» »

tezave z lasmi

tezave z lasmi

Janac ::

Kater sampon uporabljate za umivanje glave?

Sam imam prhljaj in mastne lase ze takoj drugi dan po umivanju, lase si umijem zvecer in ko se zjutraj zbudim so lasje taksni kot da si jih nebi umil! Lase si umivam vsak dan!

Sampone sem jih ze veliko preizkusil a so vsi podobni oz. Enako ucinkujejo....

L.p

Rias Gremory ::

Po mojem mnenju je to preveč pogosto umivanje. Vsaj za par dni nehaj z umivanjem, potem pa si jih umivaj na 2 dni.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

ripmork ::

Po mojih izkušnjah je tako, da bolj pogosto ko si jih umivaš, hitreje bodo mastni postali.
vsak dan s šamponom je pomoje preveč agresivno za lase...

ena varianta mogoče bi bila tudi, da si jih zjutraj umiješ s šamponom, pa zvečer spereš le z vodo, npr...

jype ::

S šamponom enkrat na teden ali dva, sicer z vodo, potencialno večkrat na dan, pa nimam težav s prhljajem.

blackbfm ::

zabrij se da se ti sčisti in spiha glava:D

Buggy ::

prhlaj bos zelo uspesno odstranil z Vichy namenskim samonom proti prhlaju. Ponavadi so razni head&shoulders and stuff bolj blazev zegen in nikoli nisem imel uspeha s temi komercialnimi samponi. Ta Vichy (flaska je zelenkasto-bela notri pa je oranzen sampon) pa je zacuda pri meni deloval in od takrat nimam vec niti najmanjsega problema s prhlajom. Dobis ga v lekarni. Se pa strinjam, da prepogosto umivanje unicuje lasisce.

sampon zgleda nekako tako

Janac ::

Zjutraj je premalo casa da bi si jih se umival, drugace pa bi tako imel cel dan ''lepe'' lase


L.p

SkIDiver ::

Sam uporabljam Sante šampon za celotno telo. Menda naravna kozmetika. Nimam težav s prhljajem, čeprav je bil svoje čase velika nadloga in tudi nimam težav z mastnimi lasmi. Kupim kar 950ml embalažo na pumpico pa imam za nekaj časa:) Lase perem dnevno ali na dva dni zjutraj (večinoma, ker se mi zaležijo in jih noben gel ne spravi v nek normalen izgled) in po vsaki športni aktivnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

RejZoR ::

Sam sem nekaj časa uporabljal šampone od Vichy pa ni neki poseben glede na to da ga dobiš vglavnem samo v lekarnah. Zdej uporabljam Nivea Pure Gloss in je 100x boljši kar se prhljaja tiče. Imaš pa tud izvedbe od Nivea prav proti mastnim lasem (običajno z limono). Samo glej, da ima neko LiquidClear zadevo not. Metalik modre plastenke.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Yoda Master ::

Buggy je izjavil:

prhlaj bos zelo uspesno odstranil z Vichy namenskim samonom proti prhlaju. Ponavadi so razni head&shoulders and stuff bolj blazev zegen in nikoli nisem imel uspeha s temi komercialnimi samponi. Ta Vichy (flaska je zelenkasto-bela notri pa je oranzen sampon) pa je zacuda pri meni deloval in od takrat nimam vec niti najmanjsega problema s prhlajom. Dobis ga v lekarni. Se pa strinjam, da prepogosto umivanje unicuje lasisce.

sampon zgleda nekako tako



This! Zlo dolg mel prhljaj, nobena zadeva pomagala, pol pa tole najdu in nimam vec problemov. In ja 1x na teden s temle, da navš vsak dan.
There is no emotion, there is peace. There is no ignorance, there is knowledge. There is no passion, there is serenity. There is no death, there is the Force.

fosil ::

Za prhljaj je najboljša stvar šampon Oronazol, ki ga dobiš v lekarni.
Tako je!

OZZY ::

Buggy je izjavil:

prhlaj bos zelo uspesno odstranil z Vichy namenskim samonom proti prhlaju. Ponavadi so razni head&shoulders and stuff bolj blazev zegen in nikoli nisem imel uspeha s temi komercialnimi samponi. Ta Vichy (flaska je zelenkasto-bela notri pa je oranzen sampon) pa je zacuda pri meni deloval in od takrat nimam vec niti najmanjsega problema s prhlajom. Dobis ga v lekarni. Se pa strinjam, da prepogosto umivanje unicuje lasisce.

sampon zgleda nekako tako



Še en glas za ta vichy šampon.. Sem mel enak problem in noben šampon ni pomagal.. Edino ta je deloval in sedaj že dolgo časa nisem imel nobenih težav.. Umijem 2-3x na teden in stvar je rešena.
Edina slaba stvar je cena, ki je okol 16 EUR če se prav spomnim. Samo je vreden .. bolj kot vsi ostali skupaj. Maš pa za različna lasišča.

fosil je izjavil:

Za prhljaj je najboljša stvar šampon Oronazol, ki ga dobiš v lekarni.




Oranozol se pred Vichyem skrije.. Sprobal tud njega.. ni pomagal nič...
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

jype ::

Tud men je Vichy odstranu prhljaj, ampak zdaj ga že deset let nimam.

Ganon ::

fosil je izjavil:

Za prhljaj je najboljša stvar šampon Oronazol, ki ga dobiš v lekarni.


Čisto odvisno od lasišča in težav, ki jih imaš. Za nastanek prhljaja obstaja precej vzrokov.

OZZY je izjavil:

Oranozol se pred Vichyem skrije.. Sprobal tud njega.. ni pomagal nič...


Ni res, ni boljših in slabših šamponov za odpravo prhljaja, beri zgoraj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

RejZoR ::

Zelo je odvisno od lasišča. Men je šel prhljaj blazno na jetra in se ga nikakor nisem mogu losat. Ne z Vichy in ne z Oranozolom. Ko sem imel poln kufer sem se odločil probavat in pač porabit celo plastenko in it na drugo. Nakoncu sem pristal na Nivea Pure Gloss. Pred tem sem imel nekega od L'Oreal z nekimi 5 sestavinami pa je bil tud ok ampak ne tolk kot od Nivea. Nekomu drugemu bo recimo najbolj učinkoval Vichy, spet tretjemu npr Head & Shoulders, nekomu drugemu spet nekaj tretjega. Enostavno probaj, je najlažje. Drugače se boš skoz zajebaval pa nikol ne bo ok. Ni pa pametno vsakič umivat z drugačnim, ker ne boš niti vedel kateri učinkuje kot je treba...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Mesar ::

Za mastne lase naboljše pomaga, da si narediš šampon iz kopriv, meni je ful pomagal, sam zdaj ne vem kje mam recept nekje na netu sem našo ga.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prhljaj v laseh

Oddelek: Loža
398437 (6953) bvt
»

Olje čajevca v šamponu

Oddelek: Loža
304863 (2806) harvey
»

seboroicni dermatitis in izpadanje las s cebulico

Oddelek: Loža
3312645 (11524) Pithlit
»

Šampon za prhljaj in mastne lase

Oddelek: Loža
147454 (7133) RejZoR
»

wtf prhljaj

Oddelek: Loža
163583 (3212) ProGTX

Več podobnih tem