» »

večopravilnost in zvok v xp

večopravilnost in zvok v xp

motorc ::

Torej, na starem kompu sem imel naložene Win98SE in sem si recimo najprej naštimu glasbo (winamp) in potem pognal eno igro recimo NFS Porsche, iz zvočnikov pa se je slišala samo glasba čeprav je bil v nastavitvah igre zvok vklopjen. Zdaj imam pa nov komp in Win XP in ko naredim isto, torej poženem winamp in nfs se sliši zvok igre in glasba hkrati, zato je treba vsakič v nastavitvah naštimat zvok na ful ali pa ga izklopit če hočem glasbo poslušat. Po mojem je to zaradi večopravilnost xp-jev. A se da to kako naštelat, da ne bi bilo potrebno vsakič štelat zvok v nastavitvah?

Aja, mam ang xp-je, pro verzijo brez SP-jev, zvočna je pa Creative Soundblaster Pci 128.


LP

CaqKa ::

bolj zanimivo bi bilo vprašanje zakaj pri 98se ni bilo obojnega zvoka :o
em ja idi v need for speed pa nstavi zvok na tiho.. sej pa kolko vem se nastavitve shranijo?

andrej ::

enostavno pauziras winamp ali ga das pred igro na tiho...

Highlag ::

Čudno res. Zvok bi moral tudi v W98 špilat. Sicer pa zakaj Winampa med igrico ne ugasneš? A je to pretežko?

CaqKa ::

če se ne motim bi ona rad imel glasbo winampa ne pa glasbo igre medtem ko jo igra?
sicer pa smo za obe situaciji sedaj napisali odgovor

motorc ::

Ma sej vem, da se v nfs nastavi zvok na tiho. Včasih igram igre pa zraven poslušam glasbo včasih pa z zvokom igre - vem, da se lahko zvok v igrah nastavi na nulo samo počasi postaja to že nadležno. Mene je samo zanimalo, če se da kej v xp-jih nastavit da mi ne bo treba vsakič v igri zvok naštimavat.

CaqKa ::

winampu v opcijah nastavi najnižjo pririteto potem pa še idi v nulsoft mpeg decoder nastavit najnižjo prioriteto.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vista in nedelovanje 5.1 zvočnikov ...

Oddelek: Operacijski sistemi
111533 (1533) mihax00
»

Razlika v kvaliteti zvoka med zvočnimi na digitalnem izhodu

Oddelek: Zvok in slika
192006 (1827) XS!D3
»

Vpliv 3D zvoka na izrisovanje slik (FPS) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zvočne kartice
598134 (6929) matjash
»

Need for Speed Underground 2 dodajanje glazbenih datotek

Oddelek: Igre
61126 (978) dejanx
»

Ima Mozilla FireFox (tudi) to napako?

Oddelek: Programska oprema
71323 (1242) hruske

Več podobnih tem