» »

winxp mi ne psuti zbrisati datoteke iz diska

winxp mi ne psuti zbrisati datoteke iz diska

lepi joker ::

recimo takole:
iz cdroma si skopiram film na disk(particijo d:)
ko sem film pogledal ga seveda hočem odstranit iz diska,torej izbrisat,pa mi tega win xp ne pusti.javi mi da še ta program oz.datoteko uporablja kakšen drug program oz. oseba.
to se mi dogaja samo pri nekaterih filmih ,ne ravno pri vseh.ene lahko brišem,medtem ko mi drugih ne pusti..
prosim za nasvete.....
pa SREČNO 2003..

Sodom ::

MicroDVD?

Starejse verzije microja so bugaste, ker po zaprtju programa ne koncajo procesa in se vedno pridno laufa v ozadju.

Nalozi 1.2
I am falling fast, I'm right in the final hour
future turns to past, been sent to hell and back

darh ::

neglede na to kako si lep.. ni prav nič lepo da si cel naslov napisal z velikimi črkami...
Excuses are useless! Results are priceless!

boštjan ::

joker ta tema je bla že prežvečena neštetokrat.zaključek pa,da filma ne boš mogel zbrisat v exploreru,ampak si boš lahko pomagal z nerom ali command promptu.pri slednjem boš moral malo dos ukaze poznat

OldSkul ::

Greš v dos in vpišeš:
c:/del goldmember.avi (primer)

Hammer ::

Sem mel enake probleme, rešiš ga
tako, da greš v raziskovalec v mapo kjer imaš film- film ne sme biti označen, ampak na njega klikneš z desnim gumbom in zbrišeš.:\

Sims ::

Nero!

MI_KO ::

sadarj79 a je to samo slučaj, ali pa kaj drugega stoji za tem, da nama istega filma ne gre zbrisat? (Goldmember)

Morda pa le ni microdvd kriv (jaz ga ne uporabljam več ampak bsplayer). Brisat ne gre niti po restartu.

McHusch ::

Mislim, da sem tole že enkrat pisal. Windows XP v 95% primerih ne pustijo brisati avdio ter video datotek iz Raziskovalca oz. Mojega računalnika. Zakaj? Ko kliknete na datoteko, jo Windows v ozadju odprejo, da lahko vidite predogled oz. thuimbnail na levi; odprtih datotek pa se ne da brisati. Da? Ergo ...

Rešitve:
  • Izklopite funkcijo Prikaži kot spletna stran (nisem prepričan da deluje)

  • Datoteke brišite iz ukazne vrstice

  • Datoteke brišite iz programov, ki ob označitvi le-teh ne odprejo (npr. Nero)

lepi joker ::

najprej se opravičujem za naslov z velikimi črkami,ki pa ga sem nehote,brez moje vednosti,napisal..res...
sedaj pa še hvala za pomoč ,ki je delovala.sprobal sem z nerom in tako tudi brez problemov izbrisal film..
JUHU,enkrat prej sem zaradi tega formatiral cel disk,ker mi ni bilo jasno zakaj ne pusti brisati......
SREČNO 2003

boštjan ::

he,he napaka v winsih po namestitvi SP1

MI_KO ::

Mchusch ne dvomimv tvoje znanje toda:

- V isti mapi sem imel tudi druge večje filme, katere sem vse brez problema izbrisal
- To se mi je do sedaj zgodilo samo 2×, tak da ona trditev z 95% ne gre brisat verjetno bolj tak!? Pobrisal pa sem jih že kar nekaj - toti nori rojstni dnevi! Samo smejanje.

Je pa itak vseeno, vglavnem, da je pomagalo in se lahko veselim teh par Mb prostora na disku.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako prisilit Alcohol 120% da peče z 1x?

Oddelek: Programska oprema
132585 (2008) Gregor P
»

Kako izbrisati datoteko ?!??!

Oddelek: Pomoč in nasveti
332674 (2273) ahriman
»

Problem z brisanjem pokvarjene AVI datoteke!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
151541 (1277) smolep
»

Ne morem odstranit filma mi rece da ga uporablja drug program ali oseba

Oddelek: Pomoč in nasveti
71326 (1188) sash
»

Ne morem ga zbrisati!

Oddelek: Pomoč in nasveti
191501 (1267) AngelOfDeath

Več podobnih tem