» »

Ne morem odstranit filma mi rece da ga uporablja drug program ali oseba

Ne morem odstranit filma mi rece da ga uporablja drug program ali oseba

donti ::

Snemal sem film na disk pa nisem posnel do konca sem prej prekinu. Ampak film se je vsen (zgleda) posnel gor in ga ne morem ne gledat ne zbrisat. Mi rece da ga uporablja druga oseba ali program. Sam ga ne.In ga nikakor ne morem dol spravt.Ne pusti da bi mu spremenu ime patud u dosu sm ze probu zbrisat.

help

ERGY ::

Morda safe mode kej pomaga. Pa bit mors admin ce je ze kej tazga.

jRk0 ::

xp-ji majo en cudn bug. Enih filmov ne gre izbrisati direktno, torej datoteke. Mores celotno mapo zbrisat, ki vsebuje ta film. Zatorej, ustvari novo mapo, prekopiraj film tja, ter zbrisi mapo s filmom vred.

Tako je delovalo vsaj pri meni.
You fuck up once, you loose two teeth.

iso2000 ::

Meni je pa iz ukazne vrstice (ala dos) uspelo zbrisat, ko mi v winsih ni hotelo.
LP

Wox ::

Tu je še ena rešitev:
Start->Run...->Browse... nastaviš Files of Type: All files in poiščeš datoteko, ki jo hočeš zbrisat. Z desnim gumbom miške klikni na njo in izberi izbiro Delete. Če ne gre prvič, ponovi še enkrat, dokler ne zbriše.
Je pa to bug, ki se vleče že od NT 4.

boštjan ::

da se tudi zbrisat prek nerotovega explorera

Business ::

Meni se to tudi dogajalo. Ni šlo zbrisat tako dolgo, dokler nisem izklopil modem. Očitno je bil nekdo na moj PC in pobiral podatke. Nabavil sem drug firewall in zdaj je vse ok!
LP
Business

sash ::

zbriši registrska ključa:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\SystemFileAssociations\.avi\shellex\PropertyHandler

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{87D62D94-71B3-4b9a-9489-5FE6850DC73E}\InProcServer32
--------------------
Think different...
TOROiD Group


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Undo za ComboFix

Oddelek: Pomoč in nasveti
181611 (1376) MrStein
»

Kako zbrisati datoteko?

Oddelek: Pomoč in nasveti
131086 (792) Storm
»

Ikone w widows xp so izginile !!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
202029 (1747) K0K0
»

Ne morem zbrisati datoteke

Oddelek: Pomoč in nasveti
7931 (864) Mihc
»

Kako zbrisati datoteko?

Oddelek: Operacijski sistemi
8965 (852) perci

Več podobnih tem