» »

Ali Express

Ali Express

krOOokO ::

Naročil bi čevlje z Ali Express, vendar sem slišal, da je malo verjetno da pridejo čez carino.
Kako točno je s tem?
V mislih sem imel te http://www.aliexpress.com/item/2014-Fre...
V Sloveniji imajo samo zeleno barvo, cena pa je 180€...

Aston_11 ::

Ravnokar sem dobil kopijo salomonk od tam in je prišlo bp.

krOOokO ::

Še kdo z izkušnjami?

Tac20 ::

Aston_11 je izjavil:

Ravnokar sem dobil kopijo salomonk od tam in je prišlo bp.


Kakšne kaj so te superge v živo? se ti jih da pofotkat in magar na privat? tnx

Tody ::

Dokler ne piše gor ADDIDDAS ti je vseeno :)

krOOokO ::

Ve kdo kako je s tem? Ker bi jih rad naročil čim prej, a ne bi rad da vržem denar stran...

LJ4L ::

Poglej malo dol. Piše, da če izdelka ne dobiš ti vrnejo kupnino.
LP from LJ

krOOokO ::

Hvala, že naročil, upam da pride.

turk1990 ::

Ujoj, srečno, sam se naročil enkrat nike in enkrat allstarke, oboje je šlo na uničenje. Za refound pa lahko pozabis, oni ti dajo tracking number, ki bo potrdil da so izdelki prisli do meje, oziroma do slovenije in to je pri aliju dovol velik dokaz, da ne dobis nazaj. Ker pač niso oni odvisni za carino naše države..:)

Sriple Tix ::

Do sedaj sem dobil še čisto vse, kar sem naročil; od kolesarskih števcev, mašince za striženje, stenske ure in štirih parov salomon tekaških copat, ki so BTW povsem takšne kot tiste, ki sem jih prej kupoval za 130 €+ pri nas. Zdržijo enako, teče se v njih enako in tudi ostale karakteristike (oprijem na terenu, prepustnost vode, prileganje stopalu ...) so enake in če sem prej tekel na originalih, so original tudi te, če so ponaredek, potem ponaredke prodajajo tudi po naših trgovinah s športno opremo.

shadeX ::

Sriple Tix.

Daš kakšen link do teh tekaških copat ki si jih ti naročil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Sriple Tix ::

Te polvisoke (ki jih pri nas ne dobiš, zgolj nizke) sem vzel za čez drn in strn http://www.aliexpress.com/snapshot/6018...
Z Mission XR tečem makadam/asfalt že odkar sem jih lahko kupil pri nas http://www.aliexpress.com/snapshot/6048...

V obeh primerih sem ob tej ceni dal okrog 12€ DDV in še nekih carinskih stroškov državi.

shadeX ::

Zgledajo kul. Kaj je potrebno paziti pri naročilu kar se številke noge tiče?

bluefish ::

To, da jih prej v živo sprobaš, če je le možno.

turk1990 ::

Mogoče slovenija nima zastopnika za slalomon znamke(nekoga ki bi pregledoval ali so ponaredki ali ne), za nike in converse pa sem 100% da je, za adidas pa nisem še preizkusil.

Sriple Tix ::

Pri Speedcross3 je bila številka povsem enaka kot pri prejšnjih, kupljenih pri nas, torej greš lahko pomerit v trgovino in nato naročiš enako številko. Mission XR pa so čisto malenkost manjše glede na moje lanske, morda so pri letnikih 2014 kaj spremenili, vendar to opazim zgolj zato, ker sem zoprnež :).

edit:
Še to. Speedcrosske s Kitajske so Made in Vietnam, ravno tako kot precej različnih modelov salamonk, ki sem jih kupil pri nas.

Zgodovina sprememb…

k3k3tz ::

Za Salomon ni problemov. Nike, Adidas in Converse pa skoraj nimaš možnosti dobit skoz carino.

Tody ::

Ja ampak fora je da na teh nikjer ne piše da so addidas vrjetno tri črte niso lih razlog za to :)

turk1990 ::

Tody je izjavil:

Ja ampak fora je da na teh nikjer ne piše da so addidas vrjetno tri črte niso lih razlog za to :)



Piše na jeziku..

Tody ::

Pa res :) Nisem bil tok pozoren :) OP srečno pol :)

radmannsdorf ::

kolega naročil salomon s te strani. plačal carino in je to to. baje da so super :)

jinzo ::

Saj ta stran je pač chinese bolha/ebay. Tako da moreš pazit na to pri kom in kako naročaš.
Prav tako je naša carina taka kot je in tud ni nekih garancij v eno ali v drugo smer (kolega že dobil kao genuine s.Oliver očala - še fake certifikat so mela not brez problemov, so pa zajebavali pri čist trivialnih stvareh že...)

krepki ::

A je kdo naročil HOKA športne copate iz Ali Exspress a so kakšni problemi z carino,ker cena je res ugodna 50 do 70€ proti našim cenam.Drugač druge malenkosti sem še vse dobil brez problema.

FoxKnox ::

Ne glede kako boš dobil, to kar boš dobil ne bo HOKA.

Ganon ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Superge iz Kitajske (dhgate,aliexpress)

Oddelek: Loža
339003 (7385) nikjozo
»

Zaseg izdelkov na carini + položnica za stroške uničenja (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19260021 (39467) St235
»

Aliexpress (kako vedeti kdaj gre za ponaredek??)

Oddelek: Kaj kupiti
4217523 (7258) jnovak
»

LG Nexus 5 počen ekran - vprašanje

Oddelek: Mobilne tehnologije
306609 (5067) SonoR
»

Varno nakupovanje na aliexpres

Oddelek: Loža
93397 (1961) bimmer-mb

Več podobnih tem