» »

InfinityPLAY hitrejši kernel za HTC Wildfire

InfinityPLAY hitrejši kernel za HTC Wildfire

RejZoR ::

LINK:
http://forum.xda-developers.com/showthr...

Včeraj sem na CyanogenMod forumu ujel tale link pa sem se odločil zalepit zadevo še tukaj, če bo koga zanimalo.
Na HTC Wildfire imam naložen CyanogenMod 7.1 in sem z njim nasplošno zelo zadovoljen. Ampak še vedno me je motil lagast home screen in lagast app drawer. Zadeva je kar trzala čeprav je sem in tja deloval na istem mestu povsem gladko. In to neglede na to kako navit telefon sem imel oz kateri governor sem uporabljal (celo na performance je bilo dost crap). Včeraj pa si naložim tale InfinityPLAY kernel in omfg, home screen rahlo lagne samo takoj po odklepu telefona ko se zbudi iz deep sleep načina nato pa je home povsem tekoč celo kadar uporabljam posebne efekte ala Cube, Page ali pa Rotate. Samo c CM 7.1 kernelom pa so bili ti efekti praktično neuporabni. Enako scrollanje spiska vseh aplikacij (app drawer). Ko sem potegnil s prstom po ekranu se je ves spisek grdo zatikal in lagiral. Sedaj pa čisto nič. Mogoče se na moment samo rahlo upočasni kar opazi natrenirano oko, drugače pa je kot noč in dan in zatikanja ni več.

Telefon imam navit na 633MHz in za governor sem izbral "smoothass". Čeprav se s parimi drugimi dobi podoben efekt.
Torej če imate rootanega HTC Wildfire in vam še vedno malo lagira je tole definitivno vredno poizkusiti. Jezst sem bil prav preenečen kako je lahko samo kernel update tako drastično pospešil že precej zastarel telefon.

Priporočam, da si prej s ClockWorkMod naredite backup telefona in potem z istim programčkom naložite ZIP. Da ne bo kasneje joka.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Applove novosti z začetka WWDC - iOS

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
3918334 (16190) PrimozR
»

Oppo predstavlja N1, tudi s CyanogenModom (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5820395 (17474) PrimozR
»

[Galaxy S2] Težava z zagonom Cyanogen moda

Oddelek: Mobilne tehnologije
181532 (1097) Lonsarg
»

CyanogenMod s pol milijona uporabniki

Oddelek: Novice / Android
338397 (6681) Blisk
»

Sense 3.0 na voljo le za peščico naprav

Oddelek: Novice / Android
328910 (6783) JayKay

Več podobnih tem