» »

SONY VAIO VPC W21Z5/B in HSDPA

SONY VAIO VPC W21Z5/B in HSDPA

errhec ::

Kolega je nabavil prenosnik tak kot je na povezavi.
Ke se prvič srečujem z HSDPA v prenosniku, ga ne znam usposobiti. (dejansko so poslali VPC W21C5/E, vendar je IMEI Številka na ohišju).
Ko vstavim SIM kartico ne naredi nič, tudi če omogočim wireless WAN, prav tako ni nobene ikone ali signala.
Če dam connect mi javi da ni nobene povezave na voljo. Pod omrežno strojno opremo mi kaže da sta prisotni le strojni opremi za LAN in Wireless. V trgovini so mu dejali da naj bi potreboval posebno SIM kartico in nekakšno aktivacijo z strani operaterja.

BTW. Baterija, ki je priložena ima par prask, ohišje baterije je srebrno, prenosnik pa črn.
Če si kdo lasti kakšen prenosnik iz te serije naj mi sporoči barvo baterije, kajti naj bi imeli vsi srebrne ( po mojem skromnem mnenju si to lahko privoščijo le kakšne "desne" firme).

Hvala
dd

pi pawr ::

Bojim se, da si bil nategnjen. A ga je kupil prek te strani? Sony daje zraven neko SIM kartico za en mesec "probavanja" al tko nekak. Ne vem pa če zadeva deluje v SLO.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pi pawr ()

repetitor ::

Notesniki.si so čudni. Brat je kupil prenosnik in so mu najprej poslali samo prenosnik, potem pa posebaj še napajalni kabel. Napajalni kabel naj bi iz embalaže izginil. Si rečeš ok, samo da dobim vse. Potem pogledaš prenosnik in ugotoviš da je tipkovnica nemška, kljub temu da je pisalo da je slovenska. Ampak to še ni vse, na tipkovnici sta bili dve črki M. Tako da če je kupil od notesniki.si, potem je najbolje da jim ga nazaj pošlje in zahteva denar nazaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup računalnika (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16916770 (14284) Volk|
»

Laptop ali kišto?

Oddelek: Pomoč in nasveti
353727 (3164) nennen
»

problem z garancijo prenosnika (vshop.si) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24025691 (15555) lmfao
»

Sony Vaio

Oddelek: Kaj kupiti
6909 (717) Furbo
»

Dell 1558 i7 ali i5..baje se kvarijo..potrebujem mnenje

Oddelek: Kaj kupiti
233733 (2931) civic_

Več podobnih tem