» »

Tina Maze vs Tomaž Lovše

Tina Maze vs Tomaž Lovše

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 14
»»

oo7 ::

Kdo mislite , da bo odsel direktor smučarske zveze Tomaž Lovše ali gospa Tina Maze????

Sicer nevem zakaj se toliko kregajo , Tina naj bi zasluzila letno 1 miljon eur kregajo se pa za 50.000 eur .
Če ne izpolnjuje pogojev pač naj ne dobi denarja al kaj vi mislite???


http://24ur.com/sport/zimski_sporti/lov...


Po pogovoru z direktorico Smučarske zveze Slovenije Barbaro Kürner Čad, ki so ga objavili v Dnevniku, se je v četrtek odzval odvetnik Damijan Terpin, pravni zastopnik ekipe Tine Maze. Terpin pravi, da je direktorica SZS povedala precej neresnic, vodja ekipe Andrea Massi in najboljša slovenska smučarka pa sta na današnji novinarski konferenci SZS obsodila, da jim še ni izplačala obljubljenih zneskov.

Na izjave se je danes zelo burno odzval predsednik SZS Tomaž Lovše. "Dokler Tina ne bo izpolnjevala vseh obveznosti, ne bo dobila niti evra. Obnašala se je zelo neprofesionalno, na kar so opozorili tudi sponzorji. Čeprav nerad, ji dam proste roke za odhod iz reprezentance," je za POP TV vidno razburjen dejal Lovše.

V nadaljevanju podajamo kratke odgovore, ki jih je na izjave v sporočilu za javnost objavila SZS: "To, da Andrea Massi upošteva željo SZS glede komunikacije preko odvetnika, ne drži, saj še vedno pošilja SMS-e in e-pošto z žaljivo in nesramno vsebino ter žali sodelavce in trenerje Smučarske zveze Slovenije. Izjava glede ignoriranja Barbare Kürner Čad se je nanašala na osnovna pravila lepega vedenja.

Novinar Dnevnika ni videl nobene pritožbe ali kakšnega drugega dokumenta, temveč le fascikel z vsemi dokumenti, ki se zbirajo na to temo. Sklep IO SZS je bil g. Terpinu poslan 23. 12. 2011 s strani odvetnika Uroša Iliča. Nihče nikoli ni trdil, da bi morala Tina Maze kazen, o kateri je govora, že plačati. Prav zato je bil omenjen sklep IO-ja, ki to pojasnjuje.

Plače trenerjev nimajo nobene zveze z obveznostmi do Tine Maze po pogodbi, ki jo ima sklenjeno s Smučarsko zvezo Slovenije. Res je, da ji bo tretji obrok plačan z manjšo zamudo. Izplačilo nagrad za sezono 2010/11 ni obveznost SZS, temveč je to prevzel g. Tomaž Lovše osebno. Nagrad za tekočo sezono po sklepu organov panoge za alpsko smučanje ne bo, kar je direktorica SZS g. Terpinu povedala že ob podpisu pogodbe lansko leto.

Direktorica SZS je na vsaki tekmi, kjer je bila prisotna osebno, čestitala Tini Maze za izvrstne uspehe. Smučarska zveza Slovenije si bo tudi v prihodnje prizadevala za mirno reševanje vseh težav predvsem s pogovorom, ne bo pa dovolila žaljivega načina komuniciranja. Zato pričakujemo opravičilo od odvetnika Damijana Terpina in Andree Massija."

[ HASHodYouTube]

trnvpeti ::

dolzan je za nazaj, in ocitno noce/ne more placat
ce ne izpolnjuje pogojev, je to zelo lahko dokazati
kot je sam rekel, milka bi jo fejst kaznovala
zakaj je on ne more?
ohlapna pogodba?
ce je pa ona kriva, bi pa ze zdavnaj dokazal

Good Guy ::

Ko jo je*e.. naj gre pa v avstrijo al pa italijo, kjer jo bodo naučil držat gobec

BALAST ::

Zopet slovenski šport in menedžment. ;((
Kar je pisano na pogodbi zmaga, torej kršenje tega ali onega člena lahko pomeni penale.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

oo7 ::

Mislim , da je dosti kriv tudi tist njen fant Italjan Massi . Pa ona se je tudi zelo spremenila . Boljs , da vlagajo denar v podmladek to je moje mnenje.

Avenger ::

Good Guy je izjavil:

Ko jo je*e.. naj gre pa v avstrijo al pa italijo, kjer jo bodo naučil držat gobec


wow.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Poldi112 ::

oo7 je izjavil:

Mislim , da je dosti kriv tudi tist njen fant Italjan Massi . Pa ona se je tudi zelo spremenila . Boljs , da vlagajo denar v podmladek to je moje mnenje.


Ja, ker jim gre to zadnje čase tako dobro. Ko sem bil mlad so zmagovali Bojan Križaj, Mateja Svet, Primož Ulaga, ...

Kaj imamo pa zdaj?

Good Guy je izjavil:

Ko jo je*e.. naj gre pa v avstrijo al pa italijo, kjer jo bodo naučil držat gobec


Ti jo boš pa verjento zmerjal z izdajalko?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

trnvpeti ::

vlagajo denar v managerje pa kao trenerje

maze pa ne sme iti nikamor
edina uspesna, in zdaj naj ona gre

kdo je pa lovse?

PaX_MaN ::

Upali se ji kazen, če v pogodbi tako piše, pa je.
Kaki šalabajzarji, ej.
V času "pojasnjevanja" novinarjem bi se ji lahko že trikrat usedli na TRR.

Super Sonic ::

Tole Mazejevo in Massija bi moral nekdo fino v rit nasuvat in bi stvar bila rešena.

Nič, ampak prav nič na tem svetu nam ne dovoli, da se obnašamo kraljevsko in poniževalno do tistih, ki so slabši od nas. Tina bi morala biti vzor vsem, ne samo tistim, ki smučajo, tako je pa v zadnjih letih postala ena navadna razvajena frula, ki grebe denar. Njen tim na leto pokasira miljon €, Massi se pa hvali, da je njihov šofer zadnjič zaspal za volanom (razlog je seveda omejen team - do read; smučarska zveza).

Predno se spravljajte na Lovšeta, se pozanimajte kaj si o njem misli Petra Majdič, kateri je Lovše ponudil vse enako, kot Tini. Samo je razlika ali si pohlepen in ti želja po zelencih megli razum, ali samo rad športaš. Ravno zato bo Petra Majdič vedno precej več kot tole razvajeno dete od Mazejeve.

dolzan je za nazaj, in ocitno noce/ne more placat

Vse je argumentiral zakaj ne bo plačal, ampak je jasno, da bo team Amaze lagal do zadnjega, vendar bo ta kratka, ker jo imajo, poleg serviserjev, trenerjev in ljudi na smučarski zvezi, poln kufer tudi vsi pokrovitelji, ker ta team samo obira vse za velike denarje.

ce ne izpolnjuje pogojev, je to zelo lahko dokazati

S tem ko je javno nastopil in vse to predstavil javnosti, sem prepričan, da ima za vse povedano tudi dokaze, če jih nima, je pa on tele. Ampak mislim si, da ni.

kot je sam rekel, milka bi jo fejst kaznovala - zakaj je on ne more?

Sej jo je, pa je Massi takoj začel izsiljevati do danes, ko je vsa zgodba predstavljena javnosti. In vsak z malce realnega pogleda, se lahko zgrozi ob Tini Maze.

ce je pa ona kriva, bi pa ze zdavnaj dokazal

Človek, ki ji je osebno iz svojega žepa obljubil 200k€ (plačal zaenkrat samo 80k€, pa vendar), jo je imel najbrž malo bolj v čislih in je držal do neke točke. Enostavno je Massi (in posredično Tina) prepožrešen.

Jaz bi Tini takoj pokazal vrata in naj gre vozit za katerokoli drugo državo. Ali z drugimi besedami: to je neka vrsta Saše Vujačiča in njegovega odnosa do vseh zaposlenih na zvezi. Nič ti ne da te pravice, da se obnašaš kot en idijot, pa če tudi si Michael Jordan, kombiniran z Larijem Birdom osebno. In ravno tako je s Tino, ki je šla preko vseh razumnih pogledov. In se strinjam, da je generalni krivec za nastalo situacijo Massi.


Kaj imamo pa zdaj?

Kaj imamo? Nič, razen Tine Maze, ki se obnaša kot primabalerina in molze zvezo do nezavesti, tudi na račun Lovšina. Pa mi ti povej, komu katera zveza pri nas plačuje 212k€ letno. V vsaki reprezentanci, v vseh športih se pač dogaja, da zazeva praznika in so fu*** what če je trenutno samo Tina tista, iz tega naslova ji še ne pripradajo miljoni €, zato ker ona JE.


Ti jo boš pa verjento zmerjal z izdajalko?

Ona je v največji meri izdala sebe, ker se tako obnaša. Kar ti hočejo ostali, vključno z mano, tle povedat je, da imamo trenutno v Sloveniji veliko asov, mogoče je kakšen celo večji od Tine (npr Kopitar), ki se obnašajo do vseh sponzorjev maksimalno odlično, Kopirat pride špilat celo direk iz NHL lige v Tivoli na svetovno B prvenstvo. In ravno tega si ne moreš kupit, ravno to je tisto, kar te naredi več od ostalih in ravno to je ločnica med vrhunskim športnikom in nekom, ki samo obera vse naokoli za denar in športa samo zaradi keša. Z drugimi besedami -> prodana duša.

Upali se ji kazen, če v pogodbi tako piše, pa je.

Sej so ji -> 5k€, pa je Massi takoj začel jokat, da Tina še smučat več ne more.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

PaX_MaN ::

A sam?
Nekam bedne pogodbe so spogajal na SZS.:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

Good Guy ::

Poldi112 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Mislim , da je dosti kriv tudi tist njen fant Italjan Massi . Pa ona se je tudi zelo spremenila . Boljs , da vlagajo denar v podmladek to je moje mnenje.


Ja, ker jim gre to zadnje čase tako dobro. Ko sem bil mlad so zmagovali Bojan Križaj, Mateja Svet, Primož Ulaga, ...

Kaj imamo pa zdaj?

Good Guy je izjavil:

Ko jo je*e.. naj gre pa v avstrijo al pa italijo, kjer jo bodo naučil držat gobec


Ti jo boš pa verjento zmerjal z izdajalko?


ne.. misli da ker je dosegla več kot ostale da je pa oh in sploh.. isto je blo z tistim modelom k je kladivo metal

trnvpeti ::

samo 212k, in ji se ni placal, kot je obljubil?
za nazaj

in ni povedal kaj je krsila
ona pa povedala, kar ji je ocital, in je tiho
pac govori na splosno

maze kaj rekla za zlatega olimpijca kozmusa?
a lahko linkas to?

in kdo je lovse, da lahko rece, da lahko gre iz slovenije

kdo je ta lovse, kaj je naredil?

da sploh lahko kaj rece, ne pa da ji dovoli

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: trnvpeti ()

Super Sonic ::

samo 212k, in ji se ni placal, kot je obljubil?

Plačal niso samo 50k€, kar bo dobila čez en teden. Ali drugače, Tina je dobila do sedaj/za to leto/ 162.000,00€ na račun - od zveze.

in ni povedal kaj je krsila

Vse je povedal kaj je kršila. Sklenila je pogodbo z žitom (za čaje), zraven pa še za Teekane (al kaj so), za Citroen reklamo se je bunila, Hervis se je napizdevu in še dva sponzorja. Ampak jasno, VSI SO KRETENI IN LAŽEJO, samo Tina ni. Lovše pa pravi, da ima vse dokumentiran (maili, sms-i, ipd).

pac govori na splosno

Nič ni bilo nasplošno rečeno, kar zlo točno in ekzatno. In sedaj še precedens brez primere - vse kar smučarska zveza hoče je, da Tina opravlja dolžnosti do sponzorjev. NIč več in nič manj.

maze kaj rekla za zlatega olimpijca kozmusa?

BOljš da je tiho, ker bo izpadla samo še večja ......, ker Kozmus lahko številke, ki jih je danes povedal Lovše, samo sanja. On je pravi berač v primerjavi z njo, pa ima vseeno olimpijsko medaljo. Kar bi šele na to rekla Čop in Špik.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

oo7 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

kuglvinkl ::

Jest bi tut mel tak lajf. Torej, da bi lahko mel mnenje o tem topicu.

Če maš mnenje o tem topicu, imaš ama vse v lajfu pošlihtan.

Al si pa brezveznik.

Zgodovina sprememb…

trnvpeti ::

torej
1.ni placal
2.nisi prilepil linka za kozmusa

napisal si splosno, ne pa kaj je krsila

bunila se je :)
si pa smesen

ce ima dokaze, zakaj ni penalov
brez da mora na tv

a milka ne bi naredila tako?
aja, ona bi tako kot lovse

pa ja de

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: trnvpeti ()

Super Sonic ::

Jest bi tut mel tak lajf. Torej, da bi lahko mel mnenje o tem topicu.


Sej mnenje si podal, torej imaš pošlihatn life ali...
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

kuglvinkl ::

Brezvezne teme te zanimajo, tko da tvoje bralne težave (upam, da nisi med počasnimi) ne čudijo.

Super Sonic ::

Brezvezne teme te zanimajo

Vsak jemlje forum kot svoj dodatek v življenje, tako, da kaj je brezvezno - je precej relativno.

tko da tvoje bralne težave

Nimam jaz nobenih bralnih težav, čudi pa, da se imaš za vsajat v temo, če o njej ne veš nič. Samo tolk - da končava.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Icematxyz ::

Niti ni pomembno zakaj točno v tem trenutku tako razmišljam v tem konkretnem primeru. Sem na strani Tine in podpiram njeno zvezdniško obnašanje in tudi to me ne moti, da rada dobro zasluži in da to tudi počne.

kuglvinkl ::

Ne gre za forum, gre za fokus.

In sva končala (fingers crossed).

trnvpeti ::

ti pa ves kaj?
da lovse se ni placal, in da je to povedala
in je dal izjavo, da ne bo placal

oz lovse ni nic povedal, muti, tina je pa tocno povedala
ni dal denarja, in na vse pripombe je dala tocno obrazlozitev

in ni mi jasno, kako lahko samo na te dve tocki, ki so jasne, podpiras lovseta?

oo7 ::

trnvpeti je izjavil:

ti pa ves kaj?
da lovse se ni placal, in da je to povedala
in je dal izjavo, da ne bo placal

oz lovse ni nic povedal, muti, tina je pa tocno povedala
ni dal denarja, in na vse pripombe je dala tocno obrazlozitev

in ni mi jasno, kako lahko samo na te dve tocki, ki so jasne, podpiras lovseta?


Če ne izpopolnjuje pogojev , če je tako zapisano v pogodbi potem je prav , da ne dobi denarja . Tina je trenutno na vrhu Slovenije in misli , da lahko dela kar hoče pa tisti njen fant . Sej ji je lepo rekel , da lahko gre , zakaj pa noče it??:P

trnvpeti ::

ce ne bi izpolnevala pogodbe, bi se to hitro resilo
zakaj je sel na televizijo potem?
ja je prav, ce ne izpolni

ja je na vrhu, in prav da je na vrhu
in ja, dela kar hoce, in to dela dobro

in kdo je on, da bo on njej rekel, kaj bo in kaj ne?

je pa ironicno, da tako mala ekipa od tine dela vse
da mora se za hervis reklamo sama organizirat
in ironicno, lovse ne bo mogel nic reci cez to :)

Super Sonic ::

Sem na strani Tine in podpiram njeno zvezdniško obnašanje in tudi to me ne moti, da rada dobro zasluži in da to tudi počne.


Sej zasluži dobro, ampak v bistvu niti ne zasluži, ker ne izpolnuje svojih obveznosti. In to je jedro spora, da podpisuje "navzkrižne" pogodbe, vozi Audi in reklamira za Citroen, kasira miljon € na sezono, obtožuje pa zvezo, da je kriva za vse povrsti, ker niso izplačal 50k€ in ja, Lovše ji je še dolžal nekaj iz lastnega žepa. Ali še malo drugače -> Tinini osebni sponzorji so vredni miljon, sponzorji od SZ pa niso niti sponzorji.

Pritožuje in jamra pa tale team čez vse.

Ne gre za forum, gre za fokus.

:)
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

oo7 ::

Super Sonic je izjavil:

Sem na strani Tine in podpiram njeno zvezdniško obnašanje in tudi to me ne moti, da rada dobro zasluži in da to tudi počne.


Sej zasluži dobro, ampak v bistvu niti ne zasluži, ker ne izpolnuje svojih obveznosti. In to je jedro spora, da podpisuje "navzkrižne" pogodbe, vozi Audi in reklamira za Citroen, kasira miljon € na sezono, obtožuje pa zvezo, da je kriva za vse povrsti, ker niso izplačal 50k€ in ja, Lovše ji je še dolžal nekaj iz lastnega žepa. Ali še malo drugače -> Tinini osebni sponzorji so vredni miljon, sponzorji od SZ pa niso niti sponzorji.

Pritožuje in jamra pa tale team čez vse.

Ne gre za forum, gre za fokus.

:)


Imaš 100 % prav ;) .

trnvpeti ::

na 1.tocko si tiho
ni izpolnil , da bo placal
pol se izjavi, da zamuja za 10-14 dni

odgovor na citroen je, da ja, skupinsko
pa ja ne bos rekel, da cel mehanizem SZS napise ohlapno pogodbo?
in ti mislis, da ce bi tina to podpisala, da ji bi bilo tezko posnezi reklamo za citroen?
in da ce bi pisalo v pogodbi, in da ne naredi reklame za citroena, da je to nedokazljivo
in da ce ima taksno pogodbo z audijem, da je to nedokazljivo

smesno!
kmecka logika ti ne deluje
in potem vleces neke ljudi, kozmusa, neke splosne stvari

oo7 ::

Tik pred slovenskim vrhuncem ženskega dela sezone svetovnega pokala, tekmama v Kranjski Gori, je predsedniku SZS-ju Tomažu Lovšetu "počil film". Brez zadržkov je povedal, kaj si misli o Mazejevi in njenem trenerju Andrei Massiju, razkril pa je tudi nekaj podrobnosti, ki mečejo slabo luč na najboljšo slovensko športnico. Odnosi z ekipo Team to aMaze nikoli niso bili dobri, po tem izbruhu pa je nemogoče pričakovati, da bi sprti strani še kdaj sodelovali.

"Gospa naj spoštuje pravila"
"Od SZS-ja je dobila 212 tisoč evrov in pričakujem, da bo gospa spoštovala pravila ter izpolnila svoje obveznosti. Če ne, lahko zapusti reprezentanco, pa naj se financira sama. Naj sezono plačata Milka ali Audi. Ne bom dovolil, da se bo neka razvajena zvezdnica, ki ima probleme z mediji in s pokrovitelji, tako obnašala do vodstva SZS-ja. Mi jo bomo še naprej prijavljali na tekmo, ampak ne bomo ji pa dajali denarja, če se ne bo obnašala profesionalno."

Raje k Armaniju kot k Zalarju
"Vsega imam dovolj. Naši trenerji morajo zalagati svoj denar, da jim ga potem vrnemo, ona pa zasluži milijon evrov na leto. Osebno sem še sam primaknil 80 tisoč evrov, ker je postala svetovna prvakinja, dobivam pa samo grožnje. Dokler imajo podporo medijev, bodo pošiljali te bodice. Pridite pogledat vse fašistoidne SMS-e, ki mi jih je poslal Massi. Tudi pokrovitelji so nezadovoljni z njenim odnosom in celo ministrstvo za notranje zadeve, kjer dobiva plačo. Vprašajte Zalarja! Ni prišla na prireditev MNZ-ja, ampak je šla raje v Milano snemat oglas. Kar dol so padli, ko so to izvedeli," je bil v pogovoru za MMC sočen Lovše

Kostelić prišel takoj, Mazejeva po 50 'mailih'
"Tu ni le zgodba s Citroenom. Podpisala je že pogodbo z Žitom, toda nato snemala za Teekanne, ki ji je ponudil več denarja. Ali pa težave, ko sta z Ivico Kostelićem snemala oglas za Hervis. S Kostelićem ni bilo nobenih težav, pri Tini pa 50 'mailov', pa telefoni in izgovori, da nima časa, in Massijeve grožnje. Na koncu se je kar on menil. Smešno je bilo. To ni odnos. Vprašajte tudi trenerje, kako vzvišeno se je pred desetimi dnevi obnašala na treningu v Podkorenu.

Petra Majdič - zgled profesionalnega športnika
Povod za izbruh prvega moža SZS-ja so bile izjave odvetnika ekipe Tine Maze Damijana Terpina, ki je v časniku Dnevnik napadel Smučarsko zvezo Slovenije (pri SZS-ju so se takoj odzvali), poleg tega je Massi zadnje čase (tudi za MMC) opozarjal, da SZS še vedno dolguje nekaj denarja. Lovše poudarja, da kljub vsemu navija za Tino Maze. Vesel je, da ji je uredil šampionski status. Tega privilegija je bila deležna le še Petra Majdič, ki jo daje za zgled profesionalnosti. "Zelo zgledno smo sodelovali s Petro Majdič, ki je bila vedno polna spoštovanja. Pokličite jo in naj pove, kaj si misli o meni."

Lani je Lovše sam prispeval pol milijona
"Namesto da bi imela Mazejeva mir pred Zlato lisico, so v Dnevniku napadli SZS. Ko sem postal predsednik, so bile alpske discipline podhranjene, v proračunu je bilo 1,5 milijona evrov, zdaj 2,2 milijona. V letu 2011 sem dal 511 tisoč evrov sam zraven. Najdite mi še enega predsednika, ki to počne. Tina dobi 212 tisoč evrov, vendar nas nenehno napada in pljuva, Massi pa grozi, da bodo raje na stopali za Italijo. Pred sezono je imel celo idejo, da bi imela Tina svoj dres.

Denar le, če bo izpolnila obveze
Na koncu smo Lovšeta še vprašali, ali mu je žal, ker je pred slabima dvema letoma prevzel mesto predsednika. "To sem naredil zaradidomoljubja, saj moram Sloveniji nekaj vrniti. Zavedal sem se, da bodo težave. Vesel sem, da sem Tini in Petri uredil status šampionke, da je proračun višji in da sem vrnil delnice Športne loterije. Priznavajo mi, da Tina Maze ne bi postala svetovna prvakinja, če ne bi imela tega statusa. Pričakoval sem nekaj razuma in konstruktivne pogovore, toda tega nisem do bil. Še enkrat: to ne pomeni, da sem proti njej. Tudi jutri bom navijal zanjo, tako kot za vse preostale slovenske smučarje. Toda denarja Smučarske zveze ne bo dobila, če ne bo izpolnjevala svojih obvez."

trnvpeti ::

to je PR
ja tudi tina ima pr, z manjso ekipo kot lovse

dejstva so:
ni placal, in ne bo(izjava)
ne da ne bo szs, ampak on ne bo!
ni pokazal smsov (pa so mu rekli, in je spremenil izjavo)

vse ostalo je pr(z obeh strani)
na citroen se je odzvala, ja napisano
na hervis se je odzvala
vse kar si ti napisal, povzel je zame pr

msjr ::

Meanwhile... Zdajle sem opazil, da so loleki na pop tv-ju flipnili Tino horizontalno (kao zaradi kompozicije). To se ne dela. Tudi se ne pljuva po uspešnih športnikih med sezono. Take stvari se reši profesionalno na nivoju managerjev, ne pa sralcev na tv-ju.

 Flip horizontal....

Flip horizontal....

trnvpeti ::

milka sklene pogodbo s tino
verjetno notri pise, katerih drugic cokolad ne sme reklamirat
tocno se ve
in sedaj nekdo zahteva, prehramena industrija, to ne sme
ce milka napise, teekane ne sme, bum, tocno se ve
zdaj ali ne zna SZS sklepat pogodb, hja

ampak je cisto jasno
citroen audi tudi cisto jasno

Gladi ::

trnvpeti je izjavil:


na citroen se je odzvala, ja napisano

Se ni odzvala v skladu z pogodbo. Je bilo že napisano ter rečeno, ampak ne tukaj. ;)

IceIceBaby ::

ne.. misli da ker je dosegla več kot ostale da je pa oh in sploh.. isto je blo z tistim modelom k je kladivo metal


Tako se dela pri nas ja! Kako si upa pogledati iz povprečja. Take je treba takoj zatolčt.

"Od SZS-ja je dobila 212 tisoč evrov in pričakujem, da bo gospa spoštovala pravila ter izpolnila svoje obveznosti.


Kaj zdaj? Je dobila teh 212k ali ne? V videu tale Lovše guy pravi, da ji ni plačal.

trnvpeti ::

ce ni bilo v skladu z pogodbo, zakaj pol lovse sel na televizijo?
mislim, halo


ne ni dobila 212k,tako trdita obe strani, tukaj nic spornega

pa kako lahko tina izsiljuje lovseta?
za kaj ga bo izsiljevala?

pa hecno
drese ji dajo, nekaj zajebejo

pac kako se to naredi:
ker so pac zajebali, naredijo nove drese
zakaj bi morala tina to popravljat
mislim, hecno

ocitno so nesposobni na szs

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: trnvpeti ()

oo7 ::

Če je tale lovše precednik je tudi njen šef in ona bo mogla tako skakat kakor bo on piskal, ali pa naj gre ji je lepo povedal.
Jst mislim ampak to je moje mnenje, da je tu kriva tina in njeno obnašanje. Ampak največji krivec je pa sigurno andrea massi njen fant, ki je z vsemi žavbami namazan.
Pač lovše je precednik in če tina ni delala to kar bi mogla je pravilno, da ne dobi denarja.
Zakaj pa s petro majdič ni bilo nikoli nobenih problemov pa je bila 5x večja garačiča kot tale gospodična tina.
Jst dajem prav lovšetu. :P

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

trnvpeti ::

ce bi tina delala, kar bi on rekel, bi bila niko i nista

obnasanje je krivo? pa kje ti je logika
kakorkoli se ona obnasa, se obnasa
pogodbe so pa pogodbe

in pri tini jz ne vidim slabega obnasanja, ce pove vse, da lovse laze, da ni izpolnil pogodbenih obveznosti
in ja, na glas lahko pove, cisto preprosto
in ce rece na glas cez sefa, da nimajo v redu narejen sistem , da je prevec trenerjev oz pomoznega osebja

in ce je sef, in ugotovi, da ne izpolnjuje pogodb, bo to takoj dokazal
se ti ne zdi?
a milka je pa slabsi sef, in oni bi pa takoj dokazali?
in to rece prav lovse, da ce bi pa pri milki, bi pa...

in ker lahko dokaze, gre pac na tv ?

mislim, logika, logika

Gladi ::

Trnvpeti, ti pa že spominjaš na goreče fene Justina Bieberja :))

trnvpeti ::

a zgledam kot fan? :)
ali so argumenti?

oo7 ::

Sej ji je rekel, da naj gre stran pa ona noče klub temu, da dobi 80% denarja od sponzorjev.
Najbrz ni šel lovse na televizijo zato, da bo sam sebe zafrknu, sej je vse povedal kaj je narobe.
Dobila bo denar če bo opravljala svoje obveznosti, ker jih pa ne pač denarja nebo. Tudi v službi če nočes delati ti ne plačajo ampak te odpustijo.

"gospa naj spoštuje pravila"
"od szs-ja je dobila 212 tisoč evrov in pričakujem, da bo gospa spoštovala pravila ter izpolnila svoje obveznosti. Če ne, lahko zapusti reprezentanco, pa naj se financira sama. Naj sezono plačata milka ali audi. Ne bom dovolil, da se bo neka razvajena zvezdnica, ki ima probleme z mediji in s pokrovitelji, tako obnašala do vodstva szs-ja. Mi jo bomo še naprej prijavljali na tekmo, ampak ne bomo ji pa dajali denarja, če se ne bo obnašala profesionalno. "

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

ZaphodBB ::

Kar podpirajte tajkuna...

Model je prišel na smučarsko zvezo, da bo fino sebi in svojim kolegom poceni reklamo delal.

Tina je trenutno edina, ki je kaj vredna v reprezentanci. Ko je Lovše prišel je bila Tina prepuščena sama sebi, potem so pa uletel da ji bojo prepovedal sponzorje (ker so jih hotl potegnt prek smučarske zveze, da bojo procente pobral) se je pa Tina uprla.

"Gospa naj spoštuje pravila"
"Od SZS-ja je dobila 212 tisoč evrov in pričakujem, da bo gospa spoštovala pravila ter izpolnila svoje obveznosti. Če ne, lahko zapusti reprezentanco, pa naj se financira sama. Naj sezono plačata Milka ali Audi. Ne bom dovolil, da se bo neka razvajena zvezdnica, ki ima probleme z mediji in s pokrovitelji, tako obnašala do vodstva SZS-ja. Mi jo bomo še naprej prijavljali na tekmo, ampak ne bomo ji pa dajali denarja, če se ne bo obnašala profesionalno."


Bi morala dobit, pa ni dobila ker si je Lovše spomnu da ona ne izpolnjuje trenutnih obveznosti. To je tko kot, ko šef tajkun delavcu ne plača plače za nazaj, ker delavc noče delat zastonj.

Mafija.

Pšenični ::

Zej problem je po moje ker Lovše nima pravice govorit, da ima ona že zadost denarja.

Potem tud njemu ne potrebno plačat, pa nej dela ene dve leti zastojn, ker "ima gospod Lovšin že zadosti za sproti". Pol po dveh letih naj dela pa za 700 evrov....ista logika....

Mislim, kaj se grejo.....hočem rečt, da se je takrat ko je Mateja Svet končala kariero, tud govorilo marsikaj......v temle kontekstu, kar s zdej dogaja...bi lahko marsikaj verjel. Ker gre za managerski pristop....jaz sem bog...vi pa moji sužnji.

Tole je dost zgrešena zadeva za naše smučanje....in izžareva simptome celotne družbe...., ki z nadpovprečnimi posamezniki enostavno ne zna ravnat.

V glavnem tale Lovše, po tistem, kar je danes razlagal po TV ju....more čimprej letet.

Zgodovina sprememb…

gendale ::

pomojem je tuki treba točno pogledat kaj piše v kateri pogodbi in se odločat na podlagi tega

to komu je všeč tina komu pa lovše, pa a je tina kura al ne, pa ne bi smelo vpilivat
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Pšenični ::

gendale je izjavil:

pomojem je tuki treba točno pogledat kaj piše v kateri pogodbi in se odločat na podlagi tega

to komu je všeč tina komu pa lovše, pa a je tina kura al ne, pa ne bi smelo vpilivat


Ma sem poslušač tipsona po tv.....nekontrolirano vedenje....skoraj se ni več obvladal. Če pač ni denarja, to pomeni, da le ni tko uspešen manager..

Meni ni všeč ne Tina ne Lovše, ker smučanja ne gledam....tko da, sem dost nevtralen, ko pravim, da po današnjem TV izpadu mora letet.

Tipična dilema, da se boste strinjali z menoj, da dilema, kdo nej leti, sto sploh ni, če dobro preemislim, samo;

Koga je lažje nadomestit...managerja Lovšeta ali Tino? Managerjev se tare...Tina je trenutno v Sloveniji le ena. Če ga lomi, ji je pač potrebno pogledat skoz prste, tako kot vsakemu nadarjenemu človeku.

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

Zej problem je po moje ker Lovše nima pravice govorit, da ima ona že zadost denarja.
Kje pa je reku da ma že zadost denarja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Pšenični ::

darkolord je izjavil:

Zej problem je po moje ker Lovše nima pravice govorit, da ima ona že zadost denarja.
Kje pa je reku da ma že zadost denarja?


"Gospa ima dovolj denarja

Lovše je navedel primer, ko je Mazejeva podpisala sponzorsko pogodbo z Žitom in ker ji je kasneje Teekanne ponudil več denarja, je odšla, ne da bi razdrla pogodbo. Lovše je priznal, da zveza Mazejevi dolguje dobrih 50 tisoč evrov, kar je zadnji obrok za letošnjo pogodbo, a poudarja, da bo morala malo potrpeti. "Gospa ima dovolj denarja in lahko mirno tekmuje," je dodal."

Zanimivo bi bilo videt, kolk se jih tare tle okol smučarske zveze in kolk oni potrpijo....kakšne plače imajo.

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

kakšne plače imajo.
20 jurjev na mesec precej verjetno da ne :)

ZaphodBB ::

M-POWER je fovš, druge ni.

Tina je čedna, pa še dobro služi. Edini argumenti, ki jih ima proti Tini so da "veliko" zasluži in ne "spoštuje avtoritete".

Velikost zaslužkov nikogar ne briga, ker 99% tega denarja pride iz privat rok ljudi ki hočejo Tino takšna kot je. Če punca plačuje davke, nas ostalo nič ne briga. Vsekakor je pa upravičena, do prejema pogodbenih plačil. Pogojevat staro pogodbo z novo je pa bullshit. Če ste pozorno brali za 2011/2012 veledirektor sploh še ni uspel izvest pogodbe, pa jo že kar posluša uveljavljat. Tipičen komunajzarski tajkun, vsi naj padejo na glavo samo zato ker je on mimo prišel.

Kar se pa avtoritete tiče, mora biti pa avtoriteta pozitivna, da je vredna spoštovanja. Samo slabič zmerja osebo, ki se upira krivičnemu gospodarju.

Buče o tem kako je smučarska zveza do kruha spravila Tino, ta pa zdaj noče posredovat usluge naprej so pa smešne. Če ne poznate sistema držite gobec. Smučarska zveza je do kruha spravila Vogrinčeve otroke, otroke Jara Kalana in podobne bande. Mlade smučarje pa pretežno financirajo starši. Tisto, ko zveza pelje smučarje kam (odrasle ali otroke) izgleda tako, da grejo funkcionarji smučat na stroške zveze, s sabo pa vzamejo še par smučarjev.

Sram vas naj bo.

djordjevic ::

In dokler bo Lovše pobiral državne milijone na razpisih Japtija, ki so namenjeni startupom, naj lepo kar molči o tem, kako on daje denar 'iz lastne malhe'.
No grave is deep enough to keep us in chains.

ZaphodBB ::

In dokler bo Lovše pobiral državne milijone na razpisih Japtija, ki so namenjeni startupom, naj lepo kar molči o tem, kako on daje denar 'iz lastne malhe'.


To so pa ti komunjare kapitalisti. Vse je naše. Skupna malha je njegova privat lastnina. Podalpska Oligarhija.
««
«
1 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zakaj Tina ni vredna nič več kot ostale smučarke in diskriminacija RTV-ja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6813881 (10708) Invictus
»

Tina Maze 2. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15945222 (34999) WarpedGone
»

Finančni vložki v vrhunski šport in nacionalna korist od tega

Oddelek: Loža
254798 (4593) judoka
»

Bo gospa petra majdič zavrnila državno odlikovanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10324623 (21408) Utk

Več podobnih tem