnilca seboj), dejansko zdrži dan ob težki uporabi. So še druge stvari ki me motijo ampak letijo na OS, ne telefon. Pa nič kar ne bi popravilo malo brskanja po android marketu.
Pri simobilu je bil ta telefon nazadnje razprodan, jaz sem čakala kak teden da sem ga dobila, pa še takrat so takoj pošli (to je bilo kakih 14 dni nazaj :D ).

;-) ::

Imel oba in tudi iPhone, moj nasvet: Daj še 50€zraven in poišči na bolhi dobro ohranjen iPhone 4 z garancijo. Vse ostalo je plastična šara za take dinarje.

RejZoR ::

Očitno še nisi v rokah držal kakšnega Samsung Omnia 7 al pa Samsung Wave GT-S8500. Bi videl, da so še non-Apple stvari, ki niso plastična šara... Full alu body z Gorilla glass. Teh joy.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

;-) ::

Nokia C6-01 je full alu body z gorilla glas, kaj se zgodi ko jo imaš 1x zraven ključev v žepu ? Popraskan ekran.

puginho ::

Se strinjam s puffs. Arc s se mi zdi najboljša izbira. Poglej si ekran in kvaliteto slike (tudi z iphone lahko primerjaš).

RejZoR ::

;-) je izjavil:

Nokia C6-01 je full alu body z gorilla glas, kaj se zgodi ko jo imaš 1x zraven ključev v žepu ? Popraskan ekran.


In iPhone pa se bo ubranil Tomahawk in JDAM strelivu in na njem ne bo niti praskice ane? Dokler ti ne pade iz metra višine...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

;-) ::

Ne pa tud omnia 7 nebo ;) Drugače pa si telefon kupim za uporabljat ne metat po tleh.

ducky ::

;-) je izjavil:

Imel oba in tudi iPhone, moj nasvet: Daj še 50€zraven in poišči na bolhi dobro ohranjen iPhone 4 z garancijo. Vse ostalo je plastična šara za take dinarje.


iPhone 4 pa ja nikakršen ni.. tud če bi bil nov 50€ ceneješi od Arc S, bi raje vzel Sonya..

boogie_xlr ::

Nexus S za 230e. Imam že pol leta, brez kakršne koli zaščite in nimam nič popraskanega ekrana.

Samo treba se je navadit ključe nosit v drugem žepu :))

Zgodovina sprememb…

Thunder wave ::

Arc S , imam ga tudi sam in ti ga toplo priporočam glede na tvoj ožji izbor.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon si trenutno lastite (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
827251 (5696) lvlOne
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499463 (8162) SLO_Matej
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028298 (22461) leiito
»

Kateri GSM s poudarkom na fotoaparatu bi bil "best buy"

Oddelek: Loža
464848 (3708) umexteacher
»

Nakup novega mobitela, kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
449355 (7356) SLO_Matej

Več podobnih tem