» »

Vrednost komponent

Vrednost komponent

«
1
2

integral15 ::

Zdravo zanima me vrednost teh 3 komponent

Poocesor: Intel Core 2 Quad Q9650 (3,00Ghz, 12MB) "se 1 leto garancije"
Matična plošča: ASUS P5Q PRO Turbo "pretekla garancija "
Pomnilniki: CORSAIR Dominator 8GB 1066Mhz "dozivljenjska garancija"

Vse je staro 2 leti pa se malo
  • zaklenil: bluefish ()

6151 ::

Procesor: 120-140€
Matična: 80-95€
Ram: 30-35€ (ce je ddr2 70EUR)
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 6151 ()

integral15 ::

Ja kaj ne bo pa ne ta ram 4gb ramu sm kupu pred 2 mesecema rablene 2 let stare dal sem zanjih 64€ novi na dinokompu so 130€ 4gb po narocilu ker se jih ne da drugace dobit poglej na bolhi po kok se prodajajo dominator rami!!!!! Procesor je po mojem mnenju dost vec vredn se 1 let v garanciji nov je 290€.

Moje mnenje je tak:
proc 180€
Rami 90€
plata 80€

Vse skup 350€ je vredn po mojem 100%
vase mnenje ???

Blinder ::

kaj blodiš? kam imaš to ddr2 ali ddr3 rame?
pomoje je še 80€ optimistično za ploščo izven garancije.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

kanon ::

Če so komponente vredne 350€, jih probajte prodati za toliko. Če ne bo šlo bo treba spremeniti mnenje o vrednosti komponent.

TOP ::

integral15 je izjavil:

Ja kaj ne bo pa ne ta ram 4gb ramu sm kupu pred 2 mesecema rablene 2 let stare dal sem zanjih 64€ novi na dinokompu so 130€ 4gb po narocilu ker se jih ne da drugace dobit poglej na bolhi po kok se prodajajo dominator rami!!!!! Procesor je po mojem mnenju dost vec vredn se 1 let v garanciji nov je 290€.

Moje mnenje je tak:
proc 180€
Rami 90€
plata 80€

Vse skup 350€ je vredn po mojem 100%
vase mnenje ???

Lepo si tole ocenu,zdej pa mu najdi še kupca za tole.I5 2500K stane 200e ki je svetlobno leto proti temu.:D

integral15 ::

hah kupca mam ze ravn v tem je problem. No upam da me bo enkrat izuclo da ne tu gor pisat ker je katastrofa nic se ne da pogovarjat (normalno) vsak se dela norca iz tebe potem se najde se kak bedak ki te bo zacel zalit. Sami problemi najleps je dat na bolho in se najde kupec ker ve za kaj se gr. Za racunalnik sm dal 1050€ pred 2 let zdej je kumi 500€ vredn ojo samo znanje tu gor kr poka po sivih ljudje zresnte se.

Tema se lahk zbrise

Zgodovina sprememb…

trnvpeti ::

in za kolk si ga prodal?

integral15 ::

Nism ga se prodal ce bi ga nebi pisal. Pogovarjal sem se tudi po dugih forumih in so mi ga ocenili 350€ kupca pa ze imam. In me je zanimal se vec mnenj pa vidm da se tu ne da nic narest ko bi glihal ko bi bli na trznc.

Zgodovina sprememb…

trnvpeti ::

torej imas kupca za 350?
a upas dati email, tel, da dobi novi 2500k 1155 sistem, nov, za manj?

hojnikb ::

Vrednost komponent

Si kr optimist z temi cenami..
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

integral15 ::

???? am moj znanc je ni nek tujc. 2500k nov za manj aja usral 3x pa nc se obrisal.

trnvpeti ::

ja nov 2500k za manj denarja
dvakrat zmogljivejsi

lepo bos nategnil znanca

TOP ::

Če imaš kupca,ki ga boš zraven še lepo nategnil,potem ne sprašuj,koliko je vredno,upam da on ne bere te teme in očitno je velik lajk kar se tega tiče.

hojnikb ::

Nov 2500K se da dobit za 190€ v avstriji
http://geizhals.at/580304

Ti pa prodajaš STAR procesor za STAR socket, procesor ki sploh ni "pravi" 4 jedernik (zliman core2duo), se greje bolj kot novejše generacije in je naret na starejšem proizvodnem procesu.
In je dosti počasnejši od 2500k
http://www.anandtech.com/bench/Product/...
#brezpodpisa

Blinder ::

ma sej po komponentah lahko pride na 350€. Pač bolj hi-end komponente. Ampak vse skupaj so pa velik manj vredne ker se jih gre direkt primerjat s novejšo robo.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

trnvpeti ::

ze pri elektriki bo na 24/7 preplacal z q9650 vsaj 100eur na leto :)

in on bi, da se bolj nategne znanca, da mu nekdo da žegn :)

ZaphodBB ::

Kaj kupujete robo široke potrošnje, potem se pa zgražate da je dve leti kasneje in brez garancije vredna zgolj pol ali še to ne.

V bistvu komponente zlo držijo ceno, če primerjaš vse dejavnike (zmogljivost novejših komponent, poraba, cena, garancija).

Ti judek ti.

Siddh ::

poglej malo cene za 8gb rama, dobiš novega za 50-60€, celo manj
imaš pa tudi zastarelo podnožje, in procesor, ki je tudi že precej star

moraš razumet, da v računalniškem svetu komponente hitro zastarajo, mogoče si stvari kupil pred samo dvema letoma, ampak že takrat so tile procesorji postajali zastarani, sploh pa takšni procesorji so na trgu že skoraj 5 let

tudi če upoštevam garancijo, to ni vredno več kot 250€, ker za 350€ že dobiš i5 (200€), ki pusti tvojega quada svetlobna leta odzadaj, kakovostno plato(100€) in pa tudi 8gb čisto dobrega rama (50€)

tudi ne moreš gledat koliko je takšen nov procesor vreden, ker to so samo stare zaloge, če sploh so še zaloge, teh procesorjev več nihče ne izdeluje, 290€ so bili vredni čisto novi, če si ga pa v bližnji preteklosti kupil za takšen denar pa si čisto sam kriv

pravtako si sam kriv če greš kupovat overpriced dominator ram po 65€ za 4gb


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Siddh ()

trnvpeti ::

250e?
ce primerjas q9650 in 2100 potem je recimo i3 2120 hitrejsi od q9650
na bilokateri plati

Siddh ::

potem pa še bo moral ceno bolj spustit :D ampak kolikor jas vem rabljeni quadi kar držijo ceno okrog 100-120€
poleg tega pa prodaja vse znancu, zato bi popusti moral biti upravičen


integral15 ::

Glej vam bom neki razlozu mislm ce vam bo dalo. Clovek ima staro kisto nvm 4 leta ima en 2 jedrni proc, maricna mu podpira quade ima dovolj rama in se odloci da ne bo sel kupovat celotne kiste ampak bo nadgradu sam procesor in jast mu ponujam procesor quad za recimo 180€ kot sm reku. Ti mu ponujas proc i5 za 200€ se proavi da ce hoce tvoj proc not dat more kupt novo maticno nove rame kar kosta mimgrede 450€ ali se vec no zdaj mi pa povej kaj se bol splaca ??????

Blinder ::

splača se bolj novega ampak če se mu ne da vsega kupovat pol kupi tvoj procesor za 180€.
Ampak če bo v kompletu kupoval ne bo dal 350€ za tisto. Ker dobi zmogljivejšo novo robo za manj denarja.
po komponentah > v kompletu $$
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

69charger ::

Lol za 180 mu ta šrot prodajaš,vmes pa dobiš za 180 že isti proc+plato za manj keša ali pa novega Phenoma X6+plato. Tele 775 quade ocenjujete kot da so zlati,vsak običen i5 ga že potolče 100x.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

GeForce ::

Potem pravite da je moj C2D E4300 vreden vsaj nekih 80-90€ kajne? Pa še če ga prodam znancu, bi moral dobit vsaj 120€?:D:))
Joj kakšne imate eni. Tisti "ko sem kupil, je bilo xxx€" vam nič ne pomaga. Treba se je spijazniti, da se za staro robo dobi iz dneva v dan manj (tu so izjema diski, v temle času).

Brias ::

integral15 je izjavil:

Zdravo zanima me vrednost teh 3 komponent

Poocesor: Intel Core 2 Quad Q9650 (3,00Ghz, 12MB) "se 1 leto garancije"
Matična plošča: ASUS P5Q PRO Turbo "pretekla garancija "
Pomnilniki: CORSAIR Dominator 8GB 1066Mhz "dozivljenjska garancija"

Vse je staro 2 leti pa se malo


proc 180
MB 80
RAM VSAJ 80


TRZNA CENA ... vecina folka prevec primerja po svoji logiki ... in ne po trzni ...

te cene so ZELO REALNO TRZNE CENE, z dumping komentarji parih commandosov ki ne bodo spremenili trga ...

TOP ::

Brias je izjavil:

integral15 je izjavil:

Zdravo zanima me vrednost teh 3 komponent

Poocesor: Intel Core 2 Quad Q9650 (3,00Ghz, 12MB) "se 1 leto garancije"
Matična plošča: ASUS P5Q PRO Turbo "pretekla garancija "
Pomnilniki: CORSAIR Dominator 8GB 1066Mhz "dozivljenjska garancija"

Vse je staro 2 leti pa se malo


proc 180
MB 80
RAM VSAJ 80


TRZNA CENA ... vecina folka prevec primerja po svoji logiki ... in ne po trzni ...

te cene so ZELO REALNO TRZNE CENE, z dumping komentarji parih commandosov ki ne bodo spremenili trga ...

Sej tud ti ne boš spremenu trga z tvojimi realnimi cenami.Tukaj nekateri hočejo nekaj povedat,sam več kot očitno nočeste razumet.Bom povedal mal drugače pred meseci sem za prijatelja nabavu rabljenega I5 2500K ki je bil star 3 mesece in ga je prodajal za 170e.In ne bi rad ga primerjal z zastarelo tehnologijo 775.Dejstvo je da je toliko že zastarelo,da se ga ševedno preveč ceni.Morda je res toliko vreden sam,moraš biti pa res butalec,da tole kupiš.Še Q6600 se prodajajo za 90e pa se ziher bolj splača,kot pa tale za 180e.

Siddh ::

Brias je izjavil:

integral15 je izjavil:

Zdravo zanima me vrednost teh 3 komponent

Poocesor: Intel Core 2 Quad Q9650 (3,00Ghz, 12MB) "se 1 leto garancije"
Matična plošča: ASUS P5Q PRO Turbo "pretekla garancija "
Pomnilniki: CORSAIR Dominator 8GB 1066Mhz "dozivljenjska garancija"

Vse je staro 2 leti pa se malo


proc 180
MB 80
RAM VSAJ 80


TRZNA CENA ... vecina folka prevec primerja po svoji logiki ... in ne po trzni ...

te cene so ZELO REALNO TRZNE CENE, z dumping komentarji parih commandosov ki ne bodo spremenili trga ...

oh c'mon ram za 80€ novega pa dobiš za pol manj, vsaj upam da kupec ni tako naiven, da verjame vsemu sranju, ki mu ga vržejo pod nos, edina realna ocena je mogoče za matično pa še to bolj tak, ker neko podobno delujočo asusko sem zadnjič našel na deponiji, torej predvidevam da so poceni

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R4...

za primer kako vrednost imajo
pri nas pa so cene nekje 130-140e za quade, realne vrednosti, glede na zmogljivost in starost pa so max 70€

http://www.bolha.com/intel-core2/intel-...
sluačjno ti Dejstrum?


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Siddh ()

Aston_11 ::

Pač nategnu bo znanca, ki bo vzel kalašnikov in ajde.

Brias ::

fantje vi kalkulirate tehnolosko ceno ...

new cpu = xxx EUR @ 100% performance
old cpu = xxx EUR @ new cpu performance


racunate frame per EUR pri grafah ...
racunate MB per EUR @ speed pri HDDjih ...
ram se ne racuna vec samo ve se da je 20 eur 4GB in se vse primerja z tem ...


vse to je lepo in prav.... PRI NOVIH STVAREH ...

in nima ABSOLUTNO NOBENE veze pri primerjanju z komponentami 2 generacije nazaj ...

zakaj se dinokomp in demise prodaja nove quade, jaransko oskublene od 150 eur naprej ... e8400 za 150 eur ... zato ker trg se to sprejema ... in samo ta dva sta na bolhi, svedata ima ceu kup 775 novih procov, dinokomp, mimovrste ... zakaj ze? :)

ne mores ufuravat svojega mneja in mnenja 10 ljudi, ce ostali milion dela trg ...

integral15 ::

Ne nimam jast nic na bovhi

Brias

Koncn negdo ki se spozna na stvari in spremlja trg boh se usmil

69charger ::

Brias: Tiste proce prodajajo zato ker se jih ne morejo znebit ker jih noben bog ne bo kupil. Razen recimo kakšen midrange Core2Duo če slučajno komu crkne. Pa še to moraš bit butast da greš novega kupit. Tale hardware je čisto precenjen danes. Resno,socket A in 478 procesorji se prodajajo po 20€,medtem ko za 30€ dobiš že skorajda Athlon X3.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

wini ::

Mater kake cene :)))
vceraj sem prodal kolegu e8400, asus p5qpro in 4giga corsair rama za 150€
to je realna cena za kolege, za trg pa mogoce kakih 30€ do 50€ vec max

_IKE_ ::

integral15 je izjavil:

Ja kaj ne bo pa ne ta ram 4gb ramu sm kupu pred 2 mesecema rablene 2 let stare dal sem zanjih 64€ novi na dinokompu so 130€ 4gb po narocilu ker se jih ne da drugace dobit poglej na bolhi po kok se prodajajo dominator rami!!!!! Procesor je po mojem mnenju dost vec vredn se 1 let v garanciji nov je 290€.

Moje mnenje je tak:
proc 180€
Rami 90€
plata 80€

Vse skup 350€ je vredn po mojem 100%
vase mnenje ???



Po eni strani razumem prodajalce da želijo za svoje rabljene stvari iztržit čim več, vendar bi prodajalci morali imet v mislih tudi to da rabljena stvar ni več nova in če gre za starejšo generacijo potem je vrednost le te še dodatno manjša.

Za 457 eur ( poštnina vključena) pa dobi:

Intel Core i5-2500K
8 GB DDR3 PC3-10600 1333MHz
500GB S-ATA II 7200 hdd
integrirano grafiko ( lahko uporabi svojo staro , ali dokupi novejšo )
H61M-U3S3 matično z usb 3.0 in sata 3
no name ohišje z 500w napajalnikom
dwd rw enoto

http://www.ebay.de/itm/Komplett-Buro-PC...

Glede na vse do sedaj zapisano, se ta tvoj kupec ne spozna na računalnike preveč in nekako tudi dvomim da ima neke hude zahteve glede komponent, zato sem tudi dal zgornji primer neke pisarniškega računalnika.


Torej 350 eur za procesor , ram in ploščo ali pa 460 eur za komplet nov računalnik ?

Adrijan0 ::

Res boš lepo nategnil kolega. Mogoče bi moral začet preprodajat avte, bi za 2 leti starega dobil več kot za novega?

Za 180eur se dobi amd x4 (90e), ploščo(55e) in 8gb(35e) rama.. in seveda garancijo na vse. Če bi rad opeharil znanca, potem pa srečno.

tinlad3n ::

Bom kar to temo ponucal.

Kolk mislte, da bi dobil za:

e8400 proc,

5gb rama DDR2,

ASUS plata (ne vem točnega imena),

hd 5770 grafa.

Siddh ::

če je komplet sestavljen in deluje "out-of-the-box" z windowsi lahko iztržiš 300-350€, drugače pa tam okrog 200€


Brias ::

tinlad3n je izjavil:

Bom kar to temo ponucal.

Kolk mislte, da bi dobil za:

e8400 proc, / 90 - 110 eur

5gb rama DDR2, / 50 eur

ASUS plata (ne vem točnega imena), / 35 - 50 eur

hd 5770 grafa. / 100 eur
/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brias ()

Steinkauz ::

Q9650 je še vedno top of the line iz 775 in pomoje se ga da prodat za 100-150eur
Če nekdo koče ostati na 775 in imeti top proc za to podnožje se bo izprsil.
Rame bi se dal prodat za 60-80eur
SUS P5Q PRO Turbo "pretekla garancija " pa ni šans da je vredna 80eur. Bolj okoli 30-50

ameba ::

Zakaj bi hotu prodt ? Če to kupš si vsaj 5 let frej. Tako kot je večina kupila i5 in bo 5 let frej, se bo pa najdu kak cepec ki bo prodaju i5 čez 2 leti. Takih zadev se ne prodaja.

hojnikb ::

Brias je izjavil:

tinlad3n je izjavil:

Bom kar to temo ponucal.

Kolk mislte, da bi dobil za:

e8400 proc, / 90 - 110 eur

5gb rama DDR2, / 50 eur

ASUS plata (ne vem točnega imena), / 35 - 50 eur

hd 5770 grafa.
/ 100 eur
/


100€ za 5770 ??
Pa ka ti kadiš; v tujini se prodaja NOVA 6770ka (ki je prepakirana 5770ka)
za 85€.http://geizhals.at/693128
Sepravi nova je ceneješa od rablene pa še garancijo ma...

Ostalo sploh ne bom komentiru...
#brezpodpisa

ZaphodBB ::

Da ne omenjam, da za 130€ dobiš novo 6850: http://www.amazon.co.uk/Sapphire-11180-...

Brias ::

ljudje ki kupujejo taksne rabljene zadeve so bolj blizu 5xxx seriji zaradi boljsega izkoristka 5xxx jedra z starim 775 processorjem ...

CENA 100 eur za hd 5770 grafo DRZI ,,,


trg, trg, trg ... trg Vs not open minded calculations ....


Oglas ne poteče
Gigabyte HD 5770 SUP
Gigabyte HD 5770 SUPER OVERCLOCK
Prodam omenjeno grafično kartico. Kartica je takorečeno nova. . . Stara 8 mesecev v računalniku je pa samo 2 meseca. Deluje

€ 95,00
..
Poteče čez 12 dni
RADEON HD 5770 VAPOR
RADEON HD 5770 VAPOR X
GRAFIČNA JE STARA POL LETA IN JO PRODAJAM ZARADI POSODOBITVE, SLIKA OD ŠKATLE JE SIMBOLIČNA, KARTICA JE HD 5770. .

€ 99,00
..
Poteče čez 13 dni
ASUS Radeon HD 5770
ASUS Radeon HD 5770 CuCore, 1024MB
ASUS EAH5770 CuCore/2DI/1GD5, Radeon HD 5770, 1024MB GDDR5, VGA, DVI, HDMI, PCIe 2. 1 (90 - C1CNV0 - L0UAY00Z/90 - C1CNV1 - L0UAY0BZ)

demisepctrgovina
€ 152,00
..
Oglas ne poteče
Sapphire ATI Radeon
Sapphire ATI Radeon 5770 Vapor X Crossfire (2x) primerni za WorkStation, grafično zahtevne!
Hello - Prodajamo dve grafični kartici Sapphire Radeon HD5770 Vapor - X . Grafični kartici, lahko delujeta v ATI - jevem

€ 160,00

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brias ()

dzinks63 ::

Cene so kakršne pač so, samo da staro robo kupiš po višji ceni kot primerljivo novo z polno garancijo v trgovini, pa ne moreš imeti sto pik, se pa tudi takšni najdejo kot zgleda in nekateri prodajalci iščejo prav takšne kupce.

hojnikb ::

Brias je izjavil:

ljudje ki kupujejo taksne rabljene zadeve so bolj blizu 5xxx seriji zaradi boljsega izkoristka 5xxx jedra z starim 775 processorjem ...

CENA 100 eur za hd 5770 grafo DRZI ,,,


trg, trg, trg ... trg Vs not open minded calculations ....


Oglas ne poteče
Gigabyte HD 5770 SUP
Gigabyte HD 5770 SUPER OVERCLOCK
Prodam omenjeno grafično kartico. Kartica je takorečeno nova. . . Stara 8 mesecev v računalniku je pa samo 2 meseca. Deluje

€ 95,00
..
Poteče čez 12 dni
RADEON HD 5770 VAPOR
RADEON HD 5770 VAPOR X
GRAFIČNA JE STARA POL LETA IN JO PRODAJAM ZARADI POSODOBITVE, SLIKA OD ŠKATLE JE SIMBOLIČNA, KARTICA JE HD 5770. .

€ 99,00
..
Poteče čez 13 dni
ASUS Radeon HD 5770
ASUS Radeon HD 5770 CuCore, 1024MB
ASUS EAH5770 CuCore/2DI/1GD5, Radeon HD 5770, 1024MB GDDR5, VGA, DVI, HDMI, PCIe 2. 1 (90 - C1CNV0 - L0UAY00Z/90 - C1CNV1 - L0UAY0BZ)

demisepctrgovina
€ 152,00
..
Oglas ne poteče
Sapphire ATI Radeon
Sapphire ATI Radeon 5770 Vapor X Crossfire (2x) primerni za WorkStation, grafično zahtevne!
Hello - Prodajamo dve grafični kartici Sapphire Radeon HD5770 Vapor - X . Grafični kartici, lahko delujeta v ATI - jevem

€ 160,00


Kateri del PREPAKIRANA GRAFIČNA ne razumeš ?
6770 je identična grafična v prim. z hd5770, razn malce višje frekvence 6770.
Zato RABLENA nemore pod nobenim pogojem bit 100€, vsaj realna cena ni..
(nemore bit rablena dražja od nove)
Pa tut izgovor o kompatabilnosti tukaj za razliko od procesorjev odpade, ker so praktično vse grafe zadnjih 5 let na PCIE.

5xxx jedra z starim 775 processorjem

Do explain ...
#brezpodpisa

ZaphodBB ::

Lol.

Sam imam q6600 G0 na 3,2Ghz. Trenutno furam GeForce 8800GT in ga bom fural, dokler ne bom dobil 6850/6870 za 100€. 5770 me enostavno ne zanima, ker bom imel na 6850 še vedno boljše rezultate. In to če bi bili obe grafični CPU bottleneckani z mojim CPUjem, pa nista oz. vsaj 5770 100% ni.

Brias ::

@hojnikb

ne govoriva o rezi za grafiko, ampak feelingu that 5xxx is better friend with c2d kot pa 6xxx ... TO JI drzi ceno, TRZNO CENO KI AGAIN NIMA ABSOLTNO NOBENO VEZO Z 6770@102 eur @ swedata ...

ti ponovno ufuravas kaj je najbolj smiselno narediti, a zal nimas vpliva na trg ... cene po komponetah so cene po komponentah in tako je ...


- cena rabljene 5770 ce bi racunal z zdravo balkansko logiko bi bila:

6770 celo za 97 eur @ demise
-25% cene ker je brez garancije
-25% ker je 1 leto starejsa generacija
-10% ker jo bom toliko tezje zaradi starosti prodal

CENA za rabljeno 5770 brez garancije BI BILA 39 EUR.

AMPAK

TRZNA CENA 5770 je se vedno 100 eur in ZDRAVO :)


KER TRG N I M A VEZE z logiko ampak z PONUDBO in POVPRASEVANJEM...

hojnikb ::

Ja nažalost je res tak.
Tak da človeka kr mine da bi kej rablenga kupo..
#brezpodpisa

šernk ::

kolk se jih pa proda po takšni ceni?

ampak feelingu that 5xxx is better friend with c2d kot pa 6xxx


zakaj? ker prvo recimo proc lahko 100% izkoristi, drugo pa le 80%, s tem da je druga 20% boljša (številke so naključne)?

torej vaša nebalkanska logika, koliko bi bila cena rabljene 6770, ki je novejša generacija od 5770? 120€? torej več kot jo lahko dobiš novo v trgovini?

no saj nekateri dejansko to hočejo danes.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Adrijan0 ::

Brias, as ti na drogi? :D

Glej, ti pa tvoj trg in povpraševanje. Ti lahko daš ceno za grafo 100eur, ampak ti bo ostala lep spomin v predalu. Kako povpraševanje če bit za grafo 5770? A misliš, da so to delnice in da če hočeš npr. Krkine in jih ni na raspolago boš moral itak nekoga prepričat ki jih ima in odštet več da ti jih proda al kaj? Ko je količina omejena za nakup in prodajo? Ti prodajaj grafično, ki je vredna 50e za 100e, bo pa tisti k bo grafično rabu šel po novo. Vseeno jo boš prodajal, neboš je pa prodal. Ne mi kvasit takih bedarij od trga, ker to kar ti pišeš nima veze s rač. komponentami in prodajo le teh. Če si dobil par ljudi ki prodajajo grafo za 180eur k je vredna 50eur a zdej to pomeni, da je ta grafa vredna 100eur? NOT! Sej si ti na slabšem ne kupec.. mislim, ne bit smešen.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predlog za najboljši rabljen računalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
567020 (6033) 2loud4u

Koliko je vreden? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Strojna oprema
29847050 (33743) dzinks63
»

Rabljena PCI-e grafična za max 50€ - najboljša izbira? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15220140 (18193) DoberDan
»

Nakup nove grafične (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16031351 (27919) JC Denton

Več podobnih tem