» »

THE DARKNESS 2

THE DARKNESS 2

oo7 ::

7 .Februarja 2012 izide igra THE DARKNESS 2. The darkness prvi del je bil samo za Playstation sedaj pa bo drugi del na voljo tudi za PC.

[ HASHodYouTube]

[ HASHodYouTube]

Mavrik ::

Popravek, prvi The Darkness je bil na voljo za PS3 in Xbox360 :) Je pa bil odličen špil, zelo dobro je znal vključit mafijsko(/fantasy) zgodbo v streljanje in dejansko pustiti na igralcu kakšno občutje. Dokaj redkost v modernih FPSih.
The truth is rarely pure and never simple.

opeter ::

A ni to bila igra, ko si imel neke demone v obliki kač namesto rok?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Mavrik ::

Ne namesto rok, sam ja, tista :)
The truth is rarely pure and never simple.

opeter ::

Mavrik je izjavil:

Ne namesto rok, sam ja, tista :)


Aha, hvala. :)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Lepo,da so se psomnili ,da jo naredijo še za PC. Mi je bilo takrat kar malo žal,ker je ni bilo za PC.:P

Berserker ::

PC gaming se vedno bolj umika. Mislim da si vsak samozvan gejmer mora lastit vsaj eno konzolo, saj enostavno zamudi dosti boljši eksluzivnih naslovov, za katere se precej bolj potrudijo. Mislim da je špil nil prvo samo za xbox360. Sicer mi je deloval špil dokaj emovsko na čase.

opeter ::

Nihče ni zanikal, da se PC gaming ne umika. Se. Ampak to velja bolj za velike naslove. Meni sicer ne bo žal, če ne bo več raznih AAA naslovov za PC (recimo Call of Duty serija, Battlefield, Alan Wake ipd.), dokler bodo na voljo razne neodvisnice in druge indie igre, pa tudi opensource scena se lepo razvija.

Zelo rad nabijam npr. Warzone 2100 ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

TheHusky ::

Mi je bila že enka zanimiva, nekaj novega kar ne vidiš pri ostalih igrah.

Drugače se pa PC gaming sploh ne umika. PC gaming je veliko boljsi kot konzole poglej grafiko na PC (kjer lahko nastimas nastavitve) in na xbox kjer mas skoz iste ze 5 let kolikor je pač že dolgo zunaj. Baje bo xbox720 mel grafo ki je ze kar zastarela kar se tiče PC gaminga tako da veste kje smo...

Berserker ::

TheHusky je izjavil:

Mi je bila že enka zanimiva, nekaj novega kar ne vidiš pri ostalih igrah.

Drugače se pa PC gaming sploh ne umika. PC gaming je veliko boljsi kot konzole poglej grafiko na PC (kjer lahko nastimas nastavitve) in na xbox kjer mas skoz iste ze 5 let kolikor je pač že dolgo zunaj. Baje bo xbox720 mel grafo ki je ze kar zastarela kar se tiče PC gaminga tako da veste kje smo...



Bi rad odprl to temo samo za AAA pc naslove vs. konzolni AAA naslovi , ampak nima smisla (ker itak nebo zaživela), pa tudi tukaj nima smisla postat off-topic(razen kratkega). Dodal bi samo na kratko: če hočem dobro grafiko, grem igrati Uncharted 2 (trenutno na pc-ju ni ničesar podobnega), nastavitve me ne zanimajo, ko se želim po delovnem tednu oddahnit v virtualnem svetu. PC se mi je zameril, ker razen BF3, Shogun TW2 in Starcraft 2 ni niti ene pametne moderne igre.

dolenc ::

Tale špil(demo) sem čisto po naključju probal za vikend in je res divja zadeva :).

Prijetno-grozno vzdušje in odlična igralnost, kako so to na miša in tipkovnico spravli mi ni jasno, glede na to da moraš en kup enih kombinacij tipk pritiskat.
Dobra atmosfera, neka zgodba očitno bo, šok-efekt, ko ti šutnejo bejbo, ki sedi direktno pred tabo, po stalno istih konceptih v večini špilov je tukaj malo drugačno srelanje/pretepanje, kjer si lahko daješ duška in nažigaš z dvema pištolama, vsako na svoji tipki, kar v praksi pomeni premetavanje na sedežni in zraven spuščanje posebnih efektov(vuhuuu) :D

Je bil že cajt da kej tazga naredijo

oo7 ::

Hm imam problem.Danes sem dobil igro The Darknes 2.In sem jo hotel instalirati in v steam napišem product key,ki sem ga dobil zdraven in steam mi napiše tole:
Not Aviable.
Sorry but the folloving items are not avaible to purchase in this country.Your purchase was canceled.

Danes sem prejel igro s trgovine.kdo ve kaj bi bil problem? Hvala.

69charger ::

Pač so na Steamu region blokirali igro,kontaktiraj jih pa zahtevaj ali refund ali pa da usposobijo to.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

oo7 ::

Kako blokiral zaradi česa???? Ma sem šel na steam forum pa sem se moral še enkrat registrirat pa še to ne dela ali treba čakat. Ma nej gre use skup u 3pm.Ne kupim več ene original igre ker je več dela in zajebancije kukr da piratsko presnames.

69charger ::

Steam nekatere igre blokira na regije,da jih pač preprosto ne moreš aktivirat/kupit v nekem območju. Se je že zgodilo da kakšne igre niso bile na voljo v Sloveniji. Za njih smo bedna neobstoječa država.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

oo7 ::

Se pravi,da je potem kriv Mantis,ker sem pri njih kupil igro???In mi bodo vrnili denar???Kaj če bi pa direktno s steama dol posnel bi bilo pa uredu??
Pa bo potem sploh to delalo ali nebo nikol???

Bananovec ::

oo7 je izjavil:

Kako blokiral zaradi česa???? Ma sem šel na steam forum pa sem se moral še enkrat registrirat pa še to ne dela ali treba čakat. Ma nej gre use skup u 3pm.Ne kupim več ene original igre ker je več dela in zajebancije kukr da piratsko presnames.

Kriviš lahko samo nevednost.
Se pa da ta problem rešiti tako, da igro aktiviriaš iz druge regije preko VPN.
Config file dobiš na HideME.ru, uporabiš pa lahko kar program OpenVPN.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

oo7 ::

Bananovec je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kako blokiral zaradi česa???? Ma sem šel na steam forum pa sem se moral še enkrat registrirat pa še to ne dela ali treba čakat. Ma nej gre use skup u 3pm.Ne kupim več ene original igre ker je več dela in zajebancije kukr da piratsko presnames.

Kriviš lahko samo nevednost.
Se pa da ta problem rešiti tako, da igro aktiviriaš iz druge regije preko VPN.
Config file dobiš na HideME.ru, uporabiš pa lahko kar program OpenVPN.


Čakaj malo kaj sem zdaj jaz kriv če kupim igro v trgovini pa ne dela?? Kako naj jaz vem ,da ta igra nebo delovala v Sloveniji če jo prodajajo v trgovini???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Drugače pa sem en kreten ker dajem 45eur za igro,ki jo sploh nemorem igrat.Na partisu pa zastonj.
STEAM me je razočaral;((.
Tale cd bom pa v ponedeljek nesel nazaj v Mantis in ga bo prodajalec pojedu,ker nateguje folk.

69charger ::

Prodajalec ne nateguje nikogar,najprej se pozanimaj preden obtožuješ. Steam oz. razvijalci so zablokirali špil na regijo in tega pač uvoznikom niso povedali. Se je že zgodilo prej. Čeprav ne vidim zakaj bi se jokal nad problemom, ki se ga zelo preprosto odpravi in še skoraj 100% deluje -.-
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

oo7 ::

69charger je izjavil:

Prodajalec ne nateguje nikogar,najprej se pozanimaj preden obtožuješ. Steam oz. razvijalci so zablokirali špil na regijo in tega pač uvoznikom niso povedali. Se je že zgodilo prej. Čeprav ne vidim zakaj bi se jokal nad problemom, ki se ga zelo preprosto odpravi in še skoraj 100% deluje -.-


To ni moj problem.Prodajalec bi se moral pozanimat ali dela ali ne.Jaz sem kupec plačam in hočem,da stvar dela.Tudi ko greš kupit avto kupiš takega kot dela.Sploh ne vem kako lahko prodajajo če ne dela.Jezen sem ko prasec.

oo7 ::

Praviš ,da se da rešiti in ŠE SKORAJ dela 100%.???????
To je brez veze če ne dela tako kot mora.

69charger ::

Jaz sem kupil ruski Modern Warfare 3 key,aktiviral preko VPNja in še danes igram -.-
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

oo7 ::

Dobro.Če si tako dober mi pa še razloži kako to deluje???Pa če ima kaj vpliva na Steam se pravi na moje obstoječe igre ravno tako Call Of duty ali se to kaj potem kaj spreminja???

kmetek ::

Stvarna napaka, krivda prodajalca.

69charger ::

Čisto nobene razlike ni. Potegneš si OpenVPN program,izbereš recimo ruski VPN. Nato ti bo Steam zaznal da hočeš registrirat igro iz Rusije kjer je recimo dovoljena in te bo pustil skozi. Nato lahko OpenVPN zbrišeš.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

oo7 ::

Dobro bom poiskusil bom videl če bo uspelo:P.Hvala

oo7 ::

Sem instaliral openvpn nevem ali je pravi.Ampak ko se hočem povezati pa zahteva od nekoga e-mail in geslo ampak moj ne deluje.H komu naj se pa povežem če nepoznam nobenega v Rusiji???

D3m ::

Vrni igro, in kupi preko Steam. Če pa še to ne pa jo dlji preko torrentov.
|HP EliteBook|R5 6650U|

69charger ::

Tukaj si poglej: KLIK Res deluje to,ni noben nateg.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

oo7 ::

69charger je izjavil:

Tukaj si poglej: KLIK Res deluje to,ni noben nateg.


Sem sledil navodilam vse po vrsti ampak na koncu pa ne najdem ko piše russian server tega jaz nimam ali sem naredil kaj narobe?

Bananovec ::

Si prenesel tiste datoteke v ustrezno mapo?
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

oo7 ::

Ja mislim,da sem naredil prav ampak nisem siguren.
Tale 2 koraka mi nista čisto jasna:

14. Open the folder "config" in the OpenVPN directory.
15. Insert the files from "windows/config" in the zip into the "config" folder in your OpenVPN directory.

Bom šel še enkrat od začetka ,ker piše,da imam samo 1 uro časa.

oo7 ::

Zdaj mi je odprlo polno držav ubistvu mesta-Moskva,Pariz,Sanktspetersubrg,London,Hongkong... Ali je vseno katerega izberem ??

Bananovec ::

Da opišem postopek:
1. Greš na http://hideme.ru/premium/demo
2. Spodaj vidiš tri stolpce, v skrajno levem klikni na sivi gumb.
3. Vnesi svoj mail, še boljše pa začasnega 10 minutnega.
4. Na svoj mail boš prejel kodo. Greš na http://hideme.ru/vpn/ in v okence pod "???????? VPN ??????:" vneseš kodo ter pritisneš enter
5. Odpre se ti okence, ki te vpraša kam želiš shraniti datoteko "hideme_[koda, ki si jo prejel preko e-maila].zip
Shraniš kamorkoli.
6. Poiščeš direktorij, kjer je nameščen OpenVPN ( v mojem primeru je to C:\Program Files (x86)\OpenVPN).
7. Sem preneseš datoteke iz prejetega .zip fajla. Preneseš samo mapo znotraj "Windows" mape in ne celotno "Windows" mapo.

Upam, da bo uspelo vsakomur.

Vseeno je. Seveda pa prej zapri dol Steam.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Sem se povezal v 5 mest različnih držav.In za vsako mi je napisalo isto.Pa se vedno dal disconect in ugasnil steam in vzpostavil novo povezavo izbral novo mesto in prižgal steam ampak še vedno ni prava država.

A steam je potrebno zapreti pred samo inštalacijo programa??

oo7 ::

No zdaj mi je pa uspelo zdaj je začel snemati z cd-ja gor na Steam.
69Charger in Banovec najlepša hvala za pomoč in potrpežlivost:P.

Imam pa samo še eno uprašanje glede tega VPN.To je demo verzija,ali to bom lahko še kdaj uporabljal ali zbrišem dol??Ko prekinem povezavo npr z Anglijo to pomeni ,da sem spet na svojem naslovu??

Hvala in lp ;)

69charger ::

Ko prekineš povezavo bo spet kazalo pravi kraj. Nato to lahko zbrišeš,ker ne potrebuješ.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

kmetek ::

Pa smo jo obrnili po 2 dneh :P

oo7 ::

kmetek je izjavil:

Pa smo jo obrnili po 2 dneh :P


In kašna se ti zdi?

kmetek ::

Solidna, pričakoval sem več stranskih nalog, ki jih žal skoraj nič ni....ko sem gledal Darkness 1, je imel nekaj stranskih nalog itd...pa pogrešam recimo Mass Effect odločitve, ko se različno kaj odločiš....konec je pa ;)

opeter ::

Konec je kaj? Takšen, da ti že na kilometre kriči, da bo nadaljevanje ...?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

kmetek ::

;)

oo7 ::

Igra dela super.Samo vsakih ko grem gor moram vspostavit VPN povezavo drugače nemorem nič.A je to normalno?

oo7 ::

Se ,da kje dobiti VPN,ki deluje trajno?? VPN mi je potekel in Steam noče zagnati igre,ker pravi,da je bila inštalirana v drugem območju.Ali bi moral vsak daan na novo posneti demo VPN??

opeter ::

Prosim zbrišite. Napačna tema.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

oo7 ::

Nič ni s tem ne dela.Grem na partis in jo bom dol posnel sej plačal sem jo.:P

Sem malo bral po forumih in vidim ,da ima pol evrope probleme s to igro zgleda dela samo v UK.2K nič ne delajo na tem steam-u sem poslal že 3 sporočila nobenega odgovora.Kupiš original ne dela.Do zdaj sem kupoval kar sem igral vse original od tega trenutka nič več zame obstaja samo še torrent škoda živcev in denarja.
V trgovinah pa še kar naprej prodajajo čeprav ne dela:P.

LP

D3m ::

Pravi Robin Hood ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

The Darkness 2 is free on the Humble Store

You've got until Wednesday to get the supernatural shooter for the lowest price possible.

https://www.pcgamer.com/the-darkness-2-...

oo7 ::

Mavrik je izjavil:

Popravek, prvi The Darkness je bil na voljo za PS3 in Xbox360 :) Je pa bil odličen špil, zelo dobro je znal vključit mafijsko(/fantasy) zgodbo v streljanje in dejansko pustiti na igralcu kakšno občutje. Dokaj redkost v modernih FPSih.



Remaster prve igre The Darkness :D

Classic FPS The Darkness May Be Remastered, According To Studio CEO

https://www.dualshockers.com/fps-the-da...




Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BioShock Infinite (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16422374 (3916) oo7
»

Domači VPN (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12723126 (8974) Daniel
»

Izposoja gaming PCja (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
779988 (7414) Pesimist
»

Z OpenVPN-jem ven iz MPLS-ja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5014820 (13764) SeMiNeSanja
»

Openvpn (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
6514107 (5674) Blisk

Več podobnih tem